Milk Made with Honey Body Lotion (Balsam do ciała z miodem i mlekiem)

Milk Made with Honey Body Lotion (Balsam do ciała z miodem i mlekiem)

Balsam do ciała i rąk z miodem i mlekiem. Dobrze nawilża i wygładza skórę. Poza tym ma bardzo przyjemny zapach.

Cena 19,90 zł

Całkiem fajny był...

Jego główna zaleta to cudny zapach. Nawilżanie bez rewelacji. Nie powiem że żadne ale słabe.
Natomiast balsam wszedł w czasie, gdy Avon miał trochę lepszy poziom i wyższą jakość produktów, nie było ich też tyle i na tamte czasy był rewelacją. :)
Jeszcze dziś pamiętam ten bum na serię miód i mleko . :)

Używałam tego produktu: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka

milk&honey

Mialam chyba 2 opakowania..Ten zapach..ahh..wlasciwie nazywalam go 'smierdzioszkiem' :)) Ciągle szukam balsamow o takim zapachu, prawdziwym zapachu mleka i miodu, lecz znalesc nie moge :( Nie wiem po co firmy ciągle cos wycofują..Ulepszaja itd..Skoro cos jest dobre, ladnie pachnie, badz jest zachwalane przez klientow (np kiedys wody z Oriflame)

wart polecenia;]

Bardzo fajny. Konsystencja tego specyfiku jest taka jaką lubię tzn. ani zbyt gęsta ani zbyt rzadka. Dobrze się wchłania i wygładza skórę. I do tego ten śliczny zapach. Podsumowując wart zakupu. Szkoda tylko ze ostatnio nie pojawia się w katalogach;/

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

fajniutki..;p

b dobry balsam, fajnie nawilza skore, ma przyjemny zapach i konsystencje, dobrze sie wchłania, jest wspanialay na lato,łagodzi podraznienia po słoncu, skora ma po mniem przyjemny zapaszek ogolnie 4+

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..2.
Recenzja: ...

Rozczarowal mnie.

My view no 8:

* dobra konsystencja
* nawilza skore
* niewygorowana cena

:( zawsze powtarzajacy sie problem twardej butelki z ktorej trudno cos wycisnac :-(
:( brzydki zapach... mnie nie przypomina to miodu i mleka, poprostu smierdzi!

1 *

Nawet nie wiem od czego zacząć przy ocenie bo balsam jest więcej niż fatalny. Z opakowania bardzo trudno cokolwiek wydobyć, balsam jest dziwnie leisty, gęsty. Jego zapach jest odrażający - bynajmniej nie przypomina to miodu z mlekiem ;) Fakt, jest strasznie wydajny, ale choć błyskawicznie się wchłania, średnio nawilża skórę.

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc/ ilość zużytych opakowań: 1

Całkiem niezły

Balsam ma miły, nie drażniący zapach ( jak na przykład ten z migdałami ), konsystencje ma w sam raz - nie jest za wodnisty ani za gęsty. Ogólnie może być, nie mam do niego zbyt dużych zastrzeżeń - no może trochę za mała buteleczka.

nie bardzo

zapach może naprawdę działać na nerwy, zbyt słodki, trochę taki chemiczny, balsam ma płynną konsystencję, niestety lepi się, co mnie bardzo drażni. Opakowanie jest niewygodne, pod koniec trudno zniego coś wydobyć

w porządku

Bardzo żałuje, że go wycofali. Zapach był w porządku,zresztą pod względem zapachu odpowiadają mi wszystkie kosmetyki z mlekiem i miodem. Dobrze nawilżał, chociaż jakby ktoś miał naprawde suchą skóre to troche za słaby.Szybko sie wchłaniał, nie pozostawiał tłustej warstwy, był ok.

ilość zużytych opakowań: 2

Ulubiony

Chyba sie od niego uzaleznilam :-) Ostatnio jak byl w promocji po 7,90 to kupilam 8 sztuk plus 12 zelu. :-) Uwazam ten komplet za rewelacyjny. Swietnie nawilza a do tego ten przepiekny zapach, mrrrr, skora jest po nim aksamitna, szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustej warstwy.

koszmarność

Wysusza skórę, zapach jest tak słodki, że aż mdli :( . Opakowanie też do wymiany, żeby wydobyć pozostałości trzeba je ciąć, :( , poza tym ma rzadką konsystencję, rzeczywiście wchłania się szybko, ale to tylko jeden plus.

*S*U*P*E*R* *!*!*! :P:)

Balsamik jest świetny :)Dostałam go w prezencie od mamy i teraz zamówiłam drugi gdyż ten się kończy :)* szybko się wchłania* super konsystencja* fajny zapach* super cena