Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Golden Rose, Longstay Liquid Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust w płynie)

Golden Rose, Longstay Liquid Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust w płynie)

Pojemność 5,5 ml

Pomadka w płynie gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. Lekka formuła wzbogacona w witaminę E i olej z awokado sprawia, że usta stają się niezwykle nawilżone i gładkie. Elastyczny aplikator i kremowa konsystencja zapewniają wygodne rozprowadzanie produktu. Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby uniknąć rozmazania.
Produkt łatwo można zmyć przy pomocy dwufazowego płynu do demakijażu.

Świetna, ale..

Mam dwa kolory tej pomadki - nr 3 i 18, bo jedynie oba do mnie pasowały! Wszystkie kolory wydają się przepiękne w buteleczkach i na swatchach, niestety przy pracy z kolorem ust wypadają zupełnie inaczej. We wszystkich wysławianych nudziakach wyglądałam albo trupio albo był to pełen brąz.
Numer 3 jest fajny, trochę za dużo fioletowych tonów się wybija ale czekam na jej wersję bardziej zgaszoną i jaśniejszą. Numer 18 to klasyczna, piękna czerwień.
Trwałość jest bez zarzutu, wytrzymuje wszystko.

Cudo

Kocham te pomadki! Jak dla mnie powinny wygrać KWC. Piękna gama kolorów, przyjemnie się je nakłada. Nie czuć ich na ustach, a są wyjątkowo trwałe. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości pomadki.

Lubię ją!

W erze matowych pomadek, także zapragnęłam należeć do tego zacnego grona. Wybrałam pomadkę z firmy Golden rose ponieważ mam już jedną pomadkę matową o innym wykończeniu. Zakupiłam pomadkę o nr.03. Jest to taki brudny róż. Pomadka sprawdza się zarówno na co dzień jak i na inne wyjścia. Malowanie ust aplikatorem jest łatwe, można dobrze obrysować kontur. Pomadka trzyma się kilka godzin, zjada się równomiernie i nie wysusza ust tak jak te z serii Velvet Matte Lipstick. Produkt przez jego właściwości i cenie zasługuje na miano hitu.

Lip Marker - Golden Rose

Najlepsza

Ta pomadka to bomba! Jej cena 20zł to zdecydowanie za mało jak na tak dobry produkt, ale nasz portfel za to dziękuje :) Mam trzy kolory z tej serii i muszę powiedzieć, że nie ma różnic jakościowych co mnie bardzo cieszy. Paleta kolorów jest bardzo zadowalająca, bo goszczą w niej klasyki takie jak krwiste czerwnienie, ale także bardzo indywidualne kolory jak ta bardzo znana trupia 'dziesiątka'. Trwałość bardzo dobra, idealne uzupełnienie każdego makijażu!
Jedynym minusem jest chyba to, że po częściowym starciu i późniejszym wypełnieniu jest mocno wyczuwalna na ustach i może je delikatnie wysuszyć.

Zachwyca!

Matowa pomadka Golden Rose to zdecydowanie HIT! Piękne kolory, a ta trwałość mnie naprawdę zaskoczyła, wytrzymuje wiele godzin, dopiero przy kontakcie z tłustymi potrawami schodzi z ust. Cena bardzo przystępna. Aplikator miękki i precyzyjny. Także formuła bardzo mi się podoba jest taka piankowa ;)
Polecam.

Zawiedziona:(

Spodziewałam się hitu wszechczasów w super cenie, a tu taka klapa... pierwsze użycie- matko, co to za aplikator? Ani to wygodne, ani precyzyjne. Pomadka klei się jak superglue zanim wyschnie, masakra. Późniejsze użycia - jak wyjadę poza krawędź, nie idzie tego zmyć, ale jak tylko się napiję bądź coś zjem, ściera się w zastraszajacym tempie. I to nie równomiernie, tylko powstają jasne placki (kolor kupiłam ciemny, dlatego bardzo rzucało się to w oczy i wyglądało strasznie). Gdy chce domalować startą część, wyglada to bardzo nieestetycznie. No i ostatnio po raz pierwszy spróbowałam nosić ją cały dzień, i to przelało czarę goryczy - po kilku godzinach i kilkunastokrotnym domalowywaniu pomadka zaczyna się dosłownie rozpływać poza krawędź ust.
Lepiej odłożyć kasę i kupić coś porządnego, dzięki czemu makijaż będzie elegancki. Nie polecam.

Nie do zdarcia

Pomadka jest mega wydajna. Ma dość gęstą konsystencje, zastyga nie za szybko, nie za wolno(zdążymy ją poprwić z miejsc gdzie np. rozmazała się lub została nałożona nierówno). Daje pełne krycie i mat oraz wytrzymuje na ustach długie godziny. Gdy troche nam się zje, zawsze można dołożyć produktu, bo nie zauważyłam nigdy u siebie efektu skorupy przy poprawianiu jej w ciągu dnia. Pomadka klei się na ustach, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo i można się przyzwyczaić do tego uczucia. Troche nie przypadł mi do gustu ten aplikator, nie jest zły, ale chyba się zbytnio nie polubliliśmy. Przydałoby się coś bardziej precyzyjnego. Duża dostępność, niska cena i trwałość fenomenalna, a przy tym coraz to więcej kolorów do wyboru, bo co jakiś czas wypuszczają nowe odcienie. Mają charakterystyczny zapach, który ciężko mi z czymś porównać i myślę, że nie każdemu przypadnie do gustu.
Podsumowując: Bardzo dobry produkt na każdą kieszeń

Ulubieniec

Długotrwała pomadka z GR oczarowała mnie i z przyjemnością sprawdzę inne kolory z ich gamy. Trwałość i wygoda używania sprawia, że chcę je nosić i nosić na swoich ustach, a one po kilku godzinach będą wyglądać nadal tak samo dobrze. Zjadają się równomiernie, jednak nie polecam nakładać kolejnych warstw na nadjedzony produkt, ponieważ uwydatni to, mianowicie pokaże na waszych ustach nasze naturalne zmarszczki. Dobrze napigmentowane produkty za cenę 20 złotych? Biorę w ciemno!

Stworzona dla mnie

Szminka bardzo mi się podoba pod wieloma wzgldami jest bardzo trwała, szybko wysycha, dobrze się rozprowazda. W szczeglnoci polecam 15, 07, 09. Aktualnie nie znam lepszej szminki od tej choć juz wiele wypróbowałam.

kocham i nie oddam <3

Pomadka, która skradła moje serce. Cena, kolory, jakość, trwałość... mogłabym się rozwodzić godzinami. Nie wiem czy uznacie mnie za osobę normalną ale mam już 18 kolorów. Jedyny malutki minusik to że wysusza delikatnie usta, ale mam już na to swoje sposoby - piling raz na jakiś czas i gruba warstwa wazeliny na noc i po kłopocie. Polecam każdemu, kto lubi matowy i trwały efekt!

MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO POMALOWANIA

Kupiłam zachęcona opiniami blogerek i koleżanek....i przepadałam. Mam już 7 kolorów. Moja ukochana 03 i 16 - nigdy się z nimi nie rozstaje :) Pomadke nakładam od samego rana i do wieczora w zasadzie nie mam co poprawiać, do tego ta cena... wcześniej stosowałam pomadki innych firm, których cena była czasem kilkukrotnie wyższa, tutaj to idealne połączenie jakości produktu z bardzo niewygórowaną ceną. Jestem zachwycona i polecam każdemu!

nie wierzyłam ale stałam się wyznawcą

Pomadkę kupiłam już dawno temu. Najpierw był to kolor 03 - podobno kolor dla każdego. I chyba tak właśnie jest. Pasuje każdemu typowi kolorystycznemu.
Obecnie mam:
24 - ciemny nieco brązowy kolorek
10 - przerażający nudziak ja wyglądam w nim jak trupek, ale..chiałąm mieć więc mam
i oczywiście 9 - idealna czerwień
Idealne pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin. Czasami usta mi się przesuszają ale...przecież warto.
W dodatku mam małe usta - dorysowuję je sobie pomadką i super się czuję.

Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby uniknąć rozmazania.

Pomadkę zmywam TYLKO przy użyciu mojego ulubionego płynu do demakijażu Evree bo żaden inny nie daje rady. Swatche na ręku znikają po peelingu.

Polecam polecam!!!