Joanna, Sensual, Plastry do depilacji ciała z wyciągiem z aloesu do skóry wrażliwej

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 12 szt

Plastry z woskiem Sensual to szybki i skuteczny sposób na aksamitnie gładkie ciało. Specjalna formuła wosku została wzbogacona w wyciąg z aloesu, który wykazuje właściwości kojące i nawilżające. Plastry są łatwe w użyciu - dzięki specjalnej, elastycznej formie łatwo dopasowują się do kształtów ciała i skutecznie, jednym ruchem usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.
Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku, ale także działa na skórę kojąco i łagodząco. Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

łagodzące
w tubie
Skóra
wrażliwa

Do niczego :(

Dawno, dawno temu nie chciałam męczyć nóg maszynką, więc postanowiłam spróbować z depilacją plastrami z woskiem. Kupiłam te ze względu na niską cenę, ale w ogóle się nie sprawdziły. Co prawda, oliwka dołączona do zestawu dobrze radziła sobie z pozostałościami po wosku na nogach, ale co z tego, skoro wosk wyrwał jedynie kilka włosków i plastrów nie dało się użyć ponownie? Nie po to kupowałam plastry, żeby i tak musieć całe golenie nóg odwalić maszynką :(

Słabe..

Kupiłam je ze względu na cenę.. Bardzo byłam zawiedziona po zastosowaniu tych plastrów. Albo instrukcja jest źle napisana albo to plastry są takie że mimo wykonywania wszystkich czynności zaznaczonych w instrukcji plastry w ogóle nie chciałby się rozkleić. W końcu jak już się udało, to okazało się że nie usuwają dobrze wszystkich włosków a do ponownego użycia się nie nadają. Więc korektę musiałam zrobić maszynką. Bardzo się zawiodłam i nie polecam..

Średnie

Opakowanie jest w porządku i zawiera 12 plastrów. Po rozgrzaniu, należy je rozdzielić i tutaj czasami wosk się nierównomiernie rozkłada - na jednej części zostają plamy.

Przy depilacji nóg, nawet przy długich włoskach, połowa zostaje w ogólnie nie ruszona, Tak samo jest na rękach, okolicach bikini czy innych częściach ciała. Czasami powstają podrażnienia, ale oliwka załączona w zestawie na prawdę świetnie je łagodzi.

Niestety plastry słabo się sprawdzają, no chyba, że ktoś ma bardzo cienkie włoski.

Trochę rozczarowanie

O ile mniejsze plastry Joanny sprawdzaja mi się całkiem ok, to z tymi mam już pewien problem. Niestety plastry bardzo słabo "łapią" włoski, czasami trzeba zużyć kilka plastrów na jeden mały fragment ciała. Do depilacji nóg będą kompletnie nieopłacalne.

Używałam ich kilka razy do depilacji pach (z kiepskim efektem) i okolic bikini (tutaj już trochę lepiej). Plastry bardzo się kleją do rak i ciała, mniej do włosków, pomimo stosowania talku.
Po zużyciu kilku plastrów są pewne efekty, ale na koniec i tak muszę "poprawiać" pęsetą lub maszynką do golenia - a nie o to chodzi w depilacji woskiem :(

Możliwe że jeszcze kiedyś kupię, ale prędzej przetestuję produkty konkurencji.

Takie sobie.

Po pierwszym użyciu plastrów byłam zachwycona, bo skóra była gładka, nie podrażniona, wosk nie zostawał na nogach, ale niestety po dwóch dniach włoski zaczęły odrastać. Efekt, który miał sie utrzymywać do kilku tygodni trwał kilka dni, jakby włoski były urywane, a nie wyrywane. Nie polecam.

Kolejny raz się zawiodłam

Nie wiem dlaczego, ale żadne plastry Joanny nie działają w moim przypadku i tu było tak samo, nie usuwały włosów w 100%, tak jak bym tego chciała. Ponadto zostawiały na nogach ślady od wosku i czerwone ślady od podrażnienia, a podobno mają być do skóry wrażliwej...

bez rezultatów

Niestety plastry zupełnie się nie sprawdziły.
Co prawda nie podrażniły skóry, ale nie usunęły włosów. Próbowałam na różne sposoby, ogrzewałam je dłońmi, ogrzewarką do plastrów, suszarką i nic - usuwały około 10 % włosów, a dodatkowo wosk bardziej przyklejał się do skóry, niż do włosów. To super, że skóra nie została podrażniona, ale jaki ma sens depilacja, która nie usuwa owłosiena?

także nie

Nie wiem czemu, ale żadne plastry się u mnie nie sprawdzają. Chciałam je głównie do depilacji ud, których depilatorem nie jestem stanie wydepilować, bo strasznie mnie to boli a maszynką nie chce mi się ciągle tego robić.

Plastry łatwo rozgrzać w dłoniach i bez problemu rozdzielić. Bardzo dobrze przylegają do skóry.
Niestety strasznie słabo usuwają włoski. Żeby nie było-zapuściłam włoski, nie były ani za krótkie, ani za długie. Myślę sobie "dobra, może na udach mam zbyt mocne włoski". Spróbowałam na łydkach, które depiluję od lat depilatorem, więc włoski nie są już takie mocne. Niestety plastry usunęły bardzo bardzo mało włosków.
Spróbowałam nawet na rękach, które też depiluję i tam naprawdę mam cieniutki włoski i też usuwają strasznie mało. Także jestem bardzo zawiedziona, szczególnie że lubię plastry do twarzy z tej serii.

Podoba mi się, że zostawiały na skórze bardzo mało wosku, który łatwo usunąć za pomocą oliwki. Także super, że dołączono tubkę oliwki a nie żadne chusteczki, które zawsze są kiepskie i przeważnie jest ich za mało.

Generalnie gdyby usuwały włoski to byłyby super. No ale jednak są za słąbe dla mnie.

Mało efektywne

Plastry zbyt słabe być może dlatego, że przeznaczone są dla skóry wrażliwej, jednak przez to, że nie wyrywają wszystkich włosków, robią skórze więcej szkody niż pożytku. Żeby pozbyć się wszystkich włosków w danym miejscu, trzeba kilka razy powtarzać zabieg, co znacznie podrażnia skórę, nawet kiedy używamy talku.

Beznadziejne

Pierwszy raz zakupiłam te plastry jakoś w 2016 roku na wakacje, wtedy działały całkiem dobrze, włoski nie odrastały przez jakies 2-3 tygodnie i były słabsze. Kiedy kupiłam je rok później kształt plastrów, a właściwie "materiału" który otacza wosk został zmieniony z prostokątnego na bardzo niewygodną falkę. Podejrzewam, że było to oczywiście spowodowane chęcią oszczędności. Plastry w dalszym ciągu całkiem dobrze radziły sobie z depilacją. Kolejny raz kupiłam plastry na początku 2018 roku, ku mojemu zdziwieniu wyrywały włoski zdecydowanie gorzej niż to pamiętałam. Wosk mimo rozgrzewania go suszarką praktycznie się nie kleił, a jego warstwa była bardzo cienka. Depilacja była bolesna i nieefektywna. Część włosków była urwana w połowie, część nie została wyrwana wcale. Na tym moja przygoda z tymi plastrami się skończyła. Z dobrych plastrów, których używałam 2 lata temu nie zostało już nic poza takim samym opakowaniem.

Totalnie niee

Najgorsze plastry jakie miałam okazje używać. Nie ma na nich prawie wosku. Już po pierwszym użyciu są do wyrzucenia. Nie wyrywają włosków, zostawiają wosk na nogach. Szkoda pieniędzy, Lepiej kupić droższe plastry ale przynajmniej starczą na dłużej więc i tak wychodzi taniej stosowanie droższych plastrów.
Chociaż olejek w tubce bardzo fajna sprawa, bo starcza na kilka razy

raczej nie

Nie wiem do końca co myśleć o tym produkcie, ma swoje plusy ale jest dużo minusów. Całe opakowanie wystarczyło mi na ogolenie tylko albo aż łydek, pierwszy raz używałam plastrów ale starałam się robić to poprawnie i większego obszaru nie dała bym rady nimi wydepilować. Używanie ich jest czasochłonne, zajęło mi to ponad godzinę, ból jest do zniesienia ale nie jest to najprzyjemniejsze doznanie a nie do końca dokładnie da się wyrwać włoski. Ogromnym i jednym plusem tych plastrów jest fakt ze przez prawie 2 tygodnie utrzymywał się efekt gładkich nóg. Bardzo dużo włosków wrosło mi w skóre ale u mnie to normalnie, być może ja zrobiłam coś źle. Nie wiem czy kupię ponownie, efekt mi sie podobał ale średnio się to opłaca.