Emanuel Ungaro, Fleur De Diva

Emanuel Ungaro, Fleur De Diva

Zmysłowość i siła uwodzenia zostają wzmocnione dzięki tej mieszkance. Kobieta, która nią pachnie staje się jeszcze bardziej subtelna i delikatna. Zdaje sobie doskonale sprawę z siły swej kobiecości.

Mieszanka: kwiatowa

Nuta: róża, wodny hiacynt, wisteria, frezja, drzewo sandałowe, piżmo, kwiat czarnej porzeczki

Styl: nowocześnie kobiecy i subtelny.

diva w szerokiej spódnicy:)

nudne cwietki. Ale tak nudne, aż zęby bolą. Delikatne, konwaliowo-fiołkowo-jaśminowate...pasują do kobiet sprzed lat - kobiet delikatnych, kobiecych, nie babochłopców:)
Nawet butelka sugeruje divę w szerokiej, rozkloszowanej sukni- tak zawsze mi się kojarzyły ilekroć spojrzałam na ten flakonik.
Oddałam mamie - jej bardziej pasowały (choć nie nosi rozkloszowanych spódnic:brzydal:

Używam tego produktu od: kilka ml
Ilość zużytych opakowań: żadnego

Dokumentnie znudzona ;-)

Zielonkawa, kwiatowa, lekko wodna i lekko mydlana nuda. Niespecjalnie ladna, ponizej przecietnosci.
Nie wiem, co moglabym wiecej napisac o Fleur De Diva, tak dokumentnie mnie ten zapach znudzil ;-))).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probka

to jest mój zapach!!!

Kocham Fleur de Diva, mój narzeczony kocha ten zapach i moi znajomi też:) Jest lekki, świeży a zarazem bardzo elegancki. Zapach trzyma się na skórze bardzo długo, ale ja sprowadzam go zza granicy a tam wody mają dużo lepszą jakość. Bardzo sie cieszę, że coraz trudniej go zdobyć w Polsce i mało kobiet nim pachnie:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Botoksu zastosowania

Mydełko

Lubię Fleur de Diva.Dla mnie to taki zapach na dostateczny z plusem,no,może minus dobry;) Aktualnie jestem chora i FdD koi moje nerwy. Przyjemnie kwiatowy, mydlany, powoduje iż czuję się swieżo. Czuję,że jesli o mnie chodzi to etap cięzkich, zimowych zapachów mam już za sobą. Całkiem mozliwe,że Fleur de Diva zajmie stałe miejsce na mojej półce.

Dziewczęcy

To chyba pierwszy tak wyraźnie konwaliowy zapach, od którego nie boli mnie głowa. Jest taki, jak kolorowe płatki na jego białym pudełku: intensywnie kwiatowy, kwiatowością słodką, chłodną, wiosenną i świeżą. Dominują w nim dziewczęce fiołki, konwalie, frezje, hiacynty - pierwsze wiosenne rośliny. Są jakby zroszone ożywczym deszczem, ale nie rozwodnione, nie ma też w tym zapachu żadnych trawiastości. Na mnie się nie rozwija, cały czas pachnie identycznie (nie za mocno, dzięki bozi) i zaskakująco długo.

Pogodny, subtelny zapach, pasuje mi do zwiewnych sukienek, jasnych kolorów i raczej młodszych użytkowniczek. Nie jest specjalnie wyrazisty, takie lekkie, łatwe i przyjemne pachnidełko. Moja miniaturka poczeka do wiosny, ale kiedy ją zużyję, zapomnę już pewnie o "Fleur de Diva".

Buteleczka wcale nie najgorsza, ma w sobie urok klasycznych perfumiarskich fiolek, troszkę retro a troszkę w starym dobrym stylu.

Stare dzieje...

Z ogromnym zdziwieniem odkryłam, że "Fleur de Diva" ma swoje alter ego w postaci naszych
rodzimych perfum o wdzięcznej nazwie "Pani Walewska"!
A stało się to przypadkiem , kilka lat temu, kiedy urzeczona "Desnudą" postanowiłam poznać kolejne cudeńka Ungaro.
Niestety...mam bardzo silne skojarzenia z dzieciństwa "Pani W." z moją ciotką, którą nawiasem mówiąc bardzo lubię. Dlatego też "FdD", mimo, że naprawdę ładne zawsze będą wydawały mi się staroświeckie...A szkoda, bo mojemu mężowi bardzo się podobają

mydlany

Świeży kwiatowo - wodnisty zapach, coś jakby rozmyty, nie stężony. Niestety mi pierwsze skojarzenie, pierwsze niuchnięcie przywodzi na myśl MYDŁO, potem jest trochę lepiej, ale to na pewno nie mój zapach...

Kiedy bylam mloda...

Dostalam te perfumy od mojej siostry na urodziny:) Sama je zreszta wybralam, wiec bardzo je lubilam. Sliczny, swiezo-kwiatowy zapach! Czuc w nim frezje i czyste powietrze. Orzezwia i uspokaja. Uzywalam Divy konczac podstawowke, wiec to bylo jzu dawno temu:) Budzi we mnie mile wpsomnienia. Rzadko mozna te perfumy dostac niestety:(

wspomnienia

Jest przepiękny!
Desnuta ma w sobie coś z ducha Fleur De Diva, tylko, że ta jest kwiatowa, a Desnuda bardziej orientalna, posiada przyprawy, których tu nie ma.
Ale i tak, te perfumy to dzieło wśród kwiatowych, taki uroczy, kobiecy, bardzo, bardzo piękny.
Nie wiem czy jeszcze jest do dostania, ja nigdzie nie potrafię go znaleźć, a z chęcią bym do niego wróciła, tylko u mnie w okolicy nigdzie go nie ma:(
Wielka szkoda, bo to jedyny kwiatowy zapach, który na prawdę z całego serca polubiłam, ma to COŚ !!