Wibo, Konturówka do ust

Wibo, Konturówka do ust

Pojemność 1,2 g

Miękkie, wodoodporne kredki konturowe. Niezastąpione do wykonania dokładnego makijażu ust.
Dostępne w 7 kolorach.

Odpowiada mi

Nie stronię od droższych kosmetyków i nie zwracam uwagi na fiormy takie jak te.ale...mam problem z ustami, są raczej duże, choc ich kolor...trudno nazwac go naturalny, jest niestety soczysty i no wąłśnie nieokreślenie różowo - czerwony. Natomiast lubie podrkeslać je kredka by bardziej je uwidocznic, i tu mam porblem, bo nie umiem znaleźc odpowiedniego koloru, przez co zazwyczaj stosuję pododbne, lub inne z odpowiednimi "wypełniaczami".
Kupiłam kilka kredek wibo, by spróbowac. I co?
- konsystencja odpowiednia, nie za twarda nie za miękka
-kolory nawet nawet, niemal trafiłam, a jeśli nie do końca to i tak dobrze wydobywaja usta
- cena śmieszna - ostatnio kupiłam kredki " markowej " firmy , twarde jak kamień, ktore niemal raniły usta, a koloru w ogóle nie bylo, za niemal 23 zł jedna, wobec czego zestawiając cenę i jakość tym wysatwiam 4 gwiazdki

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:dwie jednocześnie, zaczynam

tylko delikatne podkreslenie

ja mam 2 odcienie i uzywam z powodzeniem gdyz mam bardzo wyrazisty kontur ust- wiec jak sie kredka sie rozmarze to tak mocno tego nie widac. Kolor musi współgrac z naturalnym kolorem ust wtedy bedziecie tak jak ja zadowoleni. Absolutny zakaz jedzenia :):):) pić wolno tylko przez rurke :):):) hyhyhy

Używam tego produktu od:sporo

bubel

Kupiłam dosc dawno i oceniam to tylko dlatego by wszystkich przestrzec!!

Kredka zuzyła się podczas temperowania!! ma taką konsystencję ,ze były trudnosci nawet z jej temperowaniem

-Nietrwała
-zbyt miękka