Davidoff, Echo for Men (Woda toaletowa)

Davidoff, Echo for Men (Woda toaletowa)

Rześki, świeży, lekki i długo utrzymuje się na skórze. Jak wiele innych perfum po upływie długiego czasu zapach wciąż świeży i przyjemny, tak jakbym dopiero co go nałożył. Można go używać na co dzień ale również na niejedną "specjalną" okazję.

Nuta głowy - ożywcze ciekłe powietrze
Nuta serca - metaliczne aldehydy
Nuta bazowa - biały zamsz

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

Dla niezdecydowanych na lato

Echo to metaliczno-świeża wariacja od Davidoffa, adresowana raczej do mężczyzn młodszych, w celu odświeżenia w upalne letnie dni. Niecharakterystyczny zapach zamknięty w charakterystycznej butelce, można opisać jednym słowem - gładki. Ten zapach jest gładki. Przypasowuje się do skóry, by współgrać z nią przez maksymalnie 5 godzin, dając przyjemny chłodno metaliczny efekt z lekkim niuansem skórzanym.
Ja z czasem doceniłem tą kompozycję, oraz jej ulotność i mizerną trwałość. Ta woda inna być nie mogła - po prostu. Dzisiaj poleciłbym ją moim młodszym przyjaciołom na ciepłe dni - kobiety lubią ten zapach :)

Używam tego produktu od: wakacji 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

Echo dla mas

Tę wodę kojarzę jako jedne z moich ,,pierwszych" perfum. Podobnie jak AdG, używałem jej całorocznie... I teraz mogę powiedzieć, że na zimne, jesienne dni(i wieczory) się nie nadaje... Typowy świeżak na lato. Wg mnie również popularny(niestety :/ ). Z tego co pamiętam, to jest takim metalicznym zapachem, dosyć jednostronnym... Przez to, że tak często go czuję, rezygnuję z niego, aczkolwiek latem się od czasu do czasu psiknę, tak dla odmiany. Zuzylem ze 2 setki i tylez piecdziesiatek. w przeciagu ok. 6 lat. Nie zakupie ponownie :)

Davidoff Echo to cudowny, chłodny wiosenny poranek zamknięty we flakonie. .

Zapach na pewno nie jakiś obojetny. Nie jest to żadne cudo, jednak ma w sobie coś co mnie intryguje, a kogoś innego może drażnić. I myślę że takie właśnie jest Echo. Albo się podoba albo razi i odpycha. Zaraz po użyciu pachnie zbyt ostro żeby w ogóle sprawdzić cóż to za zapach. Potrzebuje 15 minut żeby ostygnąć i nabrać "ciepła" wytracając swój mocny początkowy akcent. Dla mnie jakoś nie sprawdza się on w roli "świeżaka" na lato, po paru godzinach upału zaczyna zalatywać mydlaną mdławością co zdecydowanie nie pomaga w kwestii świeżośći. Ja to go tak używam na jesien oraz wiosnę. Na prawdę pachnie fenomenalnie w te dni, kiedy temperatura w nocy spada już nisko. I z tym właśnie kojarze tego Davidoffa. Z chłodnym, orzeźwiającym, wiosennym porankiem, który pobudza;)Na lato kompletnie się nie nadaje, więc nie zgodzę się z tym co poprzedenicy pisali. To nie jest świeżak na lato.
Trwałość taka sobie, długodystansowiec to nie jest.
Wydajny, ponieważ nie znosi zbyt dużej dawki. Przegięcie z nim na pewno byłoby marne w skutkach zaróno dla otoczenia jak i dla samego użytkownika ;)

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Nijaka świeżość ślicznie opakowana

To dość zabawne, że do zakupu perfum marki Davidoff przymierzałem się od dawna, a trafiły w moje ręce dopiero teraz. Nie patrzyłem na Echo przez pryzmat wody, która miałby jakoś zdefiniować jakość produkcji perfum przez Davidoffa. Teraz wiem na pewno, że wśród całej linii produkcyjnej zapachów od Zino, są takie godne spróbowania. Zacznę jednak od... Echo.

Woda mająca sprawiać wrażenie świeżaka nietypowego (m.in. przez płynny i harmonijny podmuch wielkomiejskiego wiatru czy metaliczny Aldehyd w składzie) wpisał się jednak w gamę świeżaków typowych - takie jakie znamy. Pewna awangarda jest, jeśli chodzi o tą metaliczną nutę, jednak jeśli chodzi o resztę - to już było.

Pierwsze co rzuca się w oczy do designerska butelka, która faktycznie daje o sobie znać na półce. Jest spójna z tym co mamy w środku, to taka "woń czystości".
O ile jednak flakon piękny i designerski, o tyle jednak niewygodny w aplikacji produktu. Coś kosztem czegoś.

Aplikujemy na nadgarstek, później na świeżo ogoloną twarz. Pachnie poprawnie, sucho, syntetycznie, ochładzająco na początku. Takie chyba było zadanie produktu. I z tego wywiązuje się... Poprawnie przez 5 godzin. Później zapachu już nie ma. Projekcja natomiast oszczędna jednak daje znać o sobie w najmniej oczekiwanych momentach. Właśnie przez lekkość kompozycji nie czujemy zapachu cały czas, ale on cały czas z nami jest ;) Wybór tego zapachu na gorące letnie dni to dobra inwestycja, o ile boimy się pachnieć czymś bardziej charakternym.

Nie da się ukryć - zapach jest mega popularny i składa się na to wiele czynników. Cena, mainstreamowość zapachu (spodoba się każdemu), ładne opakowanie... Mnie zapach nie urzekł jakoś specjalnie, ale moja partnerka ma słabość do zapachów lżejszych, letnich, świeżych.
Myślę, że kiedy już wykończę moją 50 mililitrową flaszkę i zapach nadal będzie w niskiej cenie, to kupie ponownie. Jakość dużo lepsza od CK IN2U, który był przecież dużo droższy, a sam zapach mniej popularny od Azzaro Chrome.

Używam tego produktu od: sierpnia 2012
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 50 ml

Lodowo-wodne echo

Oceniam na podstawie próbek mojego mężczyzny.
Zapach jest bardzo świeży. Jednak moim zdaniem jest również bardzo banalny i płaski. W związku z czym średnio mi się podoba. Plusem jest fantastyczny lodowo-wodny design butelki. Trwałość ok.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

męski, ale w wersji soft sexy

Tę wode perfumowaną kupiłam swojemu facetowi na którąs tam Gwiazdkę i na szczęście trafiłam z zapachem. Produkt ma ciekawe, płaskie, szklane opakowanie, kiedyś miałam z ed. limitowanej w takiej jakby sieci. Zapach mi się podoba - nie ma tam żadnych nut drzewno-cedrowych, on jest lekki, ale nie sportowy, taki soft-sexy, z charrrraterem.
Od kilku lat mój facet pachnie tym Davidoffem

Ilość zużytych opakowań: wiele...

Super

Zacznę od tego, że zapach poznałam kilka lat temu dzięki wymiance z jedną wizażanką. Próbka była podpisana "Echo", powąchałam- stwierdziłam,że super i popsikałam się. Tak mi się zapach spodobał,że się wybrałam do perfumerii sprawdzić ile to cudo kosztuje. Byłam wtedy zupełnie zielona, jeśli chodzi o perfumy. Poszłam rzecz jasna do działu damskiego, wącham Echo... i nic. To nie to! Długo się głowiłam o co chodzi, dopiero później się domyśliłam, że mam próbkę męskiego Echo :o Przechodząc do sedna- uwielbiam ten zapach i mogłabym go sama używać, ale z zasady używam tylko damskie. Słodki, energetyczny zapach, do tego trwały.

Używam tego produktu od:4-5 lat go znam
Ilość zużytych opakowań:próbka

Na początku fajniejszy

Na początku wydał mi się bardzo ciekawy, ale z biegiem czasu stał się coraz bardziej chemiczny i zaczął mnie drażnić. Tym niemniej zapach fajny, oryginalny i ma w sobie "to coś" więc może się podobać.

Używam tego produktu od: rok

yes*****

Bardzo fajny zapach. To najnowsza woda mojego meza, taka na codzien (na wieczor-Azzaro Pour Homme -hmmm uwielbiam, ale sa ciezkawe).
Ostatnio na codzien uzywal kenzo air, ale niedawno zmienil na echo i mysle, ze pozostanie na dluzej przy tym zapachu (kupilam mu na gwiazdke, ale juz najwieksza flaszke:)).
Zapach miekki, swiezy ale raczej cieply.
Rzeczywiscie mozna wyczuc w nim nutki "skorzane" i "powietrzne".
Jest to zapach trwaly i nienachalny ale jednoczesnie niebanalny.
Zapach ma piekna butelke, fajna jest tez butelka od 30 ml (wersja travel) - malutka, plaska i mozna ja ze soba wszedzie zabrac.
Dla mlodego i aktywnego mlodego faceta (moj TZ lat 33) jak ulal. Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań: 30ml +50 ml i setka czeka na wigilie:)

Recenzja doskonala

Ten zapach zostal chyba stworzony specjalnie dla mnie:D jest bardzo wydajny zapach sie utrzymuje sie caly dzien na skorze wystarczy rano sie psiknac i do wieczora czuc nawet po kapieli:D polecam kazdemu mezczyznie ktory ma problemy z perfumami ze sie dlugo nie utrzymuja na skorze:D

Używam tego produktu od:od tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1butelki 50ml

Świeży, dla mnie to unisex.

Niekontrowersyjny, ładny świezy zapach. Taki czysty :)Pogodny, dosyć lekki. pasuje na codzien , do pracy , na popołudniową wizytę. Zupełnie nieźle brzmi na damskiej skórze. Moim zdaniem to zapach typu nisex. Ciekawie wychodzi w mieszankach z cięższymi owocowymi zapachami, odświeża je.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:testy

może być

Zapach czystości. Dosyć neutralny, delikatny. Dziwne bo kojarzy mi się z jakimś specyfikiem do kręconych włosów - chyba balsamem Sunsilk? W każdym razie coś takiego, mydło, proszek do prania i Sunsilk.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: