Life EDT

Life EDT

Kompozycja `Life by Esprit` to składniki pobudzające zmysły i wyzwalające spontaniczne emocje. W linii prócz wody toaletowej także dezodorant w naturalnym sprayu, żel pod prysznic oraz balsam do ciała.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: dzika jagoda, śliwka, nashi, lychee

nuta serca: orchidea, róża, gardenia, lotos

nuta bazy: drzewo sandałowe, biała ambra, piżmo transparentne, drzewo amarantowe.

Cena: 59,90zł / 15ml; 94,90zł / 30ml; 75ml / 149zł

może być

Zdecydowałam się na ten zapach ze względu na małą poręczną buteleczkę - w sam raz do torebki.
Sam zapach nie jest powalający, ale też nie drażni. Fajny na letnie dni i wieczory, ale czegoś mi brakuje.
Trwałość w porządku.

Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Najlepszy!

Mój ulubiony zapach perfum ;) miałam juz 4 buteleczki 30 ml chyba i na pewno jeszcze do niego wrócę ;)
świetnie pachnie, raczej kazdemu sie spodoba ina pewno do kazdej kobiety bedzie pasował, do nastolatki czy nawet starszej pani :) wydojność- ok. dluuugo się utrzymuje i ładnie intensywnie pachnie nawet przy tylko dwóch czy trzech \'pryskach\' ;)
kupiłam go w Holandii na promocji w Etosie za 4,98 Euro wiec w przeliczeniu jakies 25 zł to się bardzo opłaca. Zimą, przed bozym naodzeniem robią tanie zestawy - ten perfum + balsam z tej samej marki - idealne! ;) ogólnie polecam, SZCZEGOLNIE W PROMOCJI!

Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki 30 ml

Evergreen cieplejszych dni

Lubię ten świeży, mydlany zapach czystości.
Raz na kilka lat sobie do niego wracam, gdy robi się cieplej i nie żałuję ani chwili pachnienia tym maleństwem.
Nie wiem o co chodzi, ale czuję się młodsza mając ten zapach na sobie.

Mam wrażenie, że jest trudno dostępny od ręki. Jeśli już udaje mi się trafić, to na ten najsłabszy wariant.
Ale wydaje mi się, że jakoś szczególnie woda toaletowa nie przebija jej trwałością.

Używam tego produktu od: miliarda lat
Ilość zużytych opakowań: z siedem

WŁOSY lokówka

Lekki, zwiewny, letni, sloneczny...

Life Esprit jest doskonalym zapachem na lato.
Zakupilam go z przymruzeniem oka, poniewaz gustuje raczej w zapachach eksluzywnych i zwykle z gornej polki.
Gdy przesylka doszla, otworzylam pudeleczko i ujrzalam butelke w fantastycznie zywych kolorach.
Spryskalam nadgarstki i przez kolejne 4 godziny cieszylam sie owocowo kwiatowymi niuansami na wyraznej bazie pizma.
Trwalosc jak na wode toaletowa jest wiec calkiem przyzwoita.
zapach nadaje sie zdecydowanie do biura, na upalne letnie dni.
Najbardziej wyczuwalne nuty to gorzko slodka sliwka liczi, roza i pizmo.
Zapach bedzie rowniez odpowiedni do sportowego stroju, na poranny jogging, do silowni, na popoludniowe zakupy.
Niezobowiazujacy, lekki rzeski, letni.
Zakup traktuje jako udany.
Dziwie sie paniom, ktore uwazaja ze jest on nietrwaly.
Polecam doedukowanie sie w kwestii trwalosci wod toaletowych, kolonskich i perfumowanych bo kazda z nich ma inna, zalecana przez producentow, trwalosc.

Woda kolonska - 1,5 - 2 godziny
Woda toaletowa - 2 - 4 godziny
Woda perfumowana - 4 - 6 godzin
Czyste perfumy - 6 - 12 godzin.

Polecam i zapach i wieksze zainteresowanie swiatem zapachow, aby umiec je obiektywnie ocenic, przynajmniej pod katem trwalosci.

Dobra inwestycja

Life by Esprit to taki zapach na prezent dla nastolatki. Bezpieczny - nie jest z typu tych migrenogennych, ostrych i zawiesistych zapachów.
Dlaczego dla nastolatki? Ano właśnie z tego samego powodu - jest delikatny i bezpieczny, spodoba się każdemu, ale brak mu tego "czegoś", co wyróżnia zapachu "nastoletnie" od "dorosłych" ;). Jako początek przygody zapachowej jest doskonały - na tyle charakterystyczny, że się wyróżni, ale jednocześnie na tyle delikatny, że nie będzie przeszkadzał ani osobie, która go nosi ani otoczeniu.
Dla mnie ten zapach to zapach wysokiej jakości szamponu do włosów. Przyjemy, mydlany, nuty owocowej raczej na sobie nie czuję. Nie jest to zapach z tych które się rozwijają i zmieniają. Ale ta monotonność u niego akurat nie jest irytująca, zresztą nie należy się spodziewać fajerwerków po tej klasie zapachu.
Trwały - na mojej skórze ok. 5-6 godzin. Jak na zapach raczej średniej półki jest bardzo dobrym wynikiem.
Podsumowując - dobra inwestycja w tej cenie.

Używam tego produktu od: Jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: Testowe 30 ml

Uwielbiam...

Mój ulubiony zapach! Przyjemny, świeży, lekko słodki z nutą mydlaną, która dodaje niesamowitego aromatu. Buteleczka...taka wesoła, samo patrzenie na nią poprawia humor. Najlepiej pachnie w gorące, letnie dni, kiedy ciało jest rozgrzane.Jedyny minus to trwałość, trochę za krótko go czuć. Niestety, nigdzie nie mogę go dostać :(

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:3 x 75ml

Czegoś mu brak

Kiedy pierwszy raz spotkałam się z tym zapachem wydawał mi się taki świeży i młodzieńczy. Od razu mnie zauroczył, więc przy najbliższej okazji kupiłam dużą butlę EDT. I trochę się rozczarowałam. nie jest tak, że zapach mi się przestał podobać. Po prostu czegoś mu brakuje. jest poprawny, ale brakuje mu jakiegoś pazurka, mocniejszego akcentu. Life to taki niezobowiązujący bukiecik kwiatków z nutą mydła. Moim zdaniem najbardziej wyczuwalne w tym zapachu jest drzewo sandałowe- ale jakby czymś przytłumione (śliwką i różą chyba). Nie jest to zapach słodki, przeciwnie jest dość świeży. Jest energetyczny, ale brak mu jakiejś wibrującej nuty. Zapach długo utrzymuje się na skórze (około 7 godzin), na ubraniach prawie przez tydzień. Milo go się nosi, nie drażni.
Opakowanie jest proste, kolorowe, radosne (dużo weselsze niż sam zapach). Podoba mi się.
Ogólnie: zapach na dzień, niezobowiązujący, raczej na lato.

Ilość zużytych opakowań: 30/75 ml

nie dla mnie.

kupilam go i podobal mi sie wtedy ten zapach ale po kilku dniach jakos mi przeszedl zachwyt... jest w tym zapachu cos co mnie (nie smiejcie sie) denerwuje. uzywam go baaardzo rzadko chyba tylko po to by nie wyrzucic calego opakowania. zapach jest lekki i swiezy ale jednak nie dla mnie. co kto lubi :)

Używam tego produktu od: 6mies

bardzo miły prezent

Dostałam od przyjaciółki wraz z żelem o tym samym zapachu. Aż dziw bierze, bo mamy odmienne gusty, a z tym zapachem trafiła w dziesiątkę. Zakochałam się w nim :) Jest to zapach lekki, a zarazem otulający. Niby EDT a utrzymuje się dłużej niż niejedne moje EDP. Nie jest prosty, rozwija się ładnie i ciągnie się za mną (przynajmniej ja go wyczuwam przez wiele godzin więc być może otoczenie też :) ). Czegoś takiego szukałam i pokłony dla przyjaciółki, że pomogła mi to odnaleźć :) Na pewno kupię gdy ta buteleczka mi się skończy.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

wracam do niego często

Moje odkrycie sprzed kilku lat. Zapach idealny na lato, ale nie tylko. Używam często i wracam z utęsknieniem.
Zapach dodaje energii, pozytywnie nastraja, nawet w deszczowy dzień. Długo utrzymuje się na skórze.
Zużyłam kilka opakowań, poluję na następne w dobrej cenie;)).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie z 7 butelek

cytrynka z lodem ;)

Jak powąchałam kiedyś w liceum, to mi się bardzo spodobał, ale wtedy nie stać mnie było... Teraz kupiłam w ciemno 30 ml i się nad nim zastanawiam. Świeżak do bólu. Uderza w nos mieszaniną owoców, potem nieco łagodnieje, ale słabo się rozwija, dosyć jednostajny. Mimo wszystko w upalny dzień sama za nim zatęskniłam, jak za chłodzącym koktajlem cytrusowym. Przypomina mojito (z duża dawką limonki) na plaży, przy chłodnej bryzie.
Trwałość dla mnie kiepska (do 3 godzin). Przypomina mi Tommy Girl, ale jest bardziej kwaśny i ostry.
Wesoła, kolorowa buteleczka trafnie oddaje "zakręconą" zawartość ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 30ml

bardzo świeży

Zapach jest tak świeżutki jak wiosenny wiatr. Woda pachnie cudnie jest świeża ale napewno nie kwaśna. Może nie jest powalająco trwała ale perfumy przeznaczone na wiosnę lato są z reguły lżejsze i jednocześnie mniej trwałe. Napewno kiedyś wrócę do tego zapachu bo nie wyobrażam sobie wakacji bez Life by Esprit jednak w tym roku skuszę się na Groovy Life

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:1 30ml