Sparkling Clean, Oil-Control Foaming Gel Cleanser

Sparkling Clean, Oil-Control Foaming Gel Cleanser

Żel do mycia twarzy do cery tłustej.

Świeży, cytrusowy żel zmienia się w piankę, która kontroluje wydzielanie sebum. Wygodne, eleganckie opakowanie - buteleczka z dozownikiem (wystarczy lekko przycisnąć i wydobywa się odpowiednia porcja żelu do jednorazowego umycia całej twarzy). Po jego użyciu cera jest świeża, nawilżona i gładka, a także rozjaśniona. Bardzo, bardzo wydajny.

Najlepszy do cery tłustej!!

Pianka jest fenomenalna, cudownie pachnie, sam zapach sprawia, iż mycie twarzy jest czystą przyjemnością.
\\nKonsystencja jest kremowa, przypomina trochę piankę do golenia, niewielka ilość wystarczy, aby umyć dokładnie twarz, produkt po nałożeniu na twarz zamienia się w myjący krem.
\\nPo użyciu skóra jest perfekcyjnie oczyszczona z sebum i zanieczyszczeń czy resztek makijażu, ale nie ściągnięta. Uczucie oczyszczenia i świeżości jest niesamowite. LRP Effaclar i vichy normaderm są duuużo gorsze i mniej wydajne.
\\nNa pewno kupię jeszcze nie raz.

Naprawdę fajny!

Naprawdę fajny, mam cerę mieszaną z rozszerzonymi porami. Testowałam wiele różnych kosmetyków z wyższej i niższej półki i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Produkt rewelacyjnie się pieni, niewielka ilość wystarczy by oczyścić buzie i pozostawia miłe uczucie świeżości na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobrze oczyszza, bardzo szybko sioe zmywa

Jest to produklt definitywnie lepszy od zachwalonego i przechwalonego zarazem Avene\'a zielonego, ktory IMO nie robi nic.
Oceniam wersje US.
Konsystencja jest w formie zagestnialej piany, ktora po styknieciu z mokra buzie tworzy super puszysta piane (ktorej przy czyszczeniu twarzy jestem fanka):) W dodatku produkt zaskakujaco szybko sie zmywa- jeden plusk i juz go nie ma:) Bardzo mnie to pozytywnie zaskoczylo!
Przyjemnosc uzytkowanie zdecydowanie jest, choc chyba przyczepie sie jednak do chwalonego tutaj zapachu EL- wg mnie nie jest az taki "cytynowy", jest swiezy, tak, ale ja chyba jestem dziwna, bo ten zapach minimalnie mnie drazni :/ Nie wiem,chyba nie moj typ po prostu.
Co do dzialania- jestem usatysfakcjonowana. Czuc,ze skora jest czysta, swieza, matowa. Oczywiscie po uzyciu tej myjacej pianki nalozeniu kremu jest wskazane, bo istnieje mozliwosc wyczucia sciagniecia skory.
Podsumujac- jest to dobra pianka don mycia twarzy, wydajna, przyjemna w uzyciu, skuteczna, nie powodujaca alergii itp, lecz za ta cene... Nie kupie chyba ponownie, choc calkiem przyjemnie sie uzywa.
Nie mam cery problemowej, wiec nie wiem, jak by sobie poradzil z przetluszczona z problemami etc, ale mysle,ze raczej nie uczuli.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Botoksu zastosowania

super!

Kupiony jak zwykle pod wpływem opinii na wiżażu :) Dzięki niemu moja mieszana (czasem w stronę tłustej) skóra wygląda zdrowo, nie jest ściągnięta ani podrażniona. Porządnie oczyszcza, odświeża i jest cholernie wydajny! :) Cudowny produkt, chętnie do niego wrócę.Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok 1/4 opakowania :)

TAK:)

Super! Bardzo odswiezajacy i przyjemny w uzyciu zelik:) Jest niesamowicie wydajny,bo juz malenka kropelka super sie pieni na dloniach! Najwazniejsze,ze nie podraznia buzi. Super oczyszcza,a do tego nie wysusza-podobnie jak tonik z tej serii. Bardzo udane produkty. Ten zel ma w sobie to cos,co sprawia,ze buzka jest w dobrej kondycji,nie szkodzi po prostu:)

Używam tego produktu od:kilka lat

Rewelacja!

Uwielbiam też żel, kupuję go nałogowo!:) Rewelacyjnie oczyszcza skórę, nie podrażnia, nie wysusza, przepięknie matuje, nie zostawia żadnej warstwy na buzi, co zdarza się niektórym żelom, a czego szczerze nie znoszę! Pięknie pachnie, wspaniale odświeża, daje uczucie czystości i świeżości. Polecam do stosowania zwłaszcza z pudrowym tonikiem z tej samej serii.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, nawet nie wiem ile:)

BOMBA!!!!!!!

Napewno jescze kiedyś do niego wrócę!!

Zalety:

-- mega wydajny, używam już od roku i mam jeszcze pół opakowania!!!

-- nie podrażnia i wygładza

-- zredukował u mnie powstawanie zaskórników

-- extraaa boskie opakowanie ;) no i poręczne nie trzeba nawet brać do ręki butelki żeby wycisnąć porcję kosmetyku, wystarczy nacisnąć pompkę stojącej na półce buteleczki!!!!!

Wady:

-- trochę przydrogi jak na żel do mycia twrzy ( ok.100 zł) ale mega wydajny!!!! warto wydać te 100 zł raz na półtora roku!!!!!nie kończy się tak szybko jak Nivea Visage np.!!!Używam tego produktu od: roku

świetny!!

Dołączam się do zachwytów!!:) Żel jest naprawdę wspaniały - bardzo dokładnie i zarazem delikatnie czyści skórę, nie wysusza, ładnie, bardzo subtelnie pachnie. Najlepsze rezultaty można osiągnąć, jeżeli stosujemy go razem z tonikem tej samej serii. Baaardzo wydajny, ładnie się pieni, pięknie spłukuje, nie zostawia żadnych osadów na twarzy. Po prostu wspaniały!!:) Z czystym sumieniem polecam!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacja

Jest to najlepszy kosmetyk tego typu jaki miałam okazję stosować. Na poczatku obawiałam się że podrazni moją wrażliwą, ale jednocześnie tustą skórę. Ale nic z tych rzeczy...
Żelik rewelacyjnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, makijażu i warstwy tłuszczu. Radzi sobie nawet z tuszem, eyelinerem i cieniami do powiek. Ma piękny cytrusowy zapach, dzięki niemu demakijaż stał się dla mnie prawdziwą przyjemnością.
Produkt bardzo wydajny, wyposażony w precyzyjny dozownik, na oczyszczenie całej twarzy wystarcza w zasadzie jedna, precyzyjnie wymierzona kropla. Ładnie prezentuje się na półce w łazience, nie rozlewa się w kosmetyczce w czasie podróży.
Uważam że jego cena jest adekwatna do jakości.
Jednym słowem - jest to produkt jakiego szukałam:)
Używam tego produktu od: ok. 2-mcy
Ilość zużytych opakowań w trakcie pierwszego

Oczyszcza bez ściągnięcia:)

Początkowo obawiałam się tego, że żel za mocno ściągnie moją mieszaną w stronę suchej skórę. Nic takiego ni nastąpiło - żel oczyszcza, ale i pozostawia twarz rozświetloną, gładką, bez podrażnień i bez zaczerwienienia.
Jest szalenie wydajny - pompka dozuje minimalną ilość żelu. Ta odrobina wystarcza aby dokładnie oczyścić całą twarz i dekolt.
Zel dostarcza także miłych wrażeń estetycznych - butelka jest bardzo ładna(i przy okazji bardzo praktyczna i higieniczna), a zapach żelu szalenie orzeźwiający.
Na pewno kiedyś jeszcze do niego wrócę.
Relacja: cena - jakość - wydajność bardzo dobra:)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

mega wydajny

Działanie: ładnie oczyszcza twarz, bezbłędnie radzi sobie z makijażem (pudrem, podkładem, tuszem do rzęs), nie ściąga jej.

Zapach: świeży, cytrusowy, nie drażni oczu.

Mega wydajny za sprawą odpowiedniego dozownika i bardzo dobrej konsystencji. Za pierwszym razem nie wierzyłam, że taka mała ilość żelu jaką wycisłam na dłoń starczy mi na oczysczenie buzi.
To pierwszy mój żel do mycia twarzy, który miałam tak długo. Dodam, że używałam go z drugą osobą, regularnie dwa razy dziennie a nieraz częściej i wystarczył mi na 4 miesiące.

Na pewno jeszcze do niego powrócę!

Używałam tego produktu przez: prawie 4-mce

przyjemny i skuteczny

Kolejny bardzo dobry produkt Estee. Stosowanie tego zelu to czysta przyjemnosc : swiezy zapach, ladnie sie pieni, swietnie oczyszca i nie podraznia (nawet oczu). Do tego jest wydajny. Polecam pania z tlusta cera.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy