Lancome, Pure Focus Lotion Purifiante Matifiante

Lancome, Pure Focus Lotion Purifiante Matifiante

Oczyszczający tonik matujący, zwężający pory przeznaczony do cery tłustej.

Tonik o dwufazowej formule: faza wodna - oczyszcza i zwęża pory; faza pudrowa - matuje cerę. Zastosowano w nim nowość - SYSTEM DERMO GUIDE TM - mikrocząsteczki o zdolnościach absorpcyjnych, które docierają do najgłębszych warstw porów i wchłaniają nadmiar sebum u źródła jego wytwarzania. Po jego użyciu cera jest jednolita, a skóra miła w dotyku.

Przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej.

Minimalizuje ryzyko powstawania zaskórników.

drogi

Dostałam w prezencie ten tonik. Nie spodziewałam się po nim niczego. Jednak daje poczucie świeżości, delikatnie matuje, skóra faktycznie jest miękka. W porównaniu do innych toników jakie stosowałam to powiem szczerze, że jest najlepszy... Cena dla mnie z kosmosu...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 400 ml

w miarę

Fajnie odświeża, ślicznie pachnie. Matuje, ale nie na długo. Cena jest zbyt wygórowana jak na jego zasługi. Można kupić tańsze odpowiedniki o podobnym działaniu. Wydajny.Nie zauważyłam,żeby po jego stosowaniu poprawiła mi się cera. Taki sobie;/

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Jest ok, ale na kolana nie pow

Tonik jest delikatny, nie podraźnia, nie wysusza skóry, nie podraźnia jej. Matuje srednio, nie zauważyłam działania tej proszkowej warstwy. Jak dla mnie za delikatny, wole clinique. Dodatkwo niewygodna butla. Średnio wydajny.
Kupie go jesli kiedyś moja cera zacznie zle reagować na clinique 2

Używam tego produktu od:2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:200ml

Manicure - velvet nails

spelnione obietnice

Dla cer przetluszczajacych sie super, matuje skora jest mila w dotyku ale nie przesuszona. Makijaz trzyma sie po nim bardzo dobrze, dalabym 5 gwiazdek ale nie zadzialal zbyt dobrze w polaczeniu z kremem-zelem z tej samej serii, mialam wrazenie ze skora chce pic po kilku godzinach. dodatek kwasu salicylowego dziala bardzo dobrze na problemowa skore. Warty sprobownia.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 400 ml

Dobry, ale drogi.

Bardzo lubię ten tonik.
Świetnie matuje, oczyszcza i odświeża buzię. Przed użyciem trzeba tylko mocno wstrząsnąć butelką, aby 2 fazy się dobrze wymieszały. Tonik jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość toniku aby przetrzeć całą twarz. Zauważyłam, że ogranicza wydzielanie sebum i przysusza pryszcze.

Jedyną wadą toniku jest jego cena - stanowczo za wysoka, ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić (szczególnie, że wydajność jest rewelacyjna).Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki 200ml.

przyjemniaczek ...

Uwarzam ,ze jest w porzadku.Dobrze matuje cere tylko przed uzyciem nalezy maksymalnie potrzasać butelką az wszystko sie ładnie połaczy.Pieknie oczyszcza cerę ,tylko po ciagłym jego stosowaniu mam wrazenie jakby ja wysuszał.Dlatego musze stosowac go na zmiane z innym.Mimo to polecam.Duza butla jest gromnie wydajna wystarczy malutka ilosc aby pieknie przetrzec całą buzię .

Używam tego produktu od:maja 2007( takze jak widac prawie rok)
Ilość zużytych opakowań na razie :jedno zobaczymy jak bedzie dalej.

Przecietny do bolu

Bardzo przecietny tonik. Dobrze sciaga pory, ale na tym koncza sie zalety. Za mocny zapach - nie przypadl mi do gustu. Nie matuje.

Zaluje, ze nie kupilam jak zwykle toniku Clinique nr3. Widze, ze moja cera ucierpiala na tej zmianie.Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: troche

pomylka

mam cere mieszana, wiec myslalam ze ten tonik bedzie w sam raz dla mnie, tym bardziej ze uzywam kremu z Serii Pure Focus :)
niestety, tonik jest po prostu zwykly! nic takiego sepecjalnego ze skora nie robi, po zastosowaniu skora jest sciagnieta...
w dwufazowosc nie wierze! czesc pudrowa zostaje na waciku jak nic...
ot, zwykly tonik za astronomiczna cene!!!

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1 (wielka butla)

SUPER

Osobiście uważam, że jest to najlepszy tonik. Mam cerę mieszaną. Pięknie matuje a jednocześnie (co najważniejsze nie wysusza skóry). O niebo lepszy np. od Clinique (do cery tłustej) którego szczerze mówiąc nie polecam czy toniku do cery tłustej marki Dr Brandt, który to jest zupełnie beznadziejny.

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

ŚWIETNY!!;-)

Ponieważ jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania się(wrrr), miałam problem ze zmatowieniem cery oraz pozbyciem się z twarzy wściekłych zaskórników - koszmar!! Kiedy natrafiłam na ten produkt, praktycznie nie zastanawiając się, kupiłam go;-) Okazał się idealny do mojej cery!! Doskonale matuje, i świetnie minimalizuje zaskórniki(oczywiście wiadomo że zaskórników nie można całkowicie wyeliminować, taka ich uroda;) no i przy okazji nasza), cera zrobiła się miła i gładka w dotyku, aby zwiększyć działanie toniku używam dodatkowo fluidu Pure Focus, a aby nie przesuszyć cery mleczka Galateis Clarte oczywiście również Lancome. Tonik jest bardzo wydajny i atrakcyjny cenowo gdyż butla 400ml kosztuje 135zł.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1butla(400ml)

cóż...matuje

Nie daję 5*, bo z reguły nie daję tonikom 5*...A ten jest bardzo dobry. Mimo zawartości alkoholu w składzie, nie wysusza ani nie podrażnia skóry, i ogranicza jej przetłuszczanie się - co prawda ja mam raczej normalną/suchą cerę, ale strefa T trochę w ciągu dnia się błyszczy, a ten tonik trochę to ogranicza, mimo że na wierzch idzie olejek decleor:) Trochę drogi, ale opłaca się kupić WIELKĄ BUTLĘ 400 ml.
(Jest naprawdę wielka).

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie WIELKIE BUTLLI NR.1

czysta , swieza skora

wahalam sie , czy go kupic ze wzgledu na zawartosc alkoholu w skladzie , na szczescie , nie zawiodlam sie .
jeszcze nigdy nie mialam toniku , ktory tak upiekszajaca wplywa na skore -swietnie matuje i to na dlugo , cera staje sie taka czysta i swieza . nie podraznia , nie wysusza i moge go nawet posadzic o delikatne dzialanie antytradzikowe . nie daje na razie 5 gwiazdek , bo jednak jak na tonik jest troche drogi , na szczescie jednak dosyc wydajny -powinien mi straczyc na ladne pare miesiecy ( mam opakowanie 200 ml ). w sumie waham sie jeszcze , czy warto tak duzo placic za tonik , jednak jakosc naprawde doskonala , tak jak tez jego luksusowy wyglad . polecam .

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go