Krem przeciwzmarszczkowy z witaminą E pod oczy

Krem przeciwzmarszczkowy z witaminą E pod oczy

Kupiłam ten krem tak z ciekawości, by wypróbować jakiś kosmetyki z tej firmy. Przyznam, że nie spodziewałam się po nim aż takich efektów. Krem ma konsystencję "masełka" i takiż też kolor, ale nie jest tłusty! Lekko się rozprowadza na skórze i dobrze ją nawilża. Pozostawia efekt jakby "mokrej skóry". Po dłuższym stosowaniu wygładza płytkie zmarszczki. W sumie taki zwykły krem, a za razem niezwykły.

p>

całkiem całkiem

Nie mam większych problemów ze skórą w okolicach oczu i nie wymagam cudów od kremu pod oczy.
Ten jest fajny: nawilża, chroni, nie podrażnia, szybciutko się wchłania, odżywia. Dzięki niemu skóra jest mięciutka, zdrowa. Nie wiem jak z działaniem na zmarszczki bo ich nie mam (może własnie dzięki niemu?)
Kosztuje grosze i jest bardzo wydajny. Dla małowymagających super.

Używam tego produktu od:rok

a mi bardzo pasuje

bardzo przyjemny krem, przyjemna konstystencja i zapach, dobrze się go aplikuje, gdyż jest dość treściwy, skóra wokół oczu robi się miękka, dobrze ją odżywia; podoba mi się też to, że jest w takim fikuśnym, małym słoiczku (nie przepadam za tubkami), polecam tym bardziej, że jest tani i jest go sporo (25 ml), nie wiem czy kupię go ponownie, bo lubię zmieniać kremy;)

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Podrażnia

Krem ten niestety podrażnia mi oczy. Objawia się to w najlepszym wypadku uczuciem zaklejenia oczu i powiek, tego, że "coś na nich jest" i przeszkadza, a w najgorszym - po prostu pieczeniem i swędzeniem. Dziwi mnie to podwójnie, ponieważ (przyznaję się bez bicia) do tej pory do pielęgnacji skóry powiek używałam zazwyczaj po prostu kremu do twarzy i żadne podrażnienia nigdy mi nie przydażyły, więc dlaczego kosmetyk przeznaczony specjalnie do pielęgnacji tej właśnie okolicy jest niedobry? :confused:
Co do pozostałych właściwości: konsystencja w pierwszej chwili wydaje się podejrzana - taka zbita, ale krem rozsmarowuje się wyjątkowo łatwo. Jest tłusty i nie wchłania się do końca, także nadaje się raczej na noc.
Myślę, że dla osób, które nie reagują na niego negatywnie, może być całkiem niezłym kosmetykiem za niską cenę, ale ponieważ ja nie mogę go używać, daję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 3 tyg. i odstawiłam.
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego.

3 rodzaje dolnej kreski

a jak owszem, a ja tak;-)

Mi bardzo przypasił. Kupiłam go tylko i wyłącznie dzięki opiniom na wizażu. Nie powoduje uczuleń (a mam wrażliwą skórę), bardzo fajnie i na długo nawilża, tworzy (nietłusty) film ochronny, co prawda nie likwiduje cieni (tego producent nie obiecuje0 ale za to naprwdę likwiduje drobne zmarszczki:D Fajny produkt za śmieszne pieniążki. Polecam!!!Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:gdzieś w jednej dziesiątej pierwszego

bardzo dobry krem

świetny krem za małe pieniadze. Kupiłam go pod wpływem opinii z wizażu (jak wiele z nas;)). Ma swietna konsystencją, taka jak lubie, masełkowo-budyniową. Nie jest bardzo tłusty a świetnie nawilża i natłuszcza delikatną skórę wokół oczu. Dobrze się wchłania, mam wrażenie że oczka odpoczywają po jego nałozeniu. Pieknie pachnie. Nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, moja skóra antastycznie go przyjeła. Co do własciwości przeciwzmarszczkowych trudno mi bedzie go ocenić, poznieważ uzywam go od miesiąca, a jak wiadomo procesy likwidujące zmarszczki trwają o wiele dłużej. Może dałabym mu 4 gwiazdki, ale cena i jego pojemnośc sprawiają, że mozna ocenic go na 5!!!

Na marginesie-zdjęcie produktu chyba nie jest własciwe, nalepka ma inna szatę graficzną.

dla mnie tragedia

kupiłam ten krem tylko i wyłącznie pod wpływem bdb opinii na wizażu i... krem może i ładnie wygląda i pachnie, ale: mam wrażenie że skóra po jego użyciu się dusi, szczypie, piecze w oczy, nie wchłania się, rano miałam opuchnięte oczka i do tego zrobiły mi się suche, szczypiące placki, których nie mogłam zlikwidować przez 2 tygodnie!!! A FUJ !!!

nie-e

Kupiłam pod wpływem opinii na KWC. Ale nie był to najlepszy wybór. Mam skórę normalną w kierunku suchej i potrzebuję kremu który nie dopuści do przesuszenia skóry pod oczami. A ten krem ma po prostu maziowatą konsystencję i w sumie wcale się nie wchłania. Rano budzę się po nim ze strasznie opuchniętmi oczami a tego nie znoszę najbardzej na świecie. Nie wiem czy spłyca zmarszczki bo nie mam ich i nie jestem w stanie zmusić się do jego konsekwentnego używania. Nie nawilża. Po prostu nie spełnia swej misji.. Resztę zużyję jako krem do rąk..

dobry krem

Kupiłam pod wpływem opinii na Wizażu, bo sama marka nie budzi większego zaufania - i wciąż nie mogę wyjść z podziwu. To jest dobry krem! Ma gęstą konsystencję i żółto-budyniowy kolorek. Przepięknie pachnie - jeden z nielicznych kremów pod oczy, którego zapach nie tylko nie podrażnia spojówek, ale też jest wyczuwalny przez jakiś czas po nałożeniu. Trzeba tylko uważać, żeby nie nałożyć go zbyt blisko worka spojówkowego - rozpuszcza się pod wpływem ciepła skóry i może wpłynąć do oka (wtedy powoduje łzawienie). Myślę, że określenie "przeciwzmarszczkowy" w nazwie zostało użyte trochę na wyrost, pewnie ze względu na zawartość wit. E - to raczej krem nawilżająco-natłuszczający. Zapakowany w mały, aptekarski słoiczek, który przyjemnie jest wziąć do ręki. Po otwarciu trzeba go szybko zużyć, bo trochę zmienia mu się zapach - widocznie nie jest zbytnio naładowany konserwantami. Kosztuje grosze, a i tak co jakiś czas można go kupić w promocji. Używam go na noc (teraz, gdy zrobiło się chłodniej jest idealny, bo na upały był trochę za ciężki) razem z Primordialem Lancoma na dzień. O dziwo, trudno powiedzieć, że ten drugi jest lepszy od pierwszego.

MiejsceMasłaJestWKuchni.

Konsystencja maślana i takiż kolor produktu przywodzą na myśl przyjemne doznania z pogranicza sztuki kulinarnej. Niestety, dalej nie jest już tak przyjemnie: zapach okropny starego, zjełczałego już masła ( jakżeżby inaczej :D ), po nałożeniu na skórę krem wchłania się wprawdzie błyskawicznie, jakkolwiek jego działanie pozostawia po sobie opłakane skutki, gdyż w moim przypadku nawilżającym nazwać w żaden sposób go nie można, a WYSUSZAJĄCYM za to jak najbardziej ( tak, tak, po prawie miesięcznym użytkowaniu kosmetyku zaobserwowałam przerażająco zły stan skóry pod oczami, która to była strasznie sucha, zmęczona, szara, co w efekcie wzmagało widoczność zmarszczek mimicznych, jak i moje za tym w tempie błyskawicznym :D postępujące przerażenie ).
Zaznaczyć w tym miejscu muszę, iż po odstawieniu specyfiku ( jak i obowiązkowym, co oczywista, powrocie do sprawdzonego, lekkiego kremu pod oczka celem naprawy szkód ) skóra wróciła do stanu wyjściowego sprzed użytkowania produktu, tak więc jestem pewna na 1000%, że to nie inne czynniki stresogenne życia codziennego ;) przyczyniły się do efektu owegoż, a krem właśnie.
Ponadto przemilczeć także nie wypada :D lekkiego pieczenia oczu przy aplikacji kosmetyku.
W związku z powyższym żadnych * nie przyznaję, nie polecam produktu, uczulam, ostrzegam, no i z podziwu wyjść nie mogę tylu pozytywnych opinii oczywistego w mym mniemaniu "straszydła kosmetycznego".

mazidło

Mazidło pokrywające oko warstwą rozpuszczającą się i wpływającą do oka. Dziwią mnie dobre recenzje! Nie nawilża i nic nie daje, za wyjątkiem podrażnionych spojówek. Co więc z tego, że tani?

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
jedno opakowane kupione; użyłam kilka razy - z poświęceniem

cudeńko za grosze

Kupiłam go pod wpływem dobrych recenzji na wizażu. Zaopatrzyłam się też w inne rossmanowskie kosmetyki i mój wniosek jest taki - nie wiem, jak oni to robią, że za tak małe pieniądze można kupić tak świetne rzeczy / a wypróbowałam już w swoim życiu mnóstwo kosmetyków, różnych firm i z różnych półek cenowych /.
Wracając do kremu: jakością bije na głowę o wiele droższe specyfiki. Świetnie się rozprowadza, ma delikatną konsystencję, nie pozostawia tłustej warstwy lecz lekki film. Może być stosowany pod makijaż. Nawilża,
napina skórę. Zmarszczki są jakby wyprasowane.
A cena....Marzenie....

naprawdę niezły!

Jak większość jestem zaskoczona, że krem marki "rossmann" może być tak dobry. :) W życiu bym go nie kupiła, gdybym tu o nim nie przeczytała.
Ma bardzo przyjemną właśnie "masełkowatą" konsystencję.Można go bez problemu rozprowadzić na skórze wokół oczu bez jej rozciągania.Pod makijaż ok.
Wchłania się znakomicie, nie ma tłustej warstwy, ale jest lekki film.Skóra po aplikacji jest ukojona, czuje się nawilżenie.Bardzo dobrze sobie radzi w przypadku nadmiernego przesuszenia skóry.Nawet wysuszoną "skorupkę" doprowadził mi w krótkim czasie do stanu normalnego.
Jest delikatny, nie podrażnia. Mi nawet łagodził podrażnienia.
Gdybym nie miała problemów ze zmarszczkami mimicznymi, używałabym go stale, bo to świetny wydajny krem, za małe pieniądze.Ale potrzebuję czegoś silniejszego-niestety.