Jogurtowa, Krem pod oczy

Jogurtowa, Krem pod oczy

Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz przyspiesza regenerację skóry. Skutecznie zapobiega utracie elastyczności. Wyraźnie wygładza drobne zmarszczki. Polecany szczególnie osobom, których skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych: nadmierne opalanie, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, promieniowanie monitorów komputerowych, po 20 roku życia.

Efekty:

Wzrost jędrności i elastyczności naskórka.

Doskonale odżywiona i bardziej gładka skóra.

Substancje aktywne:

Biomin Yoghurt - zawiera węglowodany, glikoproteiny oraz wapń, magnez, cynk i fosfor w postaci przyswajalnej przez skórę. Dostarcza skórze składników odżywczych niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie regeneruje oraz wygładza zmarszczki. Chroni przed utratą wody i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Witamina E - zwana `witaminą młodości`. Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

Witamina A - wygładza zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i rozjaśnia przebarwienia.

Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Witamina F - związek NNKT: arachidonowego, linolowego i linolenowego. Stymuluje proces odnowy naskórka oraz aktywnie wzmacnia barierę ochronną skóry.

Cena: 8 zł / 15 ml

Bez rewelacji

Był to jeden z moich pierwszych kremów pod oczy zakupionych tak troszkę w ciemno. Dość ładnie nawilża ma wygodny aplikator,jest tani i wydajny. Niestety po jakimś czasie używania zaczęły mnie piec oczy i z trudem go zużyłam a też jakiejkolwiek poprawy po jego stosowaniu nie zauważyłam. Raczej mimo wszystko nie polecam ja więcej na pewno po niego nie sięgnę.

Dobry

Bardzo lubię kremy do oczu i testuję ich bardzo dużo. Lubię kremy pod oczy Ziaji i tym razem zakupiłam z serii Jogurtowa i miło mnie zaskoczył. Tani o lekkiej konsystencji, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania się, ma przyjemny zapach naturalnego jogurtu. Nawilża i delikatnie napina cienką skórę pod oczami. Fajna sprawa:) Polecam dla kobiet, które nie mają dużych zmarszczek.

Co to za kaszmar ?

Jestem absolutnie na nie. Na mojej skórze, ten krem nic nie zdziałał. NIC. Żadnej pielęgnacji, żadnego nawilżenia. Tak jakbym samą wodą skórę posmarowała i nic się nie działo. Nie mam pojęcia co to się dzieje, może ta seria jogurtowa Ziaji po prostu nie wypaliła, bo używam kremu nawilżającego do twarzy z Ziaji z innej serii i jest ekstra. Dobrze że chociaż niedrogi, i zapach ma ładny. Lecz na mojej skórze zupełnie nieskuteczny.

Używałam produktu przez 2-3 tyg. po czym odstawiłam.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Serum na zmarszczki

Dla 20-latek

Mam 23 lata. Krem wpadł mi w ręce całkiem przypadkiem. Wiecie, jak to kobieta hihi robi zakupy w drogerii (w moim przypadku Apteka Superpharm) idąc do kasy spojrzałam na jogurtową kolekcję Ziaji. Krem pod oczy mnie pokusił. Oczekiwałam nawilżenia i lekkiego napięcia. Nic więcej. Zmarszczek nie mam :) Cena, jak to Ziaja - niedrogo. Zaczęłam używać i jestem od niego uzależniona. Wspaniale nawilża. Długo się utrzymuje, długo czuć tą przyjemność, że ma się coś przyjemnego na buzi. Nie pachnie intensywnie (wtedy oskarżyłabym go o nadmiar chemikaliów w sobie). Jest wręcz IDEALNY pod makijaż :) Jestem zadowolona. Jednakże lubię nowości i szaleję na punkcie kosmetyków dlatego gdy skończę opakowanie skuszę się na inny, zapewne innej firmy :) Pozdrawiam!

Tani i dobry

Stanę w obronie tego kremu.

Producent nie obiecuje cudów. Nie wkręca wyprasowania zmarszczek, redukcji cieni czy worków.

Ten krem to doskonały nawilżacz pod oczy dla młodych osób. Doskonale się wchłania i nie zostawia nieprzyjemnej warstwy. Świetny pod makijaż. Daje uczucie komfortu przesuszonej skórze.

Produkt bardzo wydajny i w śmiesznie niskiej cenie.

Praktyczne i higieniczne opakowanie z długim dzióbkiem. A przy tym w tubce, która można rozciąć by zużyć produkt do końca.

Ani razu nie łzawiły mi po nim oczy, chociaż zdarzyło mi się pacnąć tym kremem prosto w oko.

Używam tego produktu od: będzie z 9 miesięcy

dobry...ale

Kupilam go przypadniem bo nie bylo mojego kremiku i ten byl w promocji:D opis byl zachecjaocy i pasowal do potrzeb mojej skory:) krem jest w miare ok. lekki szybko sie wchlania... mozna go stosowac pod makijaz... ale czasem po jego nalozeniu czuje pieczenie i oczy mi lekko lzawia.. hmm wiec to jest w nim raczej na minus. nie wiem moze mam za wrazliwa skore do tego kremu:P wiec wracam do poprzedniego;)

Używam tego produktu od:miesiac?

może być

mam niecałe 19 lat ale skusiłam się na ten produkt. Tani jest to prawda. Nie wiem dlaczego na opakowaniu napisane jest pod oczy jak jakoś specjalnie nie działa na tę część twarzy. Po prostu jak dla mnie jest OK. Nakładam go na całą twarz po peelingu i przyjemnie nawilża skórę, która rano jest cudowna. Ogółem to polecam.

Używam tego produktu od:3m-cy

dla 20 latek

Kremik to typowy tani nawilżacz, ktorego zadanie to po prostu "bycie" wiglotnym kremem.

Opakowanie fajne, konsystencja spoko.

Nie ma zadnego napiecia skory, ani dzialania przeciwzmarszczkowego. Nawilza na 3-4 godzinki i juz.

Dobry dla 20 latek , zaczynajacych dopiero swoje dzialania prewencyjne... ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Nie pomaga i nie szkodzi

Zwykły tani kremik, nie pomaga, przynajmniej nie jakoś cudownie i nie szkodzi.

Zwykły prosty nawilżacz.

Efektów widocznym brak, może być pod makijaż.

jestem zadowolona

Dosyć dawno uzywałam tego kremiku wówczas w wersji w słoiczku i sentymentalnie wróciłąm do niego 2 miesiące temu...
Jestem zdecydowanie na TAK, gdyż zauważyłam ze skóra pod oczami stała się bardziej napięta gładsza, nie odczuwam pieczenia czy łzawienia oczu,stosuję dwa razy dziennie rano i wieczorem, jak dla mnie SUPER KREMIK

Sredniaczek- przeciętniaczek

Nie rozumiem skąd tak tyle tak bardzo negatywnych opinii na temat tego kremu. Dla mnie to przeciętniak. Ot najzwyklejszy nawilżacz z niższej półki. Ma lekka konsystencje, nawilża ale delikatnie, raczej nietrwale, moja skóra "pije" go bardzo szybko, po kilku minutach nie widać ani śladu po użyciu kremu. Oczywiscie stanu skóry nie poprawia, ale go tez nie pogarsza. Po prostu utrzymuje ja w powiedzmy niezłym stanie. Ja wymagam czegos wiecej od kremu pod oczy, wiec juz go wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

hmm

Mam mieszane uczucia , co do tego kremiku.
Z jednej strony nie widzie w nim wiekszych wad, na pewno nie uczula mnie ,nie podraznia (jak wiekszosc poprzedniczek), nie wysusza skory ani co gorsza nie powoduje powstawania nowych zmarszczek.
Z drugiej strony nie jest to zaden cud, ot po prostu taki kremik. Ladnie rozjasnia cienie, leciutko napina skore i sprawa, ze bruzdy i linie nieco sie wygladzaja . Ogolnie - jest to kremik pozytywny, nie zaden koszmar. Ale to zapewne zalezy od skory...Wybor nalezy do Was :)

Używam tego produktu od:1miesiac