Aloe Active, Maseczka nawilżająco-oczyszczająca z peelingiem

Aloe Active, Maseczka nawilżająco-oczyszczająca z peelingiem

Aktywnie nawilżająca maseczka z peelingiem dla każdego rodzaju cery, w tym również wrażliwej. Zawiera mikrogranulki naturalnego pochodzenia z olejków jojoby, które delikatnie złuszczają zrogowaciałe warstwy naskórka i oczyszczają pory, polepszając wchłanialność aktywnych składników nawilżająco-odżywczych. Systematycznie stosowana czyni skórę gładką, jedwabistą i pełną blasku.

Cena: ? zł / ? ml

ni pies, ni wydra ...

czyli ni to peeling, ni to maseczka ;).

Posiadam ten produkt ... w tubce 75 ml (gratisowy dodatek do balsamu wyszczuplającego tejże firmy), porównałam opisy produktu i wszystko się zgadza - to jest to samo :D.

Jak już wspomniałam, ani to peeling (granulki za delikatne, poza tym przeszkadza mi gęsta i tłusta "maseczkowata" konsystencja, głównie się natłuszczam , a naskórek ścieram minimalnie), ani maseczka (nieprzyjemna "sztywna" konsystencja, "maziowatość" , brak komfortu po nałożeniu, ona po prostu mi na twarzy ... przeszkadza? ). Jak dla mnie produkt przekombinowany. Ani to dobry peeling, ani nawilżająca maseczka (bo nawilżenie jest średnie, po zmyciu czuję nadal na twarzy coś tłustego, a nie nawilżenie). Na nieszczęście jest niezwykle wydajna i moje 75 ml kończę i kończę ...

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: prawie koniec pierwszego

Niezła

Całkiem dobra maseczka. W 1 saszetce mamy peeling, zostawiamy ja potem na skórze i od razu nawilża ją i odświeża. Ma też oczyszczać, czy rzeczywiście to robi, nie wiem, ale wypryski sie po niej nie pojawiają (stosuję głównie w strefie T). Ma przyjemny zapach, dość wydajna.
OK, choć bez rewelacji.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno