Concealer by H&M

Concealer by H&M

Korektor do twarzy o unikatowej formule, kryjący przebarwienia, niedoskonałości i cienie. Długotrwały efekt krycia, małe, poręczne opakowanie.

Na pewno nie pod oczy.

Posiadam najjaśniejszy odcień bo miał mi służyć jako korektor pod oczy. I pod oczy według mnie się absolutnie nie nadaje. Może i kryje dość dobrze ale:
- okropnie zbiera się w zmarszczkach (mimo że drobne)
- wygląda nienaturalnie
- strasznie szybko zasycha
- dość szybko się ściera
Do plusów trzeba zaliczyć poręczne opakowanie z fajnym aplikatorem, dobrą konsystencję i niską cenę.
Dodam tylko, że korektor nie ma żadnych drobinek rozświetlających (to akurat dla mnie plus). Być może ciemniejszy odcień nada się jako korektor na inne części twarzy, ale ja chyba nie będę już tego sprawdzać (nawet za cenę 6 zł).

Używam tego produktu od: kupiłam ok 6 m-cy temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam kilkukrotnie

przecietny

Kupilam go i raczej nie nastawialam sie ze bedzie to kosmetyk ktory zmieni moje zycie,no i sie nie mylilam.Nieodosnalosci kryje bardzo przecietnie,szybko sie sciera.
Za te pienaidze mozna kupic wiele innych fajnych rzeczy.Choćby liner,także H&M\'u

Ilość zużytych opakowań: dwa

rewelacja

Korektor b. wydajny dla mnie idealny bo nie wysusza tak jak inne a nie oszukujmy się każdy powoduje pojawienie się suchych skórek kwestia pielęgnacji twarzy i jej nawilżania dobrym kremem... ten sprawuje sie doskonale poza tym wspaniale kryje jest naprawdę trwały i maksymalnie tani ja zapłaciłam tylko 6 zł... ważna jest również gama kolorystyczna bez problemu dopasowałam White sand jasny dla blado-licych, choć przyznam że miałam trudny wybór ponieważ każdy z jaśniejszych odcieni ładnie sie dopasowywał.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

***

Koniecznie chciałam mieć korektor w plynie i padlo akurat na ten. Obecnie uzywam go do ukrywania roznych iespodzianek jakie wyskakuja mi czasem na twarzy, bo pod oczami u mnie się nie sprawdził. Konsystencja w sam raz- nie spływa, nie za gęsta. Mam odcień 2- soft beige- do mojej jasnej karnacji pasuje idealnie :) Małe, poreczne opakowanie (4 ml ) wystarcza na dlugo.
Jezeli nie będzie chciało mi się szukać czegoś innego, kupię go drugi raz na pewno :D

Używam tego produktu od: 9 m-cy

Hmmmmmm..................

Jeżeli miałabym patrzeć na jakość kosmetyku z związku z ceną, to bym dała ****, ale, że rzadko kiedy zwracam na to uwagę, to daję tylko ***. Korektor bardzo dobrze kryje i jest długotrawały, ale bardzo szybko zasycha, niemal od razu po nałożeniu. Dlatego trzeba go bardzo szybko wklepywać i nakładać miejscowo, bo trochę wysusza (dobry na pryszcze). Wielki + za małe poręczne opakowanie, które można bez trudu nosić w każej kieszeni. Ogólnie jest to dobry kosmetyk na dzień, ale nie na ważniejsze wyjście. Nie mogę go za bardzo skrytykować, bo nie jest aż tak zły. Można wyprobować za tak śmieszne pieniądze. :D