Skin-So-Soft, Nawilżający żel pod prysznic z kompleksem TRM3

Skin-So-Soft, Nawilżający żel pod prysznic z kompleksem TRM3

Luksusowy żel pod prysznic, doskonale nawilża i myje skórę, jest śliski i przyjemnie się mydli :) Minusem jest dość wysoka cena w porównaniu do kosmetykow z tej samej półki, ale w promocji można się skusić. Ma intensywny zapach.

Cena 16,90 zł

bardzo dobry produkt

swietny zel, dobrze oczyszczal, delikatnie nawilzal, wydajny same zalety. Mimo ze teraz jest masa lepszych zeli z lepszymi wartosciami pielegnacynymi to jednak uwazam za mega plus to ze mozna go bylo zawiesic pod prysznicem i nie trzeba sie bylo schylac:P

Używam tego produktu od: uzywalam pare dobrych lat temu:)
Ilość zużytych opakowań: trzy

ach co to był za żel....

i ile bym dała by go znów zdobyć. Był po prostu boski!Intensywny kwiatowy zapach, gęsta treściwa konsystencja i pielęgnacja.W duecie z balsamem z tej samej serii (którego też wycofali) każda toaleta była oazą rozkoszy dla zmysłów a skóra ciała jak u boginii.
Dziś już tak konkretnych kosmetyków Avon nie produkuje, a szkoda...

ok :)

Bardzo lubię ten żel, choć mam go w innym opakowaniu, też jest poręczne. Stosuje go razem z balsamem nawilżającym z tej serii. Bardzo go lubię chyba bym sie nie potrafiła bez niego obyć. Świetnie myje i pielęgnuje skórę, jest wydajny i dobrze się pieni. Bardzo dobry zakup szczególnie jeśli w promocji:)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

bardzo wydajny

bardzo lubie ten zel. switnie nawilza.ma ładny zapach i skórka jest po nim bardzo gladka...

taki sobie

Żel nie jest jakiś rewelacyjny. Ma dziwny zapach, nie mogę się do niego przyzwyczaić. Po kąpieli skóra jest mięciutka, gładziutka i bardzo przyjemna w dotyku, jednak to uczucie szybko mija. Raczej nie nawilża. Jest bardzo mało wydajny i słabiutko się pieni albo nawet wcale. Poręczne opakowanie, zresztą tak jak wszystkie żele z Avonu.

Fajny

Bardzo dobrze nawilża, ciało jest takie jedwabiste i gładkie. Uwielbiam całą tą serie, zapach mi nie przeszkadza, mógłbybyć po prostu ładniejszy

może być

Jest poręczny, dobrze myje i ładnie się pieni.Odrzuca mnie od niego jego zapach (jak i całej linii) i na pewno nie skuszę się po raz drugi.

przyjemny

Lubie intensywne zapachy wiec nie mam do niego zastrzezen ale pewnie nie kazdemu bedzie odpowiadal kwiatowy,dosyc mocny zapach..co do samego zelu dobrze sie pieni,jest delikatny i nie wysusza skory...co jakis czas do niego wracam

może być

Żel dobrze nawilża ciało, ładnie się pieni, dobrze myje, ale nie podoba mi się zapach, ani fakt, że jest tak bardzo intensywny. No i mógłby być tańszy.

taki sobie

Nie podobał mi się zapach - za intensywny i za słodki. Natomiast dobrze wydładzał skórę i nawilżał. Gdyby miał ładny zapach to dałabym więcej gwiazdek. Nie kupię go więcej.<BR>:(

Oceniam na 5.00

Pięknie pachnie dobrze się pieni i b. dobrze nawilża skórę poza tym ma wyjątkowo poręczne opakowanie, jeden z moich faworytów.

Oceniam na 4.00

No tak, co za dużo to niezdrowo...;). Uważam, że jest to najlepszy żel pod prysznic z Avonu. Jest dość gęsty i tym samym wydajny. Ciałko jest nawilżone, gładkie. Polecam. A zapach da się znieść.