Fitokeratyna, Szampon odbudowujący

Fitokeratyna, Szampon odbudowujący

Szampon odbudowujący Fitokeratyna łagodnie myje i pielęgnuje włosy długie, zniszczone i po trwałej ondulacji. Zawiera zestaw aktywnych składników zapewniających włosom piękny i zdrowy wygląd. Fitokeratyna wnika do wnętrza włosów i odbudowuje ich uszkodzoną strukturę. Proteiny mleczne zapewniają włosom odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Kosmetyk przywraca włosom naturalny połysk, elastyczność i sprężystość. Ułatwia ich rozczesywanie i układanie. Sprawia, że nie elektryzują się, a końcówki mniej się rozdwajają.

świetny,nie obciąża!!!!!

-nie obciąża,włosy sa lekkie sprężyste ,ładnie się układają
-nie kołtuni tylko dlatego,że używam odżywki:)
-nawilża
-cudowny zapach
-poręczna buteleczka
-nie podraznia skóry głowy
-cena -ja kupiłam za 2.70 no szok

minusy:
-troszkę rzadka konsystencja,ale wybaczam

Używam tego produktu od:jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Kołtuni, ale poza tym dobry

Moge się zgodzdzić z przedmówczynią w 100%. Szampon strasznie kołtuni włosy (mam do łopatek)a ponoć ma ułatwiać rozczesywanie, gorszy pod tym wzgledem jest tylko znienawidzony przeze mnie Johnson rumiankowy. Zapach mnie nie urzekł, ale mozna znieść. Plusem jest to, że włosy rzeczywiście nie są ociężałe po umyciu i nie tłuszczą się tak szybko. Wyglądaja na nawilzone i lekko się błyszczą. Oólnie niezły szampon za naprawde przyzwoitą cenę. Znam wiele innych droższych i wcale nie lepszych.

Używam tego produktu od:tygodnia

i tak i nie

Szampon do włósów długich, który w czasie mycia tworzy na głowie jeden wielki kołtun?

Lubię Joannę ze względów sentymentalnych ;), lubię też tą serię, i nawet ten szampon. Choć nie do końca: chociaż nie obciąża włosów, to jednak strasznie mi je kołtuni, w stopniu niespotykanym przy innych produktach. Mam straszne trudności z ich rozczesaniem, a jednak wytrzymuję, bo zauważyłam, że nie jest sztuką wyprodukować szampon ograniczający przetłuszczanie (niechby się taki znalazł...), ale nawet tylko nie przyśpieszający go... Ten spełnia więc przyjajmniej jeden warunek. Głowa zdecydowanie nie dostaje "kopa" do nadprodukcji łoju (a taki efekt wywołuje na mojej skórze szanowna większość szmponów).
Włoski są rzeczywiście odżywione itp, ale najpierw trzeba przejść przez mękę wyczesania. Pierwszego dnia po umyciu jest ich za dużo, trudno je ułożyć, żyją własnym życiem i robią co chcą, w moim wypadku sianieją :)
Właściwie, sama czytając swoją recenzję, nie wiem, dlaczego go jednak lubię i nawet być może jeszcze kupię (to było drugie opakowanie). Mam po prostu wrażenie, że dobrze, mimo opisanych, wpływan na kondycję moich włosów. Paradoks, wiem.