Eyeshadow Palette by H&M

Eyeshadow Palette by H&M

Paleta 10 zagranych ze sobą kolorystycznie cieni do powiek. Kolory od jasnych po ciemne, matowe lub perłowe (w zależności od odcienia). W pudełeczku (srebrne z okienkiem - widać kolory) znajduje się też aplikator do cieni. Trzymają się długo, nie kruszą się.

Mocno przeciętne...

Posiadam paletkę z tego rodzaju, w panterkowy wzór - Beige Leopard. Kolory cieni - od ciemnego jakby turkusu, przez fiolet, brąz, beż, róż, aż po czerń. Taki misz masz kolorystyczny.

Fajnie to wszystko wygląda w opakowaniu, niestety na oczach ... kolory nie są specjalnie napigmentowane, po jakimś czasie prawie niewidoczne, wyblakłe. Osypują się podczas aplikacji.

Tandetne aplikatorki dołączone do palety - oczywiście out, bo nic się tym zrobić nie da.

Po jakimś czasie wieczko się oczywiście urwało.
Cienie dosyć wydajne, ale to raczej dlatego, że nie używam na codzień.

Nie jest to jakiś wielki wydatek, więc nie szkoda pieniędzy, zawsze w pogotowiu jest jakiś nietypowy kolor na który nie chce mi się wydawać pieniędzy, na porządniejszą wersję, bo używam jak mi się coś akurat uroi w głowie.

Używam tego produktu od: 2, może 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ...

Niezle

Używam z tej paletki głównie cieni brązowych. Trwałość i łatwość nakładania zależy od odcienia, jasno-brązowe cienie maja za duże drobinki złota, ciemno-brązowe są idealne(stosuje również cienie brązowe innych firm np. manhattan i on jest o wiele gorszy), mam wersje paletki brązowo-zielona i choć nie używam tych zielonych to kiedyś spróbowalam i powiem szczerze ze dorównuja cieniom innych firm typu inglot. Kolory żywe, matowe. Z drobinkami złota cień jest kiepski ale to jeden na cala paletę. Nie ma szans zużycia ich przez 12 miesięcy przydatności po otwarciu. Uzywam ich juz ok 3 lata prawie codziennie i strach pomyslec ile przekroczylam termin jednak moje powieki czuja sie dobrze, cienie rowniez, a dna nie widac . Co prawda nie mam jakos zaufania do kosmetykow H&M ale na te cienie trudno cos brzydkiego powiedziec. No moze ze trzeba wiecej cienia nalozyc zeby byl intensywny. Jednak trudno je nawet zetrzec z powiek, schodza dopiero wtedy kiedy powinny czyli przy uzyciu plynu do demakijazu.
Uwazam ze produkt godny polecenia szczegolnie przy poszukiwaniu "swojego" koloru cieni. Zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie poniewaz siegne po inne kolory cieni tej firmy.
Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

SUPER

Miałam już dwie paletki z tej serii.
Zalety:
* mega plus za kolory miałam brązy a potem turkusy, fiolety
* plus za roświetlający efekt
* na mokro dają lepszy efekt
* nie gromadzą się w załamaniach powieki

Wady:
* nie są zbyt długotrwałe znaczy cały dzień

I jeszcze jedno w h&m już ich nie ma:(

Używam tego produktu od:2005

Serum na zmarszczki

szok:)

W sumie moja paletka wyglada inaczej niz na zdjeciach, ale tez mam 10 cieni, a nazywa sie glitter eyepalette. Niech was nazwa nie zmyli, bo mnie zmylila, niestety nie sa brokatowe, ani metaliczne. Choc w opakowaniu wygladaly bosko, to ta warstwa okazala sie taka diamentowa posypka. Na poczatku byla wkurzona na maxa - znow bubel do smietnika. Wiec zaczelam sie nimi malowac tak na byle jak i... O szok! Cienie sa delikatne, trzymaja sie powieki, i nie roluja! Kolory sa przygaszone, ale mozna z nich cuda powyczyniac. Sa lepsze niz moje ukochane artdeco, a cala paleta kosztowala mnie tyle co jeden cien!!! Chyba sie przerzuce szczerze mowiac. Gdyby nie ta wpadka, ze kupowalam je jako "blyskotki" to bylyby idealne;)

Używam tego produktu od:miesiaca

malo widoczne

wyprobowalam i na sucho i na mokro aplikacje. efekt niekoniecznie powalajacy, ale na delikanty makijaz dzienny nadaja sie. jednak jesli ktos szuka kolorow mocnych i zdecydowanych to omijac te cienie z daleka

nie krusza sie fakt, nakladac tylko aplikatorem, pedzelkiem mozna sie zamachac a koloru i tak sie nie uzyska

dobry dla poczatkujacych, ktorzy chca ekeperymentowac z roznymi kolorami na powiece

Używam tego produktu od:pol roku

fajne

Kupiłam je z myślą dla mamy, ale wzięłam je dla siebie. Nakłądane na sucho może nie są za bardzo widoczne, ale jak dla mnie to dobrze, jednak gdy nakładam je na mokro są prześliczne-wyraźne, perłowe, kremowa konsystencja. Jednak lepiej nakładac je aplikatorem niż pędzelkiem.

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i na pewno długo będzie mi służyć;)

bardzo średnie

Bardzo zawiodłam się na tych cieniach. Do kupienia skusiło mnie to, że miały bardzo ładne opakowanie, rekomendowały mi je koleżanki i te które wybrałam miałe fajne kolorki - takie jak lubie- różne odcienie różu i brązu. Można to więc uznać za plusy, ale jak dla mnie to za mało :( Już przy pierwszym użyciu okazało się, że cienie szybko się kruszą, są bardzo słabo widoczne (pomimo nakładania gruubych warstw) a dodatkowo bardzo krótko się utrzymują. Zdecydowanie nie polecam :(

beznadzieja.

Cienie strasznie sie kruszą i są bardzo nietrwałe, oprócz tego pozostawiają na powiece bardzo delikatny ślad, nawet jak sie więcej nałoży to i tak mało widać :(
Kolejnym bardzo dużym minusem jest to że oczy mnie po nich pieką. Chyba nie są przetestowane okulistycznie.
Mam paletkę z beżami, brązami i różami więc używam ich co najwyżej jako róż albo rozświetlacz do policzków.
Niestety oprócz ładnego opakowania nie posiadają żadnych plusów.
Jestem zawiedziona bo puder rozświetlający z h&mu był bardzo dobry.

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobre!

Długo się na nie czaiłam ale albo ich nie było, albo prawie zapomniałam o nich. Ale w końcu je dorwałam!
Moja paletka jest w jasnych kolorach i dobrze, bo cienie są słabo napigmentowane i nawet cienie wychodzą jaśniutko. Dość duży wybór, jak kupowałam były z cztery do wyboru. Trwałość taka w miarę, wytrzymuje ok 5-6godzin. Łatwo się je aplikuje. Podoba mi się opakowanie, ładne kwiatki na zewnątrz, wewnątrz lusterko. Tylko te aplikatory jakieś taki dziwne, jakby gumowe.
Kupię jeszcze, jeśli będzie jakieś ładne zestawienie kolorów. Idealne nie jest, więc nie dostanie 5, ale godne polecenia.Używam tego produktu od: ..

ogólnie ok.

Bardzo ładne opakowanie paletki.BArdzo ładne kolorki.Cienie te są dość delikatnie wychodzą na powiece,nawet te najciemniejsze brązy.Poza tym niestety nie sa zbyt trwałe..

Używam tego produktu od:pół roku

Świetne:)

Moja ulubiona paleta cieni:) mam odcienie brązu, są piękne.
Do tego ładne opakowanie, wbudowane lusterko.
Co tu mówić, 4 gwiazdki bo nie ma się do czego przyczepić:)

Używam tego produktu od:Roku

Przyciągające jest opakowanie i cena
+ spory wybór odcieni;
+ wygodne opakowanie z lusterkiem
+ wydaje mi się,że na długo wystarczą,ponieważ są intensywne,więć nie trzeba ich dużo nabierać
- edit:duży minus - cienie sa nietrwałe,wręcz się ulatniają,bez poceirania i dotykania powiek same po prostu się ścierają

Nie wiem,czy nabędę kolejne opakowanie,bo to starczy mi na długo,a chętnie spróbuję czegoś nowego :)Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ledwo napoczęte pierwsze