Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Krem do rąk i paznokci glicerynowo-rumiankowy z naturalną witaminą C

Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji zniszczonej i podrażnionej skóry rąk. Zawiera ekstrakt z rumianku bogaty w azuleny i bisabolol - substancje przeciwzapalne, i alantoinę o działaniu kojącym i łagodzącym. Gliceryna wraz z D - pantenolem nawilża i wygładza naskórek, zmniejszając uczucie szorstkości. Naturalna witamina C neutralizuje szkodliwy wpływ wolnych rodników, rozjaśnia i wygładza skórę.

Z witaminą C.

Mam sentyment do Evy i do kosmetyków pachnących przeszłością.
Gliceryna mi służy, zapach rumianku bardzo lubię. Krem jest rzadki i lejący, powinien szybko się wchłonąć, ale on się raczej klei i lepi. Nie jest to zbyt przyjemne uczucie. Ładnie pachnie, cytrynowo. Dobrze sprawdza się do okładów na dłonie z dodatkiem olejków. Trzymamy przez 10 minut w bawełnianych rękawiczkach, następnie resztę usuwamy. Średnio- wydajny w przystępnej cenie. Całkiem ok, choć trzeba go podrasować.

tragedia

Chciałam wesprzeć polski rynek.. a tu niespodzianka..
Krem ten zakupiłam zimą i miałam wówczas bardzo przesuszone dłonie. Nie mogłam sobie z tą suchością poradzić. Widząc ten krem po rumianku spodziewałam się ukojenia, a po glicerynie nawilżenia. I nie wyszło.
Krem właściwie pachnie bardziej cytrynowo niż rumiankowo, niestety przy codziennym stosowaniu jest wydajny jak nie wiem co. Nie zrobił z dłońmi nic, jedynie nadał jej zapach i to wszystko. Dodatkowo skóra mnie od niego szczypała. W końcu częściej częstowałam nim inne osoby niż sama z niego korzystałam.
Kiedy nałoży się go więcej, pozostaje biała mazia, która nie chce się w ogóle rozetrzeć ani wchłonąć.
Nie byłam zadowolona z tego kremu.
Nie nadaje się on do suchej, a co dopiero przesuszonej skóry.

NIE - dla przesuszonych dłoni

Nie kupię go ponownie bo nie nawilża ani trochę bez względu na to ile bym go nie nałożyła więc jest zwyczajnie bezużyteczny. Na plus to że jest tani i dobrze dostępny ale co z tego skoro nie działa...

depilacja metody

Mi pasuje :)

W sumie nie mam zbyt dużych wymagań wobec kremów do rąk. Ten krem może nie jest jakiś oszałamiający, ale także nie mogę mu zarzucić jakiejś poważnej wady.
Plusy:
+ szybko się wchłania,
+ nie pozostawia tłustego filmu na skórze,
+ zapewnia optymalny efekt nawilżenia, mimo częstego mycia naczyń moje dłonie pozostały miękkie i nawilżone właśnie dzięki temu kremowi,
+ wygodne opakowanie, miałam wersję z nakrętką posiadającą klips,
+ bardzo tani.
Minusy:
- niezbyt ładny zapach, nie jest jakiś drażniący, ale wolę bardziej intensywne zapachy, a nie ziołowe,
- konsystencja mogła by być bardziej gęsta, aczkolwiek spotkałam się już z dużo bardziej lejącymi się kremami.
Biorąc pod uwagę cenę tego kosmetyku to naprawdę mogę czuć się milo zaskoczona. Kosmetyk godny polecenia.

zbyt wodnisty

Kupiłam, bo potrzebowałam kremu do rąk, a w kieszeni świeciły pustki.
\\nNiestety, za te kilka złotych dostaje się po prostu rozwodnioną glicerynę z aromatem.
\\nJak dla mnie krem jest zbyt wodnisty, trzeba go zużyć całkiem sporo, żeby odczuć jakiś efekt nawilżenia, który i tak jest słaby.
\\nJak będziecie w podobnej sytuacji jak ja, to lepiej kupcie zwykłą glicerynę.

Nic specjalnego

Może być, nic specjalnego, ale za ok. 3 zł nie można spodziewać się cudów. Ma paraben (wprawdzie jeden, ale po co się nim smarować skoro są inne, bez), więc będę go omijać. No i zakrętka, nie lubię kremów do rąk gdzie muszę się z nią bawić w zakręcanie/odkręcanie.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Jest ok :)

Mhm.. Jest to krem za 5 zł :D
Jak dla mnie dobry, ładnie nawilża, koi i pielęgnuje . Zapach mi nie przeszkadza. Plusem jest to, że się szybko wchłania, nie jest tłusty. Mi rewelacyjnie delikatnie odżywia bardzo zniszczone paznokcie. Osobiście polecam .

Gwiazdkę odjęłam za opakowanie i za to, że są lepsze :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :D

Szkoda czasu

Po pierwsze, mój krem ma zwykłą, niewygodną nakrętke. Cena (4 zł) adekwatna do jakości. Krem nawilża dosłownie na 5 minut, ma nieprzyjemny zapach. Aplikacja tego kosmetyku jest bardzo niewygodna, konsystencja jest zbyt wodnista.Podsumowując, szkoda czasu i tych kilku zł na taki krem.

Pomimo tego bardzo lubię firmę Pollena-Ewa.

TRA-GI-CZNY !!

Mimo, że bardzo lubię firmę eva natura, zdecydowanie odradzam to "cudo". U mnie wogóle się nie sprawdził. jedyne co jest w miarę ok to jego zapach. Na tym kończą się "plusy". Konsystencja - wodnista i spływająca z dłoni, dosłownie przelewa się przez palce chwilę po wyciśnięciu z tubki. Nawilża-owszem, na jakies 20 sekund, potem efektu zero.
Męczę ten krem już trzeci miesiąc i wciąż nie mogę go zużyć(nie żeby był wydajny, poprostu go nie cierpię;))
Trzymajcie się od niego z daleka!;)
Aha, i u mnie w Ross kosztowal nie 3, ale ok.5 zł. A do tego miał zakrętkę zamiast takiego zatrzesku jak na zdj.
Używam tego produktu od:3 miesięcy

Miłe zaskoczenie.:)

Miłe zaskoczenie kremikiem za niecałe 3 złote.:) Jest bardzo, ale to bardzo wydajny, tubka wygodna, pozwala na dokładne wyciśnięcie produktu, wykorzystujemy najwięcej jak się da. Szybko się wchłania, pozostawia delikatny chroniący film na dłoniach.
Minusy? Szczerze, to nie zauważyłam. No, może jeden - nie odżywia rąk na długo.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

zapach leku na przeziębienie;/

Krem był przypadkowym zakupem, potrzebowałam czegoś do rąk w dobrej cenie i zdecydowałam się na niego.
Plusy:
- dobra konsystencja, szybko się wchłania;
- rumianek koi skórę;
- nawilża;
- cena.

Minusy:
- najważniejszy (!)- ma zapach Fervexu lub podobnego preparaty, nie mogłam go znieść;
- w niewielkim stopniu chroni;
- szybko znika i trzeba często powtarzać aplikację.

Używam tego produktu od:kiedyś, kilka mieś. temu
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

dla niewymagającej skóry dłoni

Dobry krem do rąk, typowy wśród glicerynowych, czyli cytrynowy, słabo nawilżający i niezwykle tani. Do przesuszonej skóry rąk się nie nadaje, ale jest idealny do codziennego stosowania po każdym umyciu rąk, by zapobiegać przesuszom (po myciu naczyń czy inych pracach w domu). Gdy przesuszę skórę używam innego kremu, ale jak dłonie są w dobrym stanie, to tylko tego. Szybko się wchłania, dłonie są śliskie/wygładzone po jego uzyciu, nie zostawia tłustych miejsc, regeneruje skórę po każdym umyciu. Tuba poręczna, stoi na korku, jest solidna, szkoda tylko, że zamyka się na zakrętkę. Osobiście bardzo go lubię.

Do tego firma Nie Testuje Na Zwierzętach :jupi:

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 3cie w użytku