Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lash Sensational Intense Black (Tusz do rzęs)

Lash Sensational Intense Black (Tusz do rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Maybelline Lash Sensational Intense Black to nowa, ulepszona wersja znanej już maskary Lash Sensational. Pogrubiający tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs i intensywny, czarny kolor.
Dzięki elastomerowej szczoteczce w kształcie wygiętego wachlarza i wypustkom o różnej długości, tusz dociera do każdego włoska z osobna, widocznie zwiększając objętość rzęs. Szczoteczka umożliwia widoczne rozłożenie rzęs od wewnętrznego do zewnętrznego kącika i od nasady aż po same końce rzęs. Maskara dociera do najkrótszych i niemal niewidocznych rzęs, a także precyzyjnie rozdziela dłuższe rzęsy bez sklejania i efektu nieestetycznych grudek.
Mniejsza zawartość wosków na rzecz zintensyfikowanej czerni pigmentów, by rzęsy stały się bardziej wyraziste. Intensywnie czarna formuła podkreśla nawet krótkie i mało widoczne rzęsy.

Szczoteczka
silikonowa

Prawie najlepszy jaki miałam

Bardzo, bardzo dobry. Lepszy nawet od niektórych droższych.
Pogrubia, podkręca i wydłuża. Nie skleja rzęs. Fajna szczoteczka, która dobrze rozprowadza tusz. Ładnie podkreśla i uwydatnia rzęsy. Nie rozmazuje się. Na pewno znowu go kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593691].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem czemu jest tak dobrze oceniany

Bez rewelacji, szczoteczka silikonowa, nieprzyjemna jak plastik, maluje poprawnie, ale nie można nim wyczarować spektakularnego efektu, zbyt szybko zastyga żeby można było sobie nałożyć dodatkową warstwę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580641].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Mam krótkie i proste rzęsy. Kierując się świetnymi opiniami spróbowałam i żadnych rewelacji. Pogrubia ale do efektu sztucznych rzęs to bardzo daleko. Muszę kilka warstw nałożyć żebym miała widoczne rzęsy. Dobrze że kupiłam na promocji w rossmanie bo nie jest wart swojej ceny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573076].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż oczu - najlepsze propozycje

Mój faworyt

Jest naprawdę dobry. A właściwie... tusz jak tusz, całkiem szybko wysycha, ale szczoteczka jak dla mnie bez zarzutu. Ładnie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy. Nic dodać nic ująć - dla mnie byłyby idealny, gdyby nie fakt że po jakimś czasie używania tusz był do niczego więc szczoteczkę używam do innych. Ale no Ty wysokie za coś, co poskromilo moje dziwne rzęsy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569536].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastapiony!

miłość od pierwszego użycia!
Pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie osypuje sie. Czasami jest zbyt świeży i musze odczekać chwile żeby go użyć. Najlepszy z całej serii. Często w promocji.
Minusów brak :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566716].usefull || 0 }}% pomocna.

ani zły ani dobry

Kupiłam na promocji,dobrze ze dałam za niego ok 17 zł, bo do konca nie jestem do niego przekonana, dla mnie jest jakis "za mokry". Uzywałam wiele tuszy,ale ten moim ulubiencem nie zostanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564461].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z ulubionych mascar

Z ręką na sercu mogę przyznać, że jest to jeden z moich drogeryjnych ulubieńców. Kupiłam go też w niezłej cenie, około 20zł i z małą przerwą na rzęsy 1:1 wystarczył mi na prawie 4 miesiące stosowania (2 razy ,,reanimowałam" ją duraline'em z Inglota). Tyle wytrzymała tylko moja ukochana mascara Infinito z Collistar, więc naprawdę wow, wow, wow :)

Jestem zwolenniczką silikonowych szczoteczek a w tym tuszu jest ona nie tylko zaokrąglona, ale i na wewnętrznej części tego zaokrąglenia są drobne silikonowe ząbki dla uchwycenia najkrótszych rzęs :) ja głównie używam ich do rzęs dolnych. Do górnych natomiast przyzwyczaiłam się używania bocznej części szczoteczki, to nadaje rzęsom dodatkowego podkręcenia i łapię ich szczoteczką znacznie więcej.

Mascara wydłuża i pięknie rozdziela rzęsy. Ja aplikuję zawsze 2 cienkie warstwy, nie lubię efektu posklejanych rzęs. Co ważne, dość szybko wysycha i nie odbija się na górnej powiece, co potrafi mnie czasem doprowadzać do szewskiej pasji szczególnie jak już mam zaaplikowane cienie... Ma intensywny, czarny kolor, pigmentacja super :)

Wytrzymuje na oczach cały dzień dokładnie w tej samej formie jak zaaplikuję ją rano, bardzo trwała, nie kruszy się i nie rozmazuje, nawet po intensywnym treningu (a nie jest wodoodporna). Dodatkowo ma ładne opakowanie.

Doprawdy nie mam się czego przyczepić, serdecznie polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552041].usefull || 0 }}% pomocna.

Spoko

Całkiem spoko ale nie zachwyca. Kopiłam go bo moja koleżanka go używałam i spodobał mi sie efekt na jej oczach. Niestety u mnie go nie było. Owszem wydłuża i jest mocno czarny lecz u mnie nie pogrubia. Za tą cenę liczyłam na dużo lepsze efekty.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550391].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych

Piękne opakowanie, wygodna szczoteczka, dociera do każdej rzęsy, pięknie pogrubia i rozdziela rzęsy. Intensywny czarny kolor, nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, długo utrzymuje się, wystarcza na długo, nie zasycha w opakowaniu.
Jeden z moich ulubionych. Będę do niego wracać. Jedynym minusem jest cena. Według mnie mona kupić równie dobry tusz o połowę taniej,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547911].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit

Ma wszystkie zalety klasycznej wersji:
+wydajny
+trwały- bez problemu utrzymuje się cały dzień
+szczoteczka ładnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy
+możemy uzyskać naturalny dzienny efekt lub bardziej dramatyczny, wieczorowy
+wart swojej ceny
+ładne opakowanie
Dodatkowym plusem tej wersji jest bardzo czarny kolor

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546456].usefull || 0 }}% pomocna.