Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

Pojemność 1 szt

System wybielania zębów Biała Perła rozjaśniają przebarwienia szkliwa przy użyciu profesjonalnego żelu wybielającego, który umieszcza się w indywidualnie dopasowanych aplikatorach, aż do momentu uzyskania pożądanego poziomu wybielania.

Lata badań klinicznych dowiodły, iż jest to produkt zarówno bezpieczny jak i skuteczny.

Aktywnym składnikiem w żelu jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła używana jest w profesjonalnych gabinetach dentystycznych na całym świecie.

W momencie ścisłego kontaktu z zębami (dzięki indywidualnie dopasowanym aplikatorom) nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który usuwa zabrudzony organiczny nalot z zębów a struktura zębów pozostaje nienaruszona.

BIAŁA PERŁA to profesjonalny system do wybielania zębów z użyciem aplikatorów (nakładek na zęby). Doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty.

Wzmacnia ich szkliwo i zabezpiecza przed próchnicą.

Do zestawu dołączona jest skala bieli zębów.

W zestawie 2 tubki po 65gram i trzy aplikatory.

Dostepny w aptekach lub w internecie.

Skład: woda, kwas poliakrylowy, trójetanoloamina, glikol propylenowy, ester metylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego, mentol, 10% nadtlenek karbamidu, fluorek sodu

Cena: 60zł

• woda,
  • kwas poliakrylowy,
  • Triethanolamine,
  • Propylene Glycol,
  • ester metylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego,
  • Menthol,
  • 10% nadtlenek karbamidu,
  • fluorek sodu

Kilka lat temu kupiłam go za bodajże 89/90 zł.. To była dla mnie tragiczna cena ale bardzo chciałam..coś poprawić.
Kompletnie żadnego działania, nawet nie czułam że moje zęby są czyste.
Jestem bardzo zawiedziona i przykro mi, że dałam się nabrać.
Nie pamiętam, czy zęby pogorszyły się w stanie zdrowotnym.. Ale to możliwe.

nie jestem zachwycona!

Kupiłam ten produkt bo opinie miał świetne na internecie a ja chciałam wybielić swoje zęby
Produkt stosowałam 12 dni a nie jak producent każe 10 dni.
Nakładałam go 2 razy dziennie. Najpierw myłam specjalną pastą zęby potem na nakładaki silikonowe dawałam żel wybielający i trzymałam tak ok 15 minut a na sam koniec aktywator w pędzelku.
Smak żelu był straszny! Niekiedy go połykałam bo trudno aplikatory utrzymać te kilkanaście minut w buzi. W momencie wybielania starałam się nie pić koloryzujących napojów, kawy (jedynie czasem przez słomkę)
Po 12 dniach kolor nieco się polepszył ale było to minimalne! może o pół tonu jaśniejsze zęby... nie jestem tego zadowolona , bo za dużo było z tym ,,zabawy'' a mały efekt....
słyszałam że te krótsze wersje są lepsze ..nie wiem może kiedyś spróbuję!

Taki sobie

Produkt jest dobry, po prawie tygodniu stosowania widzę zmianę. Na pewno nie da takich świetnych efektów, jak profesjonalne wybielanie, ale polecam dla każdego, kto chce sobie rozjaśnić choć minimalnie ząbki. Troszkę chemiczny,dziwny smak, który mi dość przeszkadza, również dobrze oczyszcza ząbki.

O botoksie mity

+/-

Żel wybielił zęby, ale nie dokończyłam kuracji zalecanej przez producenta, bo zaczęły mnie boleć zęby. Stały się strasznie wrażliwe, szczególnie przy jedzeniu owoców, piciu ciepłych czy zimnych napoi. Musiałam ją odstawić i nie zużyłam opakowania do końca.

Dobrze się zapowiadał, ale niestety...

Moim zębom daleko do śnieżnej bieli, głównie przez papierosy, dlatego skusiłam się na wybielanie formułą 10-dniową Biała Perła.
Zakupiłam zestaw - 60 zł.
Dopiero przy pierwszym zastosowaniu zaczęłam czytać opinie, ale pomyślałam, że jednak spróbuję.
Z ukształtowaniem aplikatorów nie miałam problemów. Dwa razy nagrzewałam, trochę przycięłam. Z pozostałymi punktami rówież bezproblemowo.
Wszystko było ok. do 4 aplikacji (a według ulotki formułę miałam stosować 2x dziennie przez 10 dni po 10 minut). Zauważyłam, że na dziąsłach porobiły mi się bolące ranki, zęby stały się tak jakby "kruche" - jak po wypiciu dużej ilości coli.
Dziąsła pulsują i mam wrażenie jakbym ciągle miała aplikatory w ustach.
Nawet nie przeszkadzał mi ślinotok i wyciek żelu z aplikatorów. Ale niestety te ranki i kruche zęby. A stosowałam tylko 1,5 dnia... Jednak nie będę ryzykować.

jakby warto

moze i kupilabym ponoanie... jednak stracilam do niego pasje. na poczatku uzywalam kilka razy az nastapila nadwrazliwosc zebow. odstawilam. wracajac uzywalam sporadycznie, ale wtedy z kolei efekty mizerne jakby.. a moze i tak mam biale zeby z tego co mi mowiono. woec moze nie jestem odpowiednia osoba do testowania, bo u innych moze bedzie widac efekty. nie rozumiem czemu aplikatory dolaczone sa trzy - ja mam szczeke gorna i dolna akurat a trzeciej nie mam . to juz mogli dac cztery byloby higienicznej i logiczniej tez. ale rozumujac ich tokiem myslenia wtedy moglyby uzywam zestawu die osoby nie jedna. a to straty bo druga osoba nie kupi. znudzi sie juz pierwszym pudelkiem bo ja chyba nigdy nie skoncze tego zestawu :) ydajny to jest.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczete

Lubisz ból, ubytki szkliwa i nadwrażliwość zębów? Kup Białą Perłę!

Białej Perły używałam pół roku temu. Do dziś daje mi się we znaki spustoszenie w jamie ustnej, jakie zgotował mi ten okropny preparat.
Nie mam żółtej kości zębów, jednak piję dużo kawy i wszelakich ziółek, dlatego przebarwienia nie są mi obce. Czytając wiele pochlebnych opinii na temat Perły, postanowiłam, że wykorzystam ją do odświeżenia koloru swoich zebów.
Do dziś sama jestem na siebie zła za tą błędną decyzję.
Aplikacja żelu jest beznadziejna, gumki słabo dopasowują się do zębów (robiłam wszystko zgodnie z instrukcją), żel jest bardzo rzadki. Nie raz rozlał mi się po jamie ustnej powodując ślinotok i racząc posmakiem jakiegoś obrzydlistwa.
Wykorzystałam wszystko do końca, mimo że aplikacja nie należała do najprzyjemniejszych.
Co zauważyłam? Zęby stały się bielsze tyle co po używaniu zwykłej pasty "wybielającej" za 5 zł. Góra 1 ton i to ma być ten wspaniały efekt?
Jednak nie to jest najgorsze. Nigdy nie miałam nadwrażliwych zębów, jednak dzięki koszmarowi o nazwie Biała Perła, teraz jestem jej nieszczęśliwą posiadaczką. Zęby bolały mnie niemiłosiernie (przed wybielaniem poszłam do dentysty na przegląd - nie było żadnych ubytków - tak więc zęby były zdrowe). Nie mogłam ich normalnie wyszorować szczoteczką elektryczną, ani żadną twardą czy nawet średnią - strasznie zaczęły mnie boleć. Dziąsła również zostały bardzo podrażnione. Musiałam zaopatrzyć się w miękką szczotkę, pasty Lacalut, Meridol, żel Elmex i płyn do ust Sensodyne. Nie było mowy o gorących napojach, potrawach, czy nawet lodach. Jeszcze nigdy nie czułam tak strasznego bólu zębów. Po wizycie u dentysty, okazało się, że po Białej Perle mam UBYTKI SZKLIWA.....
Po 3 tygodniach intensywnego "leczenia" Meridolami, Sensodynami itp, zęby wróciły jako tako do zdrowia (oczywiście ubytki szkliwa zostały), ale nie są już takie jak kiedyś. Reagują na bardzo gorące i zimne potrawy - kiedyś tak nie miałam.
TAK WIĘC, JEŚLI CHCECIE MIEĆ TROCHĘ BIELSZE ZĘBY - NAWET ZA WSZELKĄ CENĘ - ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CZY WARTO POŚWIĘCAĆ ICH ZDROWIE I NARAŻAĆ SIĘ NA OKROPNY BÓL.
Mnie "przygoda" z Perłą kosztowała bardzo dużo. Gdybym mogła cofnąć czas, wyrzuciłabym to niebezpieczne ohydstwo do kosza!

Używam tego produktu od: pół roku i NIGDY NIGDY WIĘCEJ

Nie polecam

Używałam tego produktu tylko raz i nigdy więcej!

Strasznie ciężka apliakcja. Na poczatku musismy dopasować 2 żelowe gumki do kształku zębów. Musiałam to powtarzać 4 razy bo za każdym razem guma nie była na tyle rozgrzana by je dopasować.

Gdy już się udało i nałożyłam gumki z żelem na zęby. Było jeszcze gorzej. Żel jest na tyle rzadki, że rozlał mi się po całej jamie ustnej powodując obrzydliwy smak w ustach, po czym pojawił się slinotok..

Kurację przerwał, a opakowanie wyrzuciłam do kosza!
Szkoda na to nrwów i czasu!

Niestety nic nie powiem na temat efektu.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: jedno nawet nie w połowie

Ok

Zmieniam ocenę z 1 na 4, przy pierwszym i drugim użyciu odczuwałam duży dyskomfort, teraz aplikuję żel inaczej i jestem zadowolona, chociaż sama aplikacja jest męcząca, ale są efekty.

Uwielbiam

Do zakupu tego produktu skłoniły mnie kilka lat temu śnieżnobiałe uśmiechy moich koleżanek. Kiedy okazało się, że za taką ceną mogę znacznie poprawić swój uśmiech udałam się do dentysty (wcześniej wszystkie ząbki wyleczyłam) z pytaniem czy mogę takowy preparat stosować. Pani stomatolog była dość sceptycznie nastawiona ale dostałam wolną rękę (chyba, że coś zaczęłoby się dziać, wówczas miałam natychmiast skończyć kurację).
Zdarzyło się, że dziąsła trochę pobolały (pasta sensodyne i meridol świetnie sobie z tym dały radę) ale za taki efekt warto. Po miesiącu (skończyłam kurację parę dni wcześniej gdyż efekt mnie w pełni satysfakcjonował) udałam się na wizytę kontrolną. Dentystka nie mogła się nadziwić jak moje ząbki się wybieliły (dodam, że było lato więc na tle opalenizny wyglądało to jeszcze bardziej efektownie).

Mimo upływu czasu moje ząbki nigdy nie wróciły już do poprzedniego stanu. Raz na rok stosuję przez 4-5 dni białą perłę - formułę w 10 dni w celu oświeżenia bieli płytki nazębnej (ta formuła jest zdecydowanie słabsza - nie uzyska się aż takich rezultatów). I bardzo często dostaję komplementy :)

Ogromna szkoda, że formuła 30 dniowa została wycofana bo na pewno zakupilabym ją ponownie. Warto było wydać nieporównywalnie niższą cenę od zabiegów wybielających u profesjonalisty i uzyskać tak świetny efekt.

Może jeszcze producent się zlituje i stara formuła znów pojawi się na rynku :)

Także z całego serca polecam (ale trzeba pamiętać, że nie u każdego się sprawdzi ze względu na naturalną barwę ząbków). :)

Używam tego produktu od: ponad 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 - 30 dniowe i 1 w 10 dni ;)

Wysoka cena za marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu

Długo zbierałam się do tej recenzji, gdyby nie ostatnie wizyty u stomatologa, pewnie wyglądałaby ona inaczej, a ja spróbowałabym raz jeszcze podejśc do wybielania.

Mój naturalny odcień zębów jest całkiem ok - płytka nie żółknie od kawy, herbaty, pomagają mi typowe pasty wybielające typu 3D White, nie palę. Napatrzyłam się na piękne, śnieżnobiałe uśmiechy z holiłudu i stwierdziłam, że ja też chcę podkręcić biel swojego uśmiechu. Zdecydowałam się na Białą Perłę, bo widziałam, że jest bardzo popularna w internecie i wśród znajomych. Nadwrażliwość i ból mnie nie odstraszały, bo moje zęby zawsze były mocne. Do czasu...

Sam produkt jest łatwy w użyciu - gumowe aplikatory do uformowania, do środka ładujemy żel i paradujemy tak 2 razy dziennie po 30 min.

Mimo trudności z porannym aplikowaniem przed pracą (walzyłam ze sobą, żeby pół godziny dłużej spać, a nie łazić z żelem w ustach ;) ), systematycznie stosowałam produkt tak, jak kazał producent. Nie zraziłam się ślinotokiem, który mi towarzyszył w czasie noszenia aplikatorów, nie przeszkadzał mi ból dziąseł, mrowienie, nadwrażliwość - wytrzymałam. Wytrzymałam i udało mi się - wybieliłam zęby o jeden odcień, według miarki dodanej do zestawu. Byłam szczęśliwa, że wytrzymałam te niedogodności i mi się udało.

Przed kolejnym podejściem zrobiłam przerwę, w międzyczasie używałam dobrych past na nadwrażliwość. Po 2-3 miesiącach "blask" moich zębów nieco zgasł. Liczyłam, że efekt utrzyma się dłużej. Zrobiłam kolejne podejście - efektów zero. Przerwa i kolejne podejście - efektów zero. W międzyczasie nie piłam kawy, herbaty, wina - chciałam jakichkolwiek efektów, nie udało się. Za każdym podejściem coraz bardziej dokuczały mi dziąsła, nadwrażliwość zębów, pieczenie.

W końcu stwierdziłam, że skoro nie udaje mi się "przebić" odcienia, który już posiadam, bez sensu jest katować się dalej i poszłam po rozum do głowy. Wywaliłam resztki opakowania, w sumie zużyłam jedno całe i troszkę drugiego.

W czerwcu zaczęłam mieć problemy z zębami - okropny ból, nadwrażliwość na lody, bez których musiałam obyć się przez całe wakacje. Długo czekałam na wizytę, bo moja dentystka była na urlopie. Zjadłam więcej środków przeciwbólowych, niż przez całe swoje życie. Po wizycie u dentystki diagnoza była jasna - 2 zęby martwe, 4 do leczenia, okropnie podrażnione dziąsła, osłabione zęby. Kobieta wprost powiedziała, czym się tak doprowadziłam - leczy mnie od kilkunastu lat i była w szoku.

Zestaw do wybielania kosztował mnie jakieś 40 zł - na leczenie wydałam już 400 zł. Bardziej bolą mnie niestety zęby, niż straty w portfelu za marzenia o ładniejszym uśmiechu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Niekoniecznie

Uzywałam tego żelu jakiś czas i nie widzę jakoś zmiany w wyglądzie zębów a jedynie slinotok towarzyszący używaniu jej a dodatkowo podrażnił mi warge na tyle, że powstała na niej jakas rana i bardzo spuchła. Nie polecam, szkoda pieniędzy, leży gdzieś tylko na dnie szafki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Pół 1 opakowania