Mascara 200 (Tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający)

Mascara 200 (Tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający)

Tusze Artistry aż o 200% wydłużają i pogrubiają rzęsy. Pięknie podkreślają cienkie rzęsy, nie sklejają ich oraz nie powodują podrażnień oczu.

Dają trwały makijaż na wiele godzin. Poręczna szczoteczka umożliwia łatwe i szybkie rozprowadzanie tuszu. Ułatwia też pomalowanie wszystkich rzęs, nawet tych najkrótszych.

Skład: Water, Beeswax, PVP, Acrylic/Acrylate Copolymer, Propylene Glycol, PVP/Eicosene Copolymer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Iron Oxides. Pentaerythrityl Tetrastearate, Stearic Acid, Glyceryl Behenate, Isoeicosane, Candelilla Wax, Magnesium Myristate, Diazolidinyl Urea. May conatin: Ultramarine Blue, Titanium Dioxide.

bardzo dobry

Używałam tego tuszu dość dawno temu i mam z nim związane jak najlepsze wspomnienia. Prawdę mówiąc nie wiem czy nie najlepsze nawet, w temacie tuszów do rzęs. Chętnie bym do niego wróciła, wzdycham z tęsknotą, ale cena, cena...!!!
+ super wyprofilowana szczoteczka, którą idealnie można było wyczarować piękny makijaż
+ trwały, intensywnie czarny
+ komfortowy demakijaż
+odżywiał rzęsy, po stosowniu były ewidentnie ładniejsze, gęstsze
- cena (jak najbardziej adekwatna do jakości, ale dla mnie wysoka) i trudna dostępność

Używam tego produktu od: używałam w 2008 r.

Doskonały

Bardzo dobry tusz.
Przede wszystkim, jeśli chodzi o jakość - mam go już naprawdę długo i nie zauwazyłam ani grudek, ani osypywania się, ani zmiany konsystencji.
Ma zwykłą szczoteczkę, którą łatwo rozprowadza się po rzęsach.
Nie uczula nawet przy bezpośrednim kontakcie z okiem (jak sie ręka omsknie :].
Rzeczywiście pogrubia i wydłuża tak jak zapewnia prouducent, ale czy dokładnie o 200% to nie jestem przekonana. Na pewno daje dobry efekt.
Nie skleja rzęs co jest bardzo dużym plusem, bo zawsze miałam z tym problem.
Poza tym jest trwały i łatwo się zmywa. Jedyny mankament to cena...

nie dla mnie

+ akuratne nieposklejane rzesy

- wyglad opakowania
- rozmazowuje sie nawet wodoodporna wersj
- nie zwieksza obietosci rzes
- nie wydluza jakos zauwazalnie

Używam tego produktu od:3mies

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

pomyłka

Cóż, gdyby nie fakt, że producent obiecuje 200% udoskonalenie rzęs, mega trwałość itd. - nie czułabym się tak rozczarowana. Nie mam krótkich rzęs i lubię mocny makijaż oczu. Pomyślałam, że to coś dla mnie. Co za naiwność. Tusz jest po prostu porządnym tuszem to naturalnego makijażu - nic więcej. Ani nie wydłuża za bardzo, ani za bardzo nie pogrubia. Jest wydajny i ładna czerń. Gdyby jednak producent nie obiecywał takich gruszek na wierzbie...
A, i rozmazuje się pod oczami, ble...

Zaznaczam, że nie kupowałam na allegro, a u dystrybutora.

Używam tego produktu od: 3 msc

śmiech na sali

Kupiłam tusz po przeczytaniu tylu pozytywnych recenjzi na wizażu. Podeszłam do niego z wielkim entuzjazmem, który został doszczętnie rozwiany już po pierwszym użyciu. Ten tusz to totalna pomyłka, ja nie rozumiem skąd on może mieć tyle pozytywnych komentarzy.
- wydłużenia brak! ale to jeszcze jestem w stanie przeboleć bo mam naturalnie długie rzęsy
- pogrubienia również brak! zupełnie nie zmiena objętości rzęs
- rozmazuje się i po paru godzinach robi cienie na dolnej powiece
-ma paskudny, wyblakły odcień czerni! jeszcze nigdy nie spotkałam się z tuszem o tak mało intensywnym kolorze
- strasznie się rozmazuje pod wpływem wody, ja wiem, że to nie jest tusz wodoodporny, ale na miłość boską, miałam juz wiele tuszów niewodoodpornych i żaden nie był tak nie trwały jak ten, kilka łez ma filmie w kinie i cały tusz dosłownie ścieka!

Jedyne zalety to:
- gruba, gęsta szczoteczka na krótkiej rączce, co umożliwia dokładne pomalowanie, szczoteczka świetnie rozczesuje rzęsy
- nie grudkuje się i ma aksamitną konsystencję, wygląda naturalnie, nie obciąża rzęs, są lekkie i sprężyste
- trochę podkręca
- no i jest trudno dostępny, ale mi to wisi bo nie mam zamiaru go więcej kupić

NEVER EVER

Używam tego produktu od: 2-óch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go (ostatniego)

Wspaniały tusz!

witam
zakupiłam ten kosmetyk na allegro po jego doskonałych ocenach na wizaz.pl ale podeszłam dość sceptycznie do tego produktu.Dodam, że tusz do rzęs to dla mnie podstawa i do tej pory testowałam przeróżne tusze i tak tusze Lancome sa fajne ze względu na szczoteczke tak bardzo szybko wysychaja a osttsnio uzywałam dość często Bourjois Volume Glamour.Teraz mam tusz Artistry i jestem powalona efektem Po jednej warstwie oczy wyglądaja cudnie a po dwóch to juz dopiero rewelacja!!1Zaletami sa:
idealne rozczesanie i nawet podkręcenie szczoteczka umożliwia"stylizacje" rzęs
piękna czerń-nie może tak intensywna ale dla mnie wystarczająca
tusz trwały nic mi sie nie rozmazuje ani nie obsypuje
jedynie np po całonocnej imprezie gdzie zdarza mi sie nie zmyć maski po przebudzeniu widać lekki osyp pod okiem
Wady:
hmmm jedynie to że nie jest to kosmetyk szeroko dostepny i czasami trzeba sie natrudzic aby go zdobyć jenak
Polecam polecam polecam
zwłaszcza dla posiadaczek cienkich długich i rzadkich rzęs takich jak moje:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Ten tusz to poprostu czysta rewelacja, podobnie z resztą jak inne produkty marki Artistry - szkoda że dostepne głównie przez Amway. Czasami to aż nie chce mi się wierzyc, jak ktoś pisze, że ten tusz mu się rozmazał (dziewczyny, to co wy w takim razie robicie??), mi się jeszcze nic takiego nie zdażyło przy codziennym stosowaniu. Naprawde godny polecenia!!!

Używam tego produktu od:4 lat

prawie ideał

Tusz kupiłam po przeczytaniu recenzji na wizażu. Pierwsze wrażenie: niesamowicie jedwabisty, rozprowadzało się go po rzęsach super i moje cienkie i krótkie rzęsy wyglądały rewelacyjnie już po jednym pomalowaniu. Szczoteczka taka jak lubię, więc tutaj też żadnych zastrzeżeń. Mam go już ponad 6 m-cy i niestety jak każdy tusz, po prostu się zestarzał, czyli tworzą się grudki, osypuje się po pewnym czasie, ale mimo wszystko jestem z niego zadowolona. Ponieważ lubię zmieniać kosmetyki, to następny kupię inny, ale myślę, że do Artistry jeszcze wrócę z przyjemnością.

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy

super długie rzęsy!!

NIe kruszy sie, nie rozmazuje, długo pozostaje świeży. Ma wspaniałą szczoteczkę, ktora rozsczesuje dokładnie każdą rzęse, za co go uwielbiam!! POlecam :)

kiepściuteńki

Tak, dokladnie mam ten sam problem, ten tusz po prostu strasznie sie rozmazuje pod oczami, i nie jest to wina kremu, poniewaz testowalam na roznych. Po kilku minutach tworza sie rozmazane, odbite czarne smugi pod oczami, a do tego wycieranie ich powoduje przy moich wrazliwych oczach efekt monstrualny. :(
Wiec co z tego ze tusz jest niezly, ze nie skleja rzes, ze ladnie je wydluza, ze miekko sie naklada, co z tego???!! Dla mnie tusz, ktory sie rozmazuje, jest po prostu do bani:(
Ps. Kto go nazwal "tusz Artistry 200 nierozmazujacy sie?" a moze ja mam jakas wybrakowana wersje?!

****

Kupilam ten tusz tylko dlatego, ze jako nieliczny ma tak pochlebne opinie wizazanek. Postanowilam wiec sama wyprobowac. Zakupilam specjalnie tusz nierozmazujacy sie i lekko sie rozczarowalam. Po niecalych dwoch godzinach od zrobienia makijazu kolezanka na ulicy zwrocila mi uwage, ze mam mocno rozmazany tusz. W dodatku przeszlam tak pol miasta:( Nie wiem moze to wina kremu, choc staram sie nie smarowac skory pod oczami. Po za tym trzeba przyznac, ze tusz ma bardzo delikatna konsystencje i rozprowadza sie lekko jak zaden inny. Rzesy sa slicznie rozdzielone i wydluzone. W ostatecznosci jednak i tak postanowilam podarowac go mamie;) (ktora zreszta jest z niego bardzo zadowolona).

tak!

To jest jeden z moich kosmetyków wszechczasów! Dostałam go w prezencie od przyjaciółki (która również go używa) i był to strzał w 10! Naprawdę godny polecenia kosmetyk. Pieknie się trzyma i pieknie wygląda. Gdy koleżanki próbują go na swoich rzęsach, to zwykle ich pierwsze słowa zdziwienia brzmią "wow jak się miękko naklada!". No i taka jest prawda - artistry ma świetną szczoteczkę i sam tusz jest aksamitny.
Polecam koniecznie!