Mega Colour, Uniwersalna kredka do makijażu 3 w 1

Mega Colour, Uniwersalna kredka do makijażu 3 w 1

Delikatna, miękka kredka może być stosowana jako kredka do ust, róż na policzki lub cień do powiek. Niezastąpiona przy korygowaniu makijażu w ciągu dnia, wygodna w podróży. Dostępna w 10 wersjach kolorystycznych.

Cena: ok. 5 zł

Zaprzyjaźnimy się:)

Mam kolorek 06 taki brudnoróżowo-brązowy(polecam brunetkom;)), kolorek własciwie wybrałam w ciemno, bo zostały tylko trzy w sklepie, ale okazało sie że był to strzał w dziesiatkę:) Właściwie nie ufam kosmetykom typu "2 w 1" czy "3 w 1", ale ten na długo zostanie w mojej kosmetyczne. A więc tak : kolorek idealnie pasuje do moich ciemnych włosków, moge korygowac kształt warg, gdyż odcień jest zbliżony do odcienia moich ust, dlatego kolor na ustach nie jest nachalny , ale bardziej w kierunku naturalnego efektu :) dodtkowo, nałożona na kości policzkowe kredeczka (kilka pociągniec w załamaniu i rozmazanie) bardzo ładnie podkreśla policzki, przy czym nie rezygnuję z normalnego różu:) No i nadaje się na oczy!Podkreślam nią "załamanie"(nie wiem jak to profesjonalnie nazwać , ale dziewczyny napewno wiecie o co mi chodzi;)) Ogólnie , jestem bardzo , bardzo zadowolona.Efekt naprawdę ładny.Kredeczka jest rzeczywiście wielofunkcyjna, do tego tania:). Nie daję max. gwiazdek , gdyz uzywam dopiero trzeci dzień, ale też , ponieważ, zauważyłam , iż kredeczka nie jest wydajna. Ogólnie jednak POLECAM :) ( tylko troszkę trudno dostać kosmetyki Hean :()