Golden Rose, Longstay Liquid Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust w płynie)

Golden Rose, Longstay Liquid Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust w płynie)

Pojemność 5,5 ml

Pomadka w płynie gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. Lekka formuła wzbogacona w witaminę E i olej z awokado sprawia, że usta stają się niezwykle nawilżone i gładkie. Elastyczny aplikator i kremowa konsystencja zapewniają wygodne rozprowadzanie produktu. Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby uniknąć rozmazania.
Produkt łatwo można zmyć przy pomocy dwufazowego płynu do demakijażu.

Mocny mat

Posiadam cztery kolory pomadek z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Krycie jest bardzo dobre. Jedna wartwa wystarcza by uzyskać pełne krycie. Aplikator jest duży ale pozwala wygodnie wyrysowac kształt ust. Pomadka szybko zastyga i jest idealnie matowa. Dość dobrze się utrzymuje ale trzeba ją poprawiac w trakcie dnia i po posiłkach. Minusem jest to, że wysusza usta

kocham je

Fantastyczna jakość za taką cenę to aż niemożliwe! Przeszłam przez prawie wszystkie kolory, nie mieszczą mi się już do żadnej kosmetyczki. Niektóre kolory są lepsze niektóre gorsze, ale i tak nie mam koloru o którym powiedziałabym, że formuła jest na tyle zła, że nie będę go nosić. Potrafią przesuszać usta, polecam robić peeling ust po zdjęciu pomadki i nawilżyć i będzie super. Mój ulubiony jak na razie to kolor nr 24 ciemny brązowy nude, ale naprawdę wszystkie są fantastyczne. Chciałabym, żeby golden rose pokusiło się o więcej szalonych kolorów! jakieś fiolety, granaty, czernie byłoby cudownie!

Bardzo dobra.

Mam pomadkę w dwóch kolorach 03 i 05. Oba kolory mocno napigmentowane, trwałe, nie wysuszają ust, ładnie się roprowadzają. W ciągu dnia nie czuć wysuszenia i ściągniecia. Cena ok.

Precyzyjna!

Bardzo polubiłam tę szminkę głównie ze względu na szeroką gamę kolorystyczną. Jest bardzo przyjemna w użyciu, aplikator precyzyjnie nakłada produkt na usta. Jest trwała i jednolita, nie podkreśla wysuszonych skórek, nie uwydatnia nierówności na ustach. Nawilża, ma niedrażniący zapach. Polecam, jedna z moich ulubionych w świecie matowych szminek i to w dobrej cenie.

Mój nr.1 wśród matowych pomadek

Uwielbiam całą markę golden rose. Mają naprawdę świetne kosmetyki a matowe pomadki to poprostu coś niesamowitego. Pomadka jest płynna która na ustach "zastyga" pozostawiając matowe wykończenie. Przecudowny zapach pomadek umila proces aplikacji. Dodatkowo w ofercie mamy naprawdę szeroki wybór kolorów. Poprostu hit , naprawdę polecam każdemu ! ❤

Rewelacyjna!

Pomadka jest nie do zdarcia! Można jeść ciepłe i tłuste potrawy a ona wygląda dopiero jak po nałożeniu. Golden rose oferuje tą pomadkę w wielu wariantach kolorystycznych. Bomba!

Faworyt wśród matowych pomadek

Pomadka jest bardzo trwała i w 100% matowa. Wydajna, tania , łatwo się nakłada, ma piękne kolory. Jedyny minus to chyba jak przy każdej pomadce matowej - po czasie wysusza usta. Pomadki mają wiele odcieni, co jest super.

ZALETY:
+ tania
+ wydajna
+ trwała
+ łatwo dostępna
+ wybór w kolorach

WADY:
- wysusza trochę usta

Jedna z lepszych!

Pomadek od GR posiadam kilka, moja ulubiona jest o numerze 17. Skradły moje serce tym że mają niesamowitą trwałość, czasem nawet trudno je zmyć płynem micelarnym, maja również piękny zapach, cena tych pomadek też nie jest wygórowana jak za tak dobrą jakość

Najlepsza

Co tu dużo pisać, chyba wszyscy już znają kultowe maty z GR. Mam kilka (bądź kilkanaście ;p) kolorów i na pewno kupię następne jeśli się pojawią.
Mój ulubiony kolor to 16 i jest to jedyna pomadka, której mam w tym samym odcieniu już czwarte opakowanie.
Jedyny minus to to, że po kilku tygodniach trochę gęstnieje.

Świetna!

Pomadka jest bardzo trwała. Na początku nie byłam przekonana do pomadek matowych, ta skłoniła mnie do ich polubienia. Kolor jest na prawdę soczysty i piękny. Usta są idealnie podkreślone i rzucają się w oczy :)
Jak za tę cenę pomadka spisuje się na prawdę dobrze.

Matowa pomadka

Świetna matowa pomadka która się nie zjada :-). Długo szukałam pomadki która będzie trwała i ta okazała się być trwałą ale jedyny jest minus jest taki, ze wysusza usta :-(

Najlepsza

Miałam już wiele matowych pomadek, ale pomadka od Golden Rose to jednak mój ideał. Szminka bardzo szybko zastyga, daje fajny efekt matu lecz nie wysusza ust.
Ponadto jest dostępna w ogromnej ilości kolorów i każdy może znaleźć idealny odcień dla siebie.