Lacoste, Style In Play

Lacoste, Style In Play

Zapach z rodziny aldehydowo-zielono-kwiatowej, przeznaczony dla mężczyzn pewnych siebie, którzy ożywają w obliczu wyzwań i realizują się przez sukces.
Kompozycja dynamiczna i pełna kontrastów, której składniki rywalizują ze sobą, aby zaakcentować jego sportowy charakter : przejrzyste, gorzkie akordy kontrastują z uzależniającym aromatem jabłkowego likieru Manzana Verde i cennych drzew.
Nuta głowy /świeża - zielona/: Manzana Verde, owoc żółtnicy pomarańczowej, mrożona tuja
Nuta serca /kwiatowa/: liście cedrowe, jaśmin, sosna limba
Nuta głębi /drzewno-piżmowa/: patchouli, wetiwer, piżmo.
Butelka kształtem nawiązuje do piłki do rugby.
Super zapach, oryginalny niepowtarzalny. Oprócz wody toaletowej w gamie dostępne również woda po goleniu i dezodorant.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

świeżość

Zakupiłam dla męża te perfumy.. Mąż nie był zadowolony z tego zapachu..to nie jego klimat.. On woli zapachy intensywne.ostre..ja natomiast lekkie i delikatne.przy których się nie duszę. Oceniam na czwórkę ten zapach..ale z opinii męża.on daje słabiutka trójkę. No cóż..ma pecha bo to ja decyduje czym i jak mąż mój pachnie.

Piękne kwaśne jabłko połączone z prawdziwie męskimi nutami.

Zapach jak najbardziej męski, pociągający i uwielbiany przez kobiety. Pierwsze wrażenie to takie kwaśne jabłko połączone ze słodyczą innych nut. Następnie przeradza się w coś bardziej energetyzującego. Zapach z pewnością przeznaczony dla energicznego młodego faceta, nie pasuje do gościa w podeszłym wieku i noszącego garnitury.

Przypomina mi troszkę Puma Jam Man. Ogólnie raczej ciężko go do czegokolwiek porównać. Podrabiany masowo no ale oryginał to oryginał. Na mnie po 10h dalej go było czuć. Także nie wiem czemu na innych tak szybko wietrzeje.
Cena nie jest wysoka bo za tester zapłaciłem w jednej z perfumerii internetowych tylko 100 zł :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 125ml

Nigdy się nie nudzi!

Pierwszy raz zapach poczułam jako dziewczynka u wujka. Od razu przypadł mi do gustu. Jest niezwykły, świeży, intrugujący, a co jeszcze bardziej niemożliwe nie nudzi się, nie brzydnie jak to czasem bywa w przypadku innych perfum. Minęło już kilka dobrych lat odkąd znam zapach i wciaż pozytywnie mnie zaskakuję, Jestem jego fanką do tego stopnia, że sama go czasem używam, nawet ostatnio zdarzyło mi się zostać pochwaloną przez biegacza który mnie mijał na chodniku i po chwili odwrócił się i powiedział, że bardzo ładny zapach. Ale jak już ktoś wcześniej wspomniał nadaję się raczej dla młodych mężczyzn, panowie po 50-tce powinni raczej go unikać, choć być może się mylę. Ja polecam, sama bym go używała na co dzień.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

Mexx Look up now

Mój ulubiony

Jest to mój ulubiony zapach, jest bardzo urzekający, seksowny, podniecający. Na początku słodko-kwaśny mocny, potem coraz bardziej gorzki i odużający, bardzo podnieca i elektryzuje. Wszystkie kobiety w moim otoczeniu pytały się co to za zapach, bo po prostu piękny.

Ilość zużytych opakowań: 15 125 militrowych

Świeży zapach dla aktywnych.

Kupiłem go rok temu jest to mój pierwszy z zapachów Lacoste i można powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Przeważnie zmieniałem perfumy po pól roku bo już nie mogłem z nimi wytrzymać. Ten mimo, że używam już rok czasu dalej mi się podoba i kupię następne opakowanie jak mi się skończy. Jedyny minus jaki tutaj widzę to jego trwałość. Strasznie krótko trzyma. Mam jeszcze do niego dezodorant.

Przepiękny i trwały zapach męski

Kupiłam mężowi podczas pobytu w Szkocji. Za 100 ml zapłaciłam jakieś 30 funtów czyli naprawdę tanio w porównaniu do cen w polskich perfumeriach.
Zapach okazał się strzałem w 10 ! Pięknie pachnie i utrzymuje się cały dzień. Wydaje mi się, że perfumy z rynków zagranicznych mają zdecydowanie lepszą jakość niż te dostępne u nas. Zawartość flakonu starcza na bardzo długo nawet przy intensywnym używaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 duży flakon

Ładny, ale na randkę poproszę coś innego ;)

Odświeżający, gorzkawy zapach. Niezbyt elegancki, raczej sportowy. Bezpieczny i taki na co dzień. Według mnie na cieplejsze pory roku. Bardziej dla młodych, energicznych chłopaków, niż dorosłych statecznych panów. Nie kojarzy mi się z dojrzałą męskością tylko takim dorastającym chłopcem. To zapach z całą pewnością dla mężczyzn, ale nie jest jakoś wybitnie pociągający. Zamiast się ładnie rozwijać, pachnieć coraz to ciekawiej, z minuty na minutę zapach zdaje się być coraz bardziej uproszczony. Pod koniec jest gorzkawy i tyle. Jako kobieta zazdroszczę panom tego, że ich perfumy często dłużej utrzymują się na skórze niż te dla kobiet, ale tutaj mamy wyjątek. Trzy godziny i po zapachu nie ma nawet najdelikatniejszego śladu (sprawdzałam na własnym, osobistym nadgarstku). Cena niesamowicie przesadzona, za taki zapach, taką trwałość, powinna być o połowę niższa.
Porządny perfum codzienny, nie mniej nie więcej.

Używam tego produktu od: jest u mnie w domu od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: próby z butelki 100ml

Spieszmy się kochać zapachy od Lacoste, tak szybko wietrzeją...

Tą sparafrazowaną sentencją można by otworzyć i zamknąć opis tego produktu. Produktu na, który choruję od dobrych kilku lat - więc piszę o nim z ogromnym sentymentem. Stworzony przez Annick Menardo w roku 2004 (,a poznany i nabyty przeze mnie rok później) swoją kompozycją sprawił, że doznaje dziś swoistej synestezji, bo kiedy wspominam liceum, obrazy, dźwięki i bodźce dotykowe pachną "Style in Play". Każde ze wspomnień otwiera się mocno syntetycznym jabłkiem, przechodząc w akcenty zielone by zwieńczyć wspominki romasem wetiweru i paczuli. Jako dla "NIEznawcy" perfum to bardzo dobra kompozycja, która jak najbardziej zasłużyła na statuetkę FiFi, chociaż wydaje mi się, że gdyby ją dostała (i o ile miałoby to jakikolwiek wpływ, bo mało który Polak szuka perfum dla siebie przez pryzmat nagród) byłaby jeszcze bardziej popularna, a tym samym JESZCZE BARDZIEJ by się przejadła.
Czas jednak przejść do przywar tego zapachu, a tych nie brakuje. Poza rzecz jasna ogromną popularnością (, która można wziąć za wadę) oraz tym, że ze względu na użytkowników produktu kojarzy się on z szeleszczącym ortalionem i golfem po tuningu, nie sposób nie wspomnieć o kiepskiej trwałości (5 godzin maks), oraz bardzo skąpej projekcji. Nawet po obfitej aplikacji zapach ulatnia się w tempie ekspresowym !
Na przestrzeni lat, każda moja partnerka czy przyjaciółka kochała ten zapach. Ja mimo upływu długiego czasu też nie przestałem żywić do niego uczucia. Wybiorę się po kolejny flakon ;)

Zapach owocowo-zielony z konotacjami sportowymi, świeży, lubiany przez kobiety, ale... nietrwały i za drogi. Kupującym z sentymentu polecam, nowym użytkownikom odradzam zdecydowanie.

Używam tego produktu od: od roku 2005
Ilość zużytych opakowań: 3x50 ml

to nie zapach

to zapaszek, który niestety otrzymałem w prezencie. Odkryłem jednak sukces marketingowy tej firmy i to, że te "zapaszki" są tak popularne, tym kluczem jest nijakość i uczynienie wszystkich składników takimi aby się nie wyróżniały. Męski to w tym przypadku daleko idąca metafora. I ta wspaniała "męska nutka" przypominająca bezalkoholowy "szampan Piccolo dla dzieci".

Używam tego produktu od: Zaraz używam, dwa razy psiknąłem
Ilość zużytych opakowań: dwa razy psiknąłem, nooo..

Bardzo sexowny

Zapach Style in Play to głównie ta nuta jabłkowego likieru Manzana Verde, podkreślona bazą ambrową czy musk. Jest świeży, wręcz lekko ostry, jak to likier jabłkowy może, szczególnie na początku, by przejść do ciepłej bazy. Zapach gdy uleży na ciele jest niesamowicie męski i sexowny. Ten likier jabłkowy podkreślony ciepłą bazą jest taki. Męski , nie za mocny i bardzo przyjemny.
Jest to jeden z najseksowniejszych zapachów obecnie dostępnych na rynku. Ale ma dwie poważne wady.
Pierwsza jest taka, że zdaje się szybko nudzić, ale mogę się mylić. Druga poważniejsza i praktycznie dyskwalifikująca go w moich oczach to trwałość. Jest makarbrycznie krótka, 1,5 do 2 godzin. Chciało by się płakać, bo zapach jest świetny.
Używam tego produktu od: dłuższe testy
Ilość zużytych opakowań:testy

jeden z najlepszych

zapach bardzo przyjemny, swierzy, likier jabłkowy w nucie głowy nadaje zapachowi charakter, pozostałe nuty tez dobrze ze soba wspógraja; podoba sie płci przeciwnej; jego wada jest srednia trwałosc; zapach moze uzalezniac ale przy intensywnym i codziennym uzytkowaniu moze sie równiez szybko znudzic.

Używam tego produktu od:skonczyłem 50 ml

Dziala na zmysly

Bardzo meski, bez tej klasycznej "kolonskiej" meskiej nuty. Poczatek slodki, ale po chwili ta slodycz sie wycisza i przechodzi w "aldehydowa" ostrosc, drazniaca nos w sposob pozytywny. Drzewo, odrobina paczuli, wetiweru + lekko \'mydlane\', \'intymne\' pizmo.
Zapach trzyma sie blisko skory, nie jest super trwaly. Podoba mi sie w nim to, ze jest seksowny, prosty, ale ciekawy. Nie ma w sobie tej nijakosci wiekszosci meskich zapachow. Butelka i kartonik raczej skromne, ale stylowe.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: kilka psikniec