seria słoneczna, Emulsja do opalania wit. E i masłem Shea

seria słoneczna, Emulsja do opalania wit. E i masłem Shea

Świetnie sie wchłania, nie pozostawia po sobie tłustej warstwy. Przepięknie pachnie (tak jeszcze staro po "erisowsku"). Nie tylko chroni, ale i pielęgnuje dzieki zawartej w niej witaminie E. Ma ładną i bardzo poręczną, stojacą tubkę.

Cena ok. 15 zł

boski!

Od razu zaznaczam: moja emulsja zowie się balsamem, i na opakowaniu zamiast masła shea (które w składzie również występuje) widnieje Glucam. Nie mniej jednak na moje oko pasuje żeby tu umieścić jej recenzję :)

Zawsze byłam wrogiem kosmetyków innych niż olejki bo uważałam że się przez nie nie opalę, a że ciałko przygotowane do wakacji było w solarium więc nie było problemu ze zbyt niskimi filtrami. Natomiast tego roku dałam skórze odpocząć od od kwarcówek i postanowiłam ją wystawić na nasze słonko, toteż jako właścicielka raczej jasnej karnacji zainwestowałam w 12stke Erisa. Nie za wysoko ale z 3jki przerzucić się nie jest łatwo ;) I jakie było moje zdumienie kiedy bez prawie żadnego zaczerwienienia uzyskałam piękny bałtycki brąz! Żadnego złażenia skóry bólu i swędzenia. Bosko po prostu :) A skóra cudnie nawilżona i gładziutka. Super!

Polecam wszytkim!

O, nie!

Jestem bardzo rozczarowana tym kosmetykiem. Nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie chroni przed nadmiernym opleniem skóry. Jestem blondynką o jasnej karnacji, trudno opalającej się, ale postanowiłam się dobrze zabezpieczyć w związku z upałami. Ten krem swobodnie możecie stosować, jako przyspieszacz opalania. Kilkakrotnie, mimo grubej warstwy kosmetyku i dosłownie kwadransa czy dwóch przebywania na slońcu
(normalnego, nie opalania się) skóra na dekolcie i twarzy była dosłownie ugotowana, czerwona, podrazniona. Po kilku dniach pojawiły się drobne krostki na przedramionach i twarzy.
Krem ma ciężką, trudno wchłaniającą się konstystencję, co jest szczególnie nieprzyjemne w tak gorące, jak ostatnio dni.
Mnie zdecydowanie nie przypadł do gustu, wracam do wypróbowanej Kolastyny.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:0k. 2/3 opakowania

najlepsza pod słońcem:)

do zakupu tej znakomitej emulsji jak zwykle zachecily mnie wasze opinie moje drogie wizazanki.nie zawiodlam sie jak zwykle!!!po dwoch dniach opalania(lacznie 5h przody,2h tyly)ciesze sie cudna opalenizna;)emulsja ma idealna dobrze wchlaniajaca sie konsystencje.nie klei sie nawet na plazy(piasek)!!!skora jest dobrze nawilzona.
pani irenka udowodnila ze jak chce to potrafi stworzyc kwc!!
slonecznie polecam

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

super!

Kremik jest super. Szybko sie wchlania i daje niesamowita ochrone. Po calym dniu opalania bylam od razu brazowa, a nie czerwona. Kosmetyk spelnia swoja funkcje, a do tego jest niedrogi! Polecam!

świetny

Podczas wakacji uzywałam tego mazidła bodajże z faktorem 20. Krem rewelacyjnie chronił moją bladą wówczas skórę, dzięki niemu obyło się bez oparzeń czy spieczenia. Świetnie nawilża i ochroni ciałko, nadaje się również do buzi. Polecam!

Używam tego kosmetyku w wakacje
ilość zużytych opakowań: 1

zaskoczył mnie

Kupiłam tubkę z faktorem 7 na ostanie dni plazowania. Smarowałm głownie nozki. Skóra była dobrze nawilzona. Opalenizna ładna. Tani i dobry. Zapach przyjemny.

11.04.2005

Resztę, która mi została po wakacjach smarowałam pycholek i...dalej będę to robić. Krem uspokaja skórę, wygładza..Nabiegałam się za starą wersją i mam nadzieję, że nowe opakowanie nie znaczy inny ( nie daj Boże gorszy!) kosmetyk

delikatna

Bardzo przyjemna w użyciu, szybko się wchłania, nawilża skórę, ma delikatny zapach. Nie jest wydajna, szybko skończyłam tubkę. Kupiłam w promocji- była z gratisowym samoopalaczem do twarzy. Ogólnie- warta polecenia.

ładny zapach

moja ulubiona emulsja do opalania razem z kakaowa daxa i garnierami( ale te niestety duzo drozsze a dzialanie podobne) , skora jest nawilzona, rzeczywiscie sa wododporne, jedynym minusem jest chyba to ze nie sa zbyt wydajne ale co tam , slicznie pachna na dodatek

Ten zapach...

Osobiście wszystkie emulsje wg mnie dobrze chronią, jeśli mają wysoki filtr, albo jeśli sie nimi dość często smaruje. Ja miałam filtr 7, teraz mam jeszcze taką próbeczkę z filtrek 12... Muszę powiedzieć że ma przecudowny(chyba żaden krem nie miał takiego) zapach i ładne opakowanie. Kosztuje mniej niż inne np. Nivea, a działą równie dobrze. Cudeńko!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Cała rodzinka - jedno, ja sama prawie całą próbkę
Recenzja: ...

przy kontakcie z wodą...

Sprawuje się bardzo dobrze, pod warunkiem, że nie wchodzimy pod prysznic lub do basenu. Wtedy okazuje się, że nie jest ani troszeczkę wodoodporny. Boleśnie się o tym przekonałam, gdy poparzyłam sobie skórę. Oczywiście smarowałam się kilka razy, ale musiałam zaczekać, aż nieco wyshnę. To wystarczyło :(Używam tego produktu przez tydzień codziennie/ Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

super!!

Kupiłam ten kremik wybierając się na urlopik (spf 12)Pomimo,że opalałam się w pełnym słońcu i siedziałam na plaży całe dnie krem mnie ochronił a bałam się ,że wybrałam zbyt niski faktor !!Jest naprawdę bardzo dobry!Ma ładny zapach,dobrze się rozprowadza, delikatnie natłuszcza skórę ale nie lepi się.Jestem z niego bardzo zadowolona i napewno kupię następny!!Na dodatek ma przystępną cenę. ...

godny polecenia

Miałam wersję z faktorem 30+, która sprawdziła się znakomicie nawet w gorącym klimacie. Mimo że mam jasną karnację, nie spaliłam się, a po kilkunastu dniach zamiast zwykłych czerwonych plam na skórze pojawiła się ładna i trwała opalenizna. Jest bardzo skuteczny, nie straszne mu górskie wycieczki w pełnym słońcu czy wylegiwanie się na plaży. Bardzo podobał mi się (i nie tylko mi) jego zapach. Na początku myślałam, że opakowanie 100 ml to stanowczo zbyt mało - teraz wiem, że to zaleta tego kremu, ponieważ można go zużyć podczas jednych wakacji i nie zalega on na półce czekając na następny sezon (i stając się nieprzydatnym do użycia). Może faktycznie jest mało ekonomiczny, ale za tę cenę naprawdę godny polecenia.Ilość zużytych opakowań: 1