Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Nu Skin, Scion, Moisture Light Cream (Lekki krem nawilżający)

Nu Skin, Scion, Moisture Light Cream (Lekki krem nawilżający)

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 75 g
Cena 31,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Lekki krem nawilżający do cery tłustej i normalnej. Likwiduje uczucie przeciążenia i przetłuszczenia skóry i czyni ją miękką i gładką. Naturalne nawilżacze doprowadzają odpowiednią porcję wilgoci do skóry, tak by utrzymać idealny poziom nawilżenia. Dla cery normalnej krem jest doskonałym środkiem do codziennego użycia.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

rewelacyjnie nawilża

Nie waham się, żeby dać mu 5*, gdyż w pełni na nie zasługuje. Krem świetnie nawilża, lepiej niż niejeden droższy, znany krem nawilżający. Bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej czy lepkiej warstwy na skórze, nadaje się pod makijaż. Po pewnym czasie jakby uregulował przetłuszczanie się skóry. Bardzo wydajny, zużywa się go mniej niż przeciętnego kremu, a opakowanie ma większe - 75 g. Na pewno będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Fantastyczny

Ten krem spełnia wszystkie obietnice producenta. Do mojej mieszanej cery jest super, świetnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy i naprawdę twarz się po nim nie świeci, a jednocześnie nie jest to krem matujący więc nie wysusza ani nic takiego. Skóra świetnie nawilżona, gładka, doskonały pod makijaż. Cena też nie powala, za taką ilość. Zapach przyjemny, taki normalny, kremowy, po prostu nie mam się do czego przyczepić. Kusi mnie, żeby mu dać Kosmetyk wszechczasów, ale to bardzo zobowiązujące, a ja jeszcze pierwszego opakowania nie zużyłam, może później zmienię zdanie.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  88
  recenzji

  53
  pochwał

  8,59

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  64
  pochwał

  7,47

Zobacz cały ranking