Naturals, Chłodzący żel pod oczy

Naturals, Chłodzący żel pod oczy

Średniej jakości żel pod oczy, o działaniu adekwatnym do ceny, czyli znikomym. Trochę nawilża, trochę napina, trochę chłodzi, ale nic poza tym. Do profilaktycznego stosowania osobom bez problemów ze skórą wokół oczu - np. używającym komputera ;)

Cena 14,90 zł

I co ja mam z nim zrobić?

Dostałam go gratis do zamówienia na allegro i tak jak go dostałam za nic, tak równie dobrze mogłabym go nie dostawać. Oszczędziłoby mi to nerwów i miejsca w szufladzie. Kilka razy się nim maznęłam i cóż mogę rzec? Jedyne co robi to chłodzi :rolleyes: Bo ani nie nawilży, ani się wchłonie, ani wygładzi :confused: Cudów nie oczekiwałam, ale chyba mam prawo zażądać od kremu (szczególnie pod oczy) żeby się wchłonął... Na dodatek się klei. Równie dobrze mógłby być do stóp, albo do włosów.

Ilość zużytych opakowań: wymęczona 1/4

a fuj!

Używałam dawno temu, jednak pamiętam, że był beznadziejny, nie robił praktycznie nic; ani nie nawilżał, ani nie napinał, ani nie chłodził. Jakiegokolwiek działania brak! Mazidło do niczego! Nie polecam. Nie jest drogi, ale nawet szkoda wydać na niego te kilka złoty, bo nie robi kompletnie nic i juz.

a sioooooo

badziew okropny, nie nawilża, nie chłodzi, nie... nic nie robi! Wysycha a nie wchłania się! Lepi się! Czasami podrażnia skórę, wysusza, okropieństwo! :( Nie chciałabym już tego nawet za darmo, brrrrr

Avon Mark - relacja

dobry żel chłodzący

Nie wiem, skąd tak negatywne opinie - przecież to nie jest krem przeciwzmarszczkowy czy obiecujący inne cuda, tylko delikatny żel do młodej skóry. Dobrze nawilża i chłodzi, można go stosować też tuż pod linią brwi, co się sprawdza znakomicie przy oczach zmęczonych komputerem. Swoje zadania dobrze spełnia. Nie spełnia tego, czego nie obiecuje ;) Idealny jako pierwszy krem pod oczy dla młodych dziewczyn.

dobry

Naprawdę nie rozumiem dlaczgo takie złe recenzje? Już po kilki zastosowaniach zauważyłam znaczną poprawę moich oczu. Wyrażne wygładzenie, zmniejszony obrzęk...rozprawił się z tym co chciałam za go cenię i polecam.

taki sobie..

napina skórę i lekko chłodzi, nie polecam...nie czuje żadnej ulgi po pracy z komputerem (chyba sobie kupie krople), zuzyję go bo szkoda kasy (tyle to chyba krople kosztują!), poza tym to nic dobrego z jego stosowania nie wynika! Złego zresztą też! Taki nic nie robiący żel pod oczy!

niesamodzielny

dostałam ten specyfik w prezencie, i musze przyznać, że na początku byłam zadowolona, używałam go do doraznego chłodzenia oczek po komputerze albo długiej nocnej nauce, ale zasadniczo do pielęgnaji używałam oceanica. az tu nagle oceanic sie skończył a ja zaczęłam używać tylko tego. i klapa. skóra wokół oczu stała sie wysuszona i zaczęły sie na niej pojawiać zmarszczki. porażka. zużyje go do końca , jako "uspokajacz" ale jako krem pod oczy nie spełnia swojej funkcji.

BUBEL

Od zawsze używałam Ziaje, ale postanowilam kupić coś lepszego, no i mam teraz nawet dwie tubki.Bubel i to przez ogromne B, wysusza i naciąga, beznadziejny, jedną tubkę wyrzuciłam po kilku zastosowaniach, drugą podarowałam mamie bo myślałam, ze tylko MI nie służy, w końcu każdy ma inną cerę. Mama dyskretnie odłożyła na dno kodmetyczki jak to odkryłam od razu powedrował do kosza.
ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA.

Słabiutki

Żel dla młodych dziewczyn które nie mają żadnych problemów ze skórą wokół oczu, lekko chłodzi, nawilża ale nic poza tym.W dodatku nie nadaje się zupełnie pod makijaż, cień się okropnie nakłada, więc używałam go tylko na noc.

bubel

Tak jak już wyżej napisałam... BUBEL!!!! tak jak zdecydowana większość produktów Avonu. Nie dość, że nic nie daje, to jeszcze strasznie ściąga i wysusza skóre pod oczami. W każdym razie odradzam jego zakup, bo naprawdę nie warto . Lepiej kupować o wiele lepsze produkty w drogeriach...

Do niczego!!!

Bardzo sie ucieszyłam gdy go dostałam w prezencie, bo sądziłam ze jest bardzo fajny. Zdecydowanie sie pomyliłam - żel nie ma zadnego działnia - mimo ze nie mam wielkich potrzeb, bo jestem jeszcze młoda.
Tymczasem zel wręcz wydaje mi sie ze wywołuje obrzęki wokół oczu

dla nastolatek

uzywałam go jako nastolatka i wtedy był ok, choc nie jestem pewna czy w ogole działał, ale chyba po cos go porodukuja wiec moze jednak działał, koił trochę i był bardzo wydajny. Treaz jednak szukam czegośc mocnijeszego i tego zelu na pewno juz nie kupię.