Lash Sensational Intense Black (Tusz do rzęs)

Lash Sensational Intense Black (Tusz do rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Maybelline Lash Sensational Intense Black to nowa, ulepszona wersja znanej już maskary Lash Sensational. Pogrubiający tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs i intensywny, czarny kolor.
Dzięki elastomerowej szczoteczce w kształcie wygiętego wachlarza i wypustkom o różnej długości, tusz dociera do każdego włoska z osobna, widocznie zwiększając objętość rzęs. Szczoteczka umożliwia widoczne rozłożenie rzęs od wewnętrznego do zewnętrznego kącika i od nasady aż po same końce rzęs. Maskara dociera do najkrótszych i niemal niewidocznych rzęs, a także precyzyjnie rozdziela dłuższe rzęsy bez sklejania i efektu nieestetycznych grudek.
Mniejsza zawartość wosków na rzecz zintensyfikowanej czerni pigmentów, by rzęsy stały się bardziej wyraziste. Intensywnie czarna formuła podkreśla nawet krótkie i mało widoczne rzęsy.

Szczoteczka
silikonowa

Miłość od pierwszego spojrzenia

Mój zdecydowanie ulubiony tusz!!
Mega wydłuża i pogrubia, genialnie optycznie otwiera oko i wysuwa je na pierwszy plan. Do tego jest intensywnie czarny. W ciągu dnia jego wygląd się nie zmienia, a tusz nie osypuje się. Przy pierwszych 3 użyciach ma tendencję do sklejania rzęs, ale później to ideał. Dodatkowo jest bardzo wydajny, swoje opakowanie męczę od kwietnia, a jego nadal nie ubywa i robi to, co ma robić. Prędko nie zmienię go na inny, o ile w ogóle to się zdarzy. No i nie kosztuje milionów!

mój ulubieniec

Bardzo polubiłam ten tusz , pierwszy raz użyłam jak koleżanka miała ,a ja zapomniałam swojego , po skończeniu wcześniejszego od razu poszłam kupić go .

Tusz nadaje efekt długich i rozczesanych rzęs, silikonowa szczoteczka ułatwia malowanie a jej kształt umożliwia łatwe dotarcie do każdej rzęsy. Tusz ma mocny czarny kolor, przez co wystarczy nałożyć tylko 1 lub 2 warstwy do otrzymania efektu sztucznych rzęs

Henna Dellia

Pozytywne zaskoczenie !

Najlepszy tusz jaki miałam do tej pory. Rzęsy wyglądają perfekcyjnie. Wcześniej zachwycałam się tuszem z Benefit Roller Lash, ale po użyciu tuszu z Maybelline, Benefit poszedł w odstawkę. Kupiłam ten tusz, ponieważ była promocja w Rossmannie. Nie wiem, czy jest to wada, czy zaleta, ale dość ciężko się go zmywa (jakby był wodoodporny).

Ulubiony !

Długo używałam L'oreal Volume Milion Lashes, dopóki nie odkryłam tego tuszu. Jest tańszy, świetnie pogrubia i wygładza, rozdziela rzęsy, nie obsypuje się i nie wysycha w opakowaniu. Mój ulubieniec :)

Ulubiony z maybelline

Przy tym tuszu uzyskamy efekt wachlarza, jednak rzęsy są idealnie wyciągnięte ku górze i równiutko wyczesane. Nie otrzymamy tutaj efektu miliona rzęs, mimo to, taki efekt też bardzo lubię ;) Efekt trzyma się przyzwoicie

chyba się nie lubimy

Jak dla mnie kiepskiej jakości tusz w tej cenie, niby nie można oczekiwać wiele, ale efekt "pandy" jest średni, poza tym za duża szczoteczka, i jakąś dziwna konsystencja tuszu, jakoś mnie nie przekonała, kiepsko się nam współpracowało i wylądowała na dnie pudełka.

Numer 1.

Ten tusz został moim numerem 1! Rzęsy są maksymalnie czarne, wydłużone, pogrubione oraz podkręcone. Jest bardzo wydajny i łatwy w użyciu. Ma ciekawą szczoteczkę, która dociera nawet do pojedynczej rzęsy.

uwielbiam!

intensywnie czarne, intensywnie wydluzone i pogrubione rzesy! ten tusz gwarantuje mi efekt sztucznych rzes. nie odbija sie w ciagu dnia. dosc szybko wysycha i niestety podczas malowania zdarza mi sie ubrudzic powieki. mimo tego to moj nr 1.

Najlepszy tusz do rzęs !

Pierwszy egzemplarz dostałam do testowania i było to już dawno ale od pierwszego użycia zakochałam się w nim. Ma intensywnie czarny kolor, nie kruszy się, nie skleja rzęs, rozdziela od nasady, pozwala na stworzenie delikatnego spojrzenia a przy dołożeniu kolejnej warstwy efekt jest niemal teatralny ale w granicach rozsądku. Produkt ten jest trwały ale nie sprawia problemu przy demakijażu. Kolejnym plusem jest to że starcza na długo, nie zasycha w opakowaniu. Polecam !!

Tak więc używam go już więcej niż 4 tygodnie i muszę powiedzieć, że efekt dalej jest bardzo zadowalający, tusz nie osypuje się nadal, rzęsy są dobrze wyczesane i ładnie wyglądają.

Prawie najlepszy jaki miałam

Bardzo, bardzo dobry. Lepszy nawet od niektórych droższych.
Pogrubia, podkręca i wydłuża. Nie skleja rzęs. Fajna szczoteczka, która dobrze rozprowadza tusz. Ładnie podkreśla i uwydatnia rzęsy. Nie rozmazuje się. Na pewno znowu go kupię.