Pędzel do pudru z włosia kozy, stojący duży (stara wersja), Artdeco

Pędzel do pudru z włosia kozy, stojący duży (stara wersja), Artdeco

Gruby pędzel, z naturalnego miękkiego włosia, o dobrze wyprofilowanym kształcie i idealnej długości włosa. Osadzony na wygodnej, długiej, antypoślizgowej rączce.

Cena: 130 zł

Drapie i gubi włosy:-/

Mam pędzel pierwszy na zdjęciu. Prezentuje się fajnie,wygodny w użyciu, kilka pierwszych użyć bardzo przyjemnych, jednak po pewnym czasie gubi włosy, które w dziwny sposób osiadają na mojej buzi i jakoś trudno je usunąć. Poza tym stał się piekielnie drapiący, co podrażnia moją cerę:-(
Znalazłam lepszy i delikatniejszy w Douglasie.

Używam tego produktu od: 1 rok

ciezko ocenic

ja nie bede piac z zachwytu jak moja poprzedniczka. Kupilam go w zeszlym roku za ok. 20€. Moj ma czarna raczke, tak jakby gumowa, scieta, wiec mozna go postawic. Wlosie szybko robi sie sztywne i zaczyna lekko drapac(moze trafilam na felerny egzemplarz?), z kazdym kremem z filtrem i na to puderm (w tej chwili Dr. Hauschka i meteority Guerlain) tak sie dzieje, ze wlos jakos tak sztywnieje i to nie ma znaczenia czy pudruje twarz nie czekajac nak filtr sie wchlonie, czy tez czekam i dopiero uzywam pudru. Pani na stoisku poinformowala mnie, ze na poczatku pedzel bedzie troche lysial, ale po paru myciac przestanie gubic wloski. Niestety caly czas lysieje, a mam go od maja lub czerwca zeszlego roku i w trakcie mycia i takze gdy jest juz suchy, w trakcie uzywania gubi wlosie. Ciekawe kiedy wylysieje na dobre? Niby lysieje juz mniej, na poczatku bylo gorzej, ale lysieje, a po tak dlugim czasie stan ten powinien sie juz zatrzymac. Sama nie wiem jak go ocenic. Osoby ktore z´nam i uzywaja tego pedzla sa zadowolone, wiec pewnie trafil mi sie felerny egzemplarz, moze przy nastepnym bedzie lepiej?