Aloe Active, Tonik bezalkoholowy z aloesem i witaminami A i B5

Aloe Active, Tonik bezalkoholowy z aloesem i witaminami A i B5

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Polecany dla każdego rodzaju skóry, szczególnie dla osób o cerze wrażliwej. Doskonale się wchłania, nie powoduje uczucia lepkości, delikatnie zmiękcza naskórek. Stosowany regularnie odświeża skórę i przywraca jej właściwe pH. Zawiera niezwykle cenne składniki odżywcze i pielęgnacyjne: alantoinę, witaminy A i B5, wyciąg z aloesu (bogate źródło aminokwasów, polisacharydów i minerałów), które działają nawilżająco, poprawiają napięcie skóry i przywracają jej zdrowy, świeży wygląd. Przebadany dermatologicznie i nie testowany na zwierzętach

Cena: ok. 6 zł

Dobre, bo polskie!

Toniki goszczą w mojej kosmetyczce regularnie dopiero od niedawna. Wcześniej nie widziałam zbytniej potrzeby ich stosowania, jednak w końcu zdecydowałam się przetestować kilka z nich. Po trochę zbyt agresywnych, alkoholowych tonikach Johnson\'s Clean & Clear przeszłam do bezalkoholowych, w tym Ziai ogórkowej, Garniera z różą i już myślałam, że pozostanę wierna tym dwóm (są dość fajne) aż do pewnego dnia gdy w ręce wpadł mi ten oto niepozorny tonik z krakowskiej firmy Hean. Wrzuciłam go do koszyka podczas rutynowych zakupów spożywczych w Kauflandzie i nie żałuję.

Ta z pozoru szara myszka wśród toników, leżąca na niskiej półce, posiada same zalety.

Tonik przede wszystkim sprawdza się przy demakijażu. Używam go za każdym razem gdy po całym dniu pozbywam się "tapetki". Robię to przy pomocy naturalnych olei, więc na twarzy pozostaje mi tłustawa warstewka, którą niweluję właśnie za pomocą wacika nasączonego tym tonikiem. Dzięki temu mam pewność, że twarz jest dobrze oczyszczona i przygotowana na dalsze zabiegi pielęgnacyjne tudzież przyjęcie codziennego kremu. Bardzo lubię stosować ten tonik codziennie, ponieważ świetnie odświeża. Takiej dawki odświeżenia nie zafundował mi jeszcze żaden jego konkurent, nawet droższy. Z tego też powodu, często sięgam po niego w upały, nawet po kilka razy dziennie, bez obawy, że będę czuła lepkość na twarzy. Co więcej, tonik ten nie wzmaga u mnie błyszczenia cery, nie podrażnia, ani nie generuje "nieprzyjaciół" na twarzy, mimo że moja cera jest bardzo niewdzięczna. Skóra po nim jest ładnie napięta, ale nie przesuszona, jest jędrna i ma zdrowy koloryt. Całości dopełnia przyjemny, świeży zapach, dobra wydajność i niska cena. Jeśli chodzi o buteleczkę, to jest ona już inna, nowsza niż ta pokazana na zdjęciu.

W skrócie:

+ odświeża
+ nawilża
+ ujędrnia
+ poprawia koloryt cery
+ przydatny w demakijażu
+ nie powoduje uczucia lepkości
+ skóra po nim się nie błyszczy
+ nie podrażnia, może nawet łagodzić
+ ładnie pachnie
+ ma przyzwoity skład
+ to POLSKI PRODUKT - brawo!

Dla mnie jest to tonik bez wad. Producent na opakowaniu obiecuje nam tyle co nic, a jednak otrzymujemy dużo, dużo więcej niż możemy się spodziewać w cenie śmiesznej, bo za niecałe 5 PLN. Jedyny szkopuł to dostępność tego produktu. Do tej pory widziałam go tylko i wyłącznie w Kauflandzie. Trochę szkoda, że dużo prościej jest kupić droższe, zagraniczne produkty podczas gdy w Polsce produkuje się naprawdę fajne, skuteczne i tanie kosmetyki.

Dziewczyny, jeśli będziecie robić zakupy w Kauflandzie, to polecam poszukać tego toniku.
Naprawdę warto się z nim zapoznać i wypróbować na własnej skórze :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe 200 ml

ideał

mam cere skłonna do podrażnień, wrażliwą: często markowe kosmetyki wywołują uczulenia i wypryski; tonik znalazłam w kauflandzie na najniższej półce; postanowiłam spróbowac zachęcona cena chyba 4zł; póki co to jedyny tonik jaki kupuje od przynajmniej roku; odświeża, nie pozostawiam klejącej warstwy; łagodzi zaczerwienienia; z hean uwielbiam jeszcze krem z jedwabiem ; bardzo Wam polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

jeden z ulubionych!

Bardzo przypadł mi do gustu!
Plusy:
-cena
-skład
-delikatny, lekki
-znakomicie odświeża cerę
-lekki zapach
-wygodne normalne opakowanie, a nie jakieś tam dozowniki wylewające się na wszystkie strony!
Jedyny minus to dostępność, bo widziałam o tylko w Kauflandzie, ale jest tak fajny że mogę pofatygować się nawet na drugi koniec miasta :))
Teraz czeka na mnie w kolejce inny tonik ,ale do tego na pewno wrócę!
Jak dla mnie lepszy od polecanego Lirene oczyszczającego (zielona wersja) i ogórkowego toniku z Melisy dostępnego w Naturze!

makijaż kreska

Supcio

+zapach
+delikatność, podrażniona i styrana kwasami skóra odpoczywa po zastosowaniu tego toniku
+skóra po przetarciu wacikiem z tym tonikiem jest odświeżona, nie odczuwa spięcia etc
+jest taniutki jak barszcz, przez co nawet nie przeszkadza mi jego średnia wydajność

-dostępność. Widziałam go tylko w Kauflandzie do którego niest ety mam daleko i nie po drodze :(

Używam tego produktu od: starczył mi na okres letni 2013
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jak na razie jedną butelkę

genialny, idealny!

znalazłam wszystko czego chciałam!

zacznę od tego ze zawsze uważałam toniki za zbędne bajery, raz wiedziona impulsem kupiłam garnierowski i wywaliłam po kilku użyciach, szczypał, ściągał skórę, śmierdział, przesuszał. Myślałam że wszystkie są takie i przestałam się tematem interesować. Ostatnio zaczęłam szukac czegoś po demakijażu i myciu buzi, coś co mi zmyje resztki kosmetyku, przywróci równowagę i ph skórze. Pomyślałam o toniku. Trafiłam na ten i zostanę z nim baaaardzo długo :)
- nie ma alkoholu, nie szypie, nie wysusza, nie podrażnia
- delikatnie nawilża
- idealnie nadaje się pod każdy krem, nie zostawia tłustego filmu, nie czuć go na twarzy, wszystko się ladnie wchłania i znika
- twarz jest orzeźwiona i miła w dotyku
- no i alooooes... kocham aloes :D
- wydajny

bardzo dobry produkt godny polecenia :)

Bardzo dobry produkt do codziennej pielęgnacji!!!

Cudowny tonik. Skusiła mnie jego cena. Nie sądziłam, że okaże się taki genialny. Koi i odświeża skórę.
Plusy:
+ cena
+ dostępność
+ przyjemny zapach
+ nie podrażnia skóry

Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jeden

Świetny produkt !

Zacznę od tego, że mam cerę wrażliwą, mieszaną, w rejonie T - tłustą. Z tonikiem bardzo się polubiliśmy, nie uczulił mnie, nie zrobił mi żadnej krzywdy. Do codziennej pielęgnacji super!

+ przyjemny zapach,
+ nie podrażnia,
+ nie przesusza skóry,
+ dobrze tonuje
+ uspokaja skórę,
+ ma niską cenę,
+ jest wydajny,

- mógłby mieć pompkę, bo w takim opakowaniu aplikacja na wacik jest nie wygodna

Podsumowując! Polecam gorąco, bo to jest na prawdę dobry produkt w niskiej cenie :)

Ilość zużytych opakowań: dziesięć lub więcej

delikatny i spełnia swoje zadanie

Kupiłam jako odmianę od często ostatnio używanych przeze mnie toników Lirene. No i miłe zaskoczenie. Tym bardziej, że kupiłam go za 4 zł z groszami w Kauflandzie.

Tonik dobrze "doczyszcza" skórę, koi ją i odświeża. Przecieram nim także powieki, nie podrażnia w ogóle. Jestem bardzo zadowolona, skład jak dla mnie bez zarzutu.

Zapach oryginalny, właściwie na plus. Jedyne, co wymagałoby liftingu, to opakowanie. Przydałby się zatrzeask zamiast nakrętki.

Używam tego produktu od: opakowanie wystarczyło na ok. 1,5 miesiąca przy używaniu 2-3 razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie w trakcie

Jestem na tak!

Do zakupu skusiła mnie cena i zawartość witaminy A oraz aloesu. Mam skórę mieszaną, toteż z dużym dystansem podchodzę do zapewnień typu "do każdego rodzaju skóry". Tym razem jednak dystans był niepotrzebny! :)
Plusy:
+zapach
+działa łagodząco
+dobrze oczyszcza z resztek makijażu
+nawilża, nie wysusza
+nie zapycha!!
+odświeża
A już największym dla tego toniku komplementem jest to, że zaczął go używać nawet mój facet (który do tej pory do twarzy używał tylko balsamu po goleniu i to raz na kilka tygodni), a on ma cerę tlustą i dzięki temu tonikowi zmniejszyły się jego problemy ze skórą.
Minusów nie zauważyłam.
Obecnie używam go z mleczkiem z tej samej serii i pomimo mojej mieszanej cery zamierzam dokupić krem z tej serii. Obym sie nie zawiodła.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo fajny tonik

Tonik kupiłam w Kauflandzie, za ok 5zł. Jak na tak niską cenę, to okazał się być miłą niespodzianką.
Jak dla mnie ma same plusy:
- miły, lekki zapach
- skład, który pozostawia skórę faktycznie miękką, nawilżoną. Po większości toników mam uczucie ściągnięcia skóry, a po tym nie, skóra jest mięciutka i nie lepi się
- dobrze oczyszcza twarz z resztek makijażu
- no i cena, bardzo przystępna

Używam tego produktu od: ok pół roku

przyzwoity

Tonik fajnie nawilża, zmiękcza, odświeża i "ożywia" skórę. Bardzo fajny skład zawarty w nim aloes ma właściwości łagodzące. Opakowanie praktyczne ciekawie rozwiązany dozownik. Wielkim plusem jest również cena a produkt jakościowo nie odbiega od tych droższych moim zdaniem oczywiście ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i kolejne w trakcie

bardzo dobry

Tonik jest bardzo przyjemny. Nie podrażnia, szybko sie wchłania, oczyszcza z resztek makijażu, łagodzi podrażnienia i przygotowywuje skóre do kolejnych zabiegów kosmetycznych. Jest bardzo tani, jego wydajność jest średnia. Butelka jest zgrabna i poręczna. Mnie więcej nie potrzeba, bo nie mam skóry wrażliwej. Najważniejsze, że w składzie nie ma alkoholu, jest natomiast aloes, który uwielbiam. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy