Krem do rąk i paznokci glicerynowy nawilżający z aloesem i zieloną herbatą

Krem do rąk i paznokci glicerynowy nawilżający z aloesem i zieloną herbatą

Glicerynowy krem do rąk Cztery Pory Roku wzbogacony o aloes i ekstrakt z zielonej herbaty, które silnie nawilżają, łagodzą podrażnienia oraz pielęgnują płytkę paznokcia. Wystarczy wetrzeć go w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24-godzinną ochronę. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.
Naturalne składniki aktywne:
- Ekstrakt z aloesu – intensywnie nawilża, likwidując uczucie suchości i szorstkości. Działa łagodząco i kojąco na podrażnioną skórę. Przyspiesza proces regeneracji naskórka oraz zapobiega przesuszeniu skóry.
- Ekstrakt z zielonej herbaty – działa regenerująco i przeciwzapalnie. Chroni przed wolnymi rodnikami, hamując procesy przedwczesnego starzenia. Nawilża i zmiękcza suche skórki oraz wzmacnia paznokcie.
- Gliceryna – chroni skórę przed wysuszeniem. Wyraźnie poprawia jej miękkość i elastyczność.
Produkt przebadany dermatologicznie. 0% PEG-ów i silikonów.

Słabo nawilża

Krem do rak kupiłam szukając czegoś taniego i wydajnego. Stosowałam go w czasie zimy, może dlatego nie sprawdził się u mnie. Moim zdaniem jest za mało treściwy, nie czuję żeby nawilżał moje dłonie, są gładkie ale na bardzo krótko. Ma rzadką konsystencję, lekko wodnistą. Szybko się wchłania, co na pewno jest zaletą.
Co do wydajności, mogłoby być lepiej, bo właśnie z powodu tej rzadkiej konsystencji krem bardzo szybko mi się skończył. Zapach - nic szczególnego. Skład także nie powala, znowu spotykam parabeny. Na pewno mógłby być bardziej naturalny, szczególnie że nazwa Cztery Pory Roku raczej przywodzi mi na myśl inspirację naturą. Dla niewymagających może być ok, ale moim zdaniem nie warto kierować się ceną tylko zainwestować w coś bardziej odżywczego.

Mój ulubieniec od lat!

Uwielbiam kremy do rąk lekkie, nietłuste, w wygodnym opakowaniu, które można ze sobą zabrać wszędzie - i taki właśnie jest ten krem. Nie pozostawia na dłoniach nieprzyjemnej tłustej warstwy, nawilża skórę, odżywia, dobrze wpływa na paznokcie. Ogólnie krem na duży plus, dobry skład i z pewnością nie zakończe na jednym opakowaniu. Idealny na zimowe dni - poradził sobie nawet z bardzo suchą skórą. Nie trzeba aplikować go po każdym myciu rąk, dłonie sa nawilżone przez cały dzień. Zbawienny dla moich paznokci.Cena wręcz śmieszna - ok 4 zł w Rossmannie bez promocji. To zdecydowanie mój numer jeden i wciąż tak nie doceniany wśród kobiet :)

Ok.

Nawilża,zapobiega wysuszeniu skóry,działa kojąco i łagodząco.Szybko się wchłania,pozostawiając delikatny zapach i zadbane dłonie.Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.Likwiduje uczucie suchości i szorstkości skóry.Jest łatwo dostępny i w niskiej cenie.

Cellulit jak stosować kosmetyki

w tej cenie nie m co wybrzydzać :)

+nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+pielęgnuje płytkę paznokcia.
+szybko się wchłania
+likwiduje uczucie suchości i szorstkości.
+ładnie pachnie
+cena

Spełnia wszystkie swoje zadania

Lubię kremy z gliceryną, bo dobrze działają na moją skórę dłoni. Aloes i zielona herbata też się przydają :) Krem jest w fajnym, dużym opakowaniu, ale ja sobie go przeciskam do takiego pojemniczka z pompką z Rossmana, bo tak jest wygodniej aplikować. Nawilża, odżywia, wygładza - spełnia wszystkie swoje zadania. Nie pozostawia uczucia lepkości, szybko się wchłania. Jestem uzależniona od nakładania kremu na noc - potrafię nie móc usnąć bez nakremowania dłoni i od razu mam wrażenie, że jak pocieram nieposmarowaną dłonią o dłoń to skóra aż szeleści ;)

Produkt godny polecenia :)

Krem silnie nawilża, łagodzi podrażnienia oraz pielęgnuje płytkę paznokcia. Obetnie producenta wg mnie zostają spełnione w 100%. Za tak niską cenę - produkt bardzo dobrej jakości. Wystarczy wetrzeć go w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24-godzinną ochronę. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach. POLECAM!

Za tą cenę jak najbardziej ok

Tani i wydajny do tego ładnie pachnie a to w przypadku kremów do rąk jest dla mnie ważne, nawilża, dobry do codziennej pielęgnacji jeśli nie oczekujemy wielkich efektów. Zostawia jednak na dłoniach tłusty film a tego nie lubię no i długo się wchłania. Mimo to polecam za tą cenę warto spróbować.

Zwykły krem do rąk

Krem dostałam od babci, edycja specjalna 150 ml. Sama pewnie bym go nie kupiła, ponieważ nie przepadam za zieloną herbatą w kosmetykach.
Zalety:
+ przy nałożeniu niewielkiej ilości szybko się wchłania;
+ ma odpowiednią konsystencję - nie za rzadką, nie za gęstą;
+stosunek cena/objętość;
+ opakowanie jest wykonane z porządnego plastiku - w porównaniu do np. kremów Anidy, PharmaCF ma opakowania co najmniej 2x bardziej solidne.
Minusy:
-nawilżenie pozostawia wiele do życzenia - nie jest to zły krem pod tym względem ale jednak czegoś mu brakuje: nie poradził sobie z bardziej suchymi obszarami dłoni, choć zdarzało się, że wsmarowywałam go dosłownie co pół godziny;
-zapach - to akurat sprawa dyskusyjna; na pewno jest neutralny, większości osób nie będzie przeszkadzał. Ja jednak do nich nie należę. Dla mnie krem pachnie czymś tłustym (może to zasługa oleju słonecznikowego w składzie) zmieszanym z goryczą zielonej herbaty. Woń aloesu ulatnia się w 5 sekund i zostaje tłusta gorycz. Plus za to, że mężczyźni akceptują ten zapach: mój chłopak nie kręci nosem, kiedy wyciągam krem, na inne z czterech pór roku - a i owszem :D
-parabeny w składzie
-parafina w składzie

Podsumowując: pół na pół. Nie jest zły, nie jest dobry. Nie wiem, czy kiedyś do niego wrócę, bo zapach bardzo mnie męczy - może kupię wersję 50 ml do torebki. Całe 150 ml zużyłam w miesiąc ale nie oszczędzałam - obficie smarowałam nim nie tylko ręce ale i stopy, gdzie jako tako się sprawdzał. Polecam fanom zielonej herbaty.

Zalety
+piękny zapach, raczej wyczuwam zieloną herbatkę
+intensywnie nawilża
+piękna szata graficzna
+cena
+ średnio gęsta konsystencja
+regeneruje
+pielęgnuje skórę
+dość dobry skład
+wydajny
+łatwy w użytkowaniu
+zmieści się w każdej torebce

Wady
-troszkę wolno się wchłania
-zostawia tłustą warstwę

Dobry stosunek jakości do ceny

Szukałam dobrego i taniego kremu, i go znalazłam! Nie pozostawia efektu lepkich rąk tak jak kremy Garniera :) i bardzo dobrze nawilża oraz ma przyjemny zapach, nie zbyt intensywny.

Tani, ale skuteczny

Dobrze sprawdza się w zimie, kiedy dłonie mają jeszcze większą skłonność do przesuszeń niż zwykle. Jest dość tłusty, przez co skuteczny. Osobiście wolę, żeby krem dłużej się wchłaniał, ale dawał poczucie nawilżenia na długo, a nie przyjemne wrażenia na chwilę. Więc tu jak najbardziej ma plus.

Mimo to kupuję go zadziwiająco rzadko. Zapach raczej mnie nie urzeka, a to jeden z kilku ważnych dla mnie aspektów, umilających użytkowanie. Podobnie szata graficzna -nie znoszę jej :D Ale w tej cenie nie ma co wymagać więcej. To że działa i jest nadzwyczaj wydajny to w zasadzie spore atuty.

Orzeźwiająca świeżość

Zalety:
- ma przyjemną konsystencję która szybko się wchłania, nie roluje się
- ma ładny odświeżający zapach
- działanie nawilżająco-odżywcze
- wygodna tubka
- dobra wydajność produktu
- bardzo niska cena
- dostępny nawet w kiosku! :)