AA Cera Wrażliwa, Tonik nawilżająco-łagodzący do cery suchej i normalnej

AA Cera Wrażliwa, Tonik nawilżająco-łagodzący do cery suchej i normalnej

Tonik na długo odświeża i odpręża skórę. Nie zawiera alkoholu. Został opracowany specjalnie do cery suchej i normalnej, aby likwidować jej napięcie i przywracać miękkość i elastyczność. Alantoina obecna w preparacie łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację naskórka. Dzięki zawartości d-pantenolu (prowitaminy B5) tonik intensywnie nawilża skórę, chroniąc ja przed wysuszeniem.

porządny tonik

nie będę go zbyt wychwalać, ale napiszę po prostu - jak dla mnie jest to dobry tonik, zupełnie wystarcza mi do codziennej pielęgnacji twarzy.

używam go razem z mleczkiem z tej samej serii i naprawdę chwalę sobie ten duet.

tonik jest bezzapachowy, delikatny, jeśli zdarzy mi się wacikiem przetrzeć oczy - w ogóle ich nie podrażnia.

bez namysłu kupiłam jego drugie opakowanie i jeśli nie zachęcą mnie szczególnie jakieś recenzje na wizażu odnośnie innego toniku, kupię go ponownie. myślę, że to co daje ten tonik w zupełności wystarcza. od bardziej wymagających zadań są przecież kremy...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Cenię go bardzo

Dobra alternatywa w stosunku do drogich aptecznych toników nawilżających.
Jest łagodny, wydajny, tani, a przede wszystkim faktycznie nawilża! Do tego po jego użyciu moja cera naprawde dostaje ładniejszych kolorów i nie jest podrażniona.
Odświeżenie jest takie, jak to przy tego typu tonikach.
Warto go spróbować, bo nie zawiedzie.
Daję mu 5 gwiazdek, ze względu na stosunek jakości do ceny. Najfajniejsze jest to, że nasz produkt nie ustępuje zagranicznym, dużo droższym i wychwalanym produktom.
Brawo! :-)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Koi, nawilża, odświeża

W ogole kosmetyki do mycia twarzy mleczka i toniki z serii AA bardzo mi pasuja. Sa delikatne, bezzapachowe, nie ma mowy o podraznieniach, uczuleniu. Moja skora je uwielbia, odpoczywa po nich, jest ukojona i doskonale nawilzona. Polecam dla wrazliwcow!!!

Eris film 2

Przeciętniak

Stosowałam go, kiedy miałam większe problemy z alergią. Działanie ok- nie podrażnia, nie wysusza. Ale używanie go nie sprawia przyjemności- niezbyt odświeża, ma delikatny "apteczny" zapach, niezbyt wygodna butelka...cieszy mnie to,że mogę teraz używać innych- wrócę do niego tylko w razie konieczności (oby nie).

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:ok.10

po prostu tonik

W sumie nie zaskoczył mnie jakimś cudownym działaniem. Owszem, usuwa resztki makijazu, nie wysusza i nie ściąga buzi, ani się nie lepi, ale to potrafią inne toniki. Poza tym jak dla mnie butelka jest średnio wygodna, bo dziurka znajduje się w zagłębieniu, i zawsze wylewało mi się więcej niż chciałam, więc też dość szybko się skończył. Innymi słowy - żadna rewelacja, więc go sobie podaruję. To samo mam uzywając tańszej Melisy.

Używam tego produktu od:

Moze być ale...

No wiec...pachnie jak dla mnie troche drożdżami. I jednak czasem piecze, nie wiem jak robi to nie majac w składzie alkoholu ale na pewno czasem piecze.
Opakowanie w miarę wygodne. Wydajnosć spora jak za tą cenę.
Łagodzi jak dla mnie za mało. I muszę potem i tak zawsze użyć wody termalnej.
Duży plus za to że dobrze moim zdanie odświeża i nawilża twarz. I za to 3 *.

Używam tego produktu od:kwietnia 2006

Świetna sprawa

Świetna alternatywa dla drogich aptecznych toników, których przewinęła się przez moją łazienkę cała masa w ostatnim czasie. Myślę, że śmiało może z nimi konkurować. Przede wszystkim jest niezwykle łagodny nawet dla bardzo wrażliwej cery. Dobrze odświeża, dobrze nawilża i nie pozostawia na twarzy żadnej tłustej warstewki.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Spełnia swoje zadanie

Przez długi czas używałam tego toniku (który, w przeciwieństwie do mleczka z tej samej serii, robił wiele dobrego dla mojej skóry). Teraz przerzuciłam się na zielony tonik Garniera i z tego powodu zaznaczam, że "nie wiem", czy jeszcze kupię produkt Oceanika... po prostu na dzień dzisiejszy ujął mnie garnierowy kosmetyk :). Niewykluczone jednak, że wrócę do recenzowanego toniku w przyszłości.

Ale, ale! Ja tu o czym innym miałam ;). Do rzeczy więc:
- plusem na pewno jest niewygórowana cena (z tego względu lubię wiele polskich kosmetyków ;))
- dobrze oczyszcza i odświeża - naprawdę czuje się, że twarz jest... no... odświeżona ;), bo jak inaczej miałabym to nazwać...
- pozostawia skórę lekko nawilżoną, a nie kleistą, jak to bywa z niektórymi tonikami (fe),
- nie ściąga skóry, nie wysusza jej,
- nie uczula, nie podrażnia, wręcz koi zaognione miejsca!
- a w składzie brak alkoholu, co dla mnie jest uwieńczeniem tych zalet :). Tonikom "alkoholizowanym" mówię bowiem stanowcze: NIE.

Minusy? Tu wymienię małą wydajność - wprawdzie u mnie toniki ogólnie szybko się kończą. Produkt jest bezzapachowy; z jednej strony dobrze, bo oznacza to mniej chemii i mniejsze ryzyko podrażnień, z drugiej - można się czuć, jakby tonizowało się twarz wodą.

Mimo tych wad polecam - ja byłam bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: 5?

delikatny

Odświeża i koi skórę, jakby nawilża. Świetny do stosowania również w ciągu dnia. Skołuję sobie atomizer i będę się nim psikała latem. Delikatny i bezzapachowy, nie wyobrażam sobie aby mógł uczulić.

Polecam!!!

Bardzo fajny tonik, nawilża, koi. Lubię kosmetyki bezzapachowe. Nie uczula, jest bezpieczny. Twarz jest łądnie napięta, tonik się nie klei na buzi. Myslę, że jak mi się skończy to znowu go kupię plus jakiś tonik z zapachem :). Polecam!!!!

Bardzo dobry.

Tak jak mleczko z tej serii, ten tonik jest moim sprawdzonym kosmetykiem do wrażliwej cery.
Nie podrażnia, nie lepi się. Bezzapachowy (dla mnie plus). Łagodzi podrażnioną skórę i nawilża. Dla mnie jak na razie niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych (skóra przesuszona lekami itp.) i nie tylko :).

delikatny

używałam tego toniku kiedy moja skóra jeszcze tak bardzo się nie przetłuszczała, była normalna :) (nie to co teraz :( ) świetnie nawilża, koi, nie podrażnia, zapach nie jest drażniący, skóra się po nim nie czerwieni, nie ma żadnych śladów że ten tonik szkodzi, co niestety niektóre robiły,
ten tonik ukoił moją skórę, po długotrwałym leczeniu trądziku mocnymi lekami, które wysuszyły twarz, naprawdę godny polecenia, bo wspominając te podrażnione i wyszuszone policzki które w trakcie używania tego toniku zmieniły się w miłą w dotyku, nawilżoną skórę, to efekty naprawde są
delikatny - lubie go za to
ilość zużytych opakowań: 1