Precision, Age Delay (Serum przeciwzmarszczkowe pod krem)

Precision, Age Delay (Serum przeciwzmarszczkowe pod krem)

Zgłaszająca osoba: Bożena

Przeznaczone dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia się. Po użyciu skóra odzyskuje blask i wygląd skóry młodej i dłużej pozostaje młoda. Pobudza syntezę kolagenu co sprawia, że znikają pierwsze zmarszczki. Zawiera składniki, które chronią włókna kolagenu i elastyny a także mikropeptyd dwa razy silniejszy niż Wit. C.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Pentylene Glycol, Isostearyl Palmitate, Glycerin, Petrolatum, Mannitol, Cetyl Peg/PPG - 10/1 Dimethicone, Polysilicone 11, Sodium Chloride, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Juglans Regia (Walnut) Seed, Methylparaben, Hydrolyzed Yeast, Butylparaben, Ethylparaben, Peg-8, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, Propylparaben, Isobutylparaben, Tocopherol, Alumina, Sodium Metabisulfite, Talc, Disodium Edta, Ascorbyl Palmitate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laureate, Ascorbic Acid, Citric Acid, CI 15850, Titanium Dioxide

Cena: ok. 200zł / 30ml

wspanialy produkt

Serum w ciagu miesiaca naprawde zmienilo moja cere, skora stala sie gladka, aksamitna, ma lepszy koloryt zniknely rowniez rozne wypryski, ktore ostatnio mnie meczyly. Jest to naprawde dobry kosmetyk, niestety w moim wypadku nie dal sobie rady z drobnymi zmarszczkami mimicznymi, ale byc moze do tego lepiej nadaje sie Rectifiance, Age Delay zas ma glownie chronic przed ich tworzeniem sie. Najlepiej dziala w polaczeniu z kremem z tej samej linii. Jedyny defekt, jak dla mnie, to to, ze serum dosc szybko sie konczy, w slicznej buteleczce jest jedynie 30 ml i stosujac je rowniez na szyje nie starcza mi na dluzej niz dwa miesiace przy oszczednym dozowaniu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

rewelacja

Mam 30 lat, wiec gleboki zmarszczek nie mam jeszcze, ale po tym kremie zmarszczki znikaja, cienie znikaja, skora nawilzona, wydajny! czego chciec wiecej?
Ideal gdyby nie cena, zbija z nog.

U?ywam tego produktu od: dluzszego czasu z przerwami.
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 2

Super

Ładnie rozświetla, ujednolica koloryt. Twarz wydaje się taka wypoczęta. warto zastosowac kurację raz na jakiś czas. Uzywanie tego serum to czysta przyjemność, ale na pewno nie jest to niezbędnik.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

bardzo dobry

Zawsze staram się używać serum pod krem, żeby wspomagać skórę mieszkającą w mieście, itp. Wymagania w stosunku do tego rodzaju kosmetyku mam większe niż do kremu. Próbowałam sera różnych firm, wniosek: ten jest bardzo nawilżający, rozjaśniający buzię, mam idealną konsystencję (d-stress i serum mythic są dla mnie za lekkie). Jest bardzo wydajny. Na noc jak i na dzień pod makijaż. Gwiazdkę odejmuję za cenę, sama kupiłam na lotnisku.

świetne

Bardzo dobre serum. Idealnie się wchłania, dzięki delikatnej konsystencji, dużą przyjemność sprawia jego nakładanie. Serum stanowi razem z kremem dziennym dobrą bazę pod makijaż, świetnie nawilża i ożywia skórę. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Dość przeciętny

Kupiłam to serum bo raz na jakiś czas lubię zafundować skórę jakiś mocniejszy specyfik w formie kuracji. No i nie wiem, może jestem jeszcze za niego za młoda? Używałam po ciężkiej chorobie i wypadku, w okresach niedosypiania się i wzmożonej pracy, i owszem, wygładził skórę i nieco ją nawilżył ale oczekiwałam bardziej spektakularnych rezultatów. Ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, ładnie rozświetla skórę. Ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że za tę cenę można znaleźć lepsze specyfiki, ja pozostanę wierna Guerlainowi.

Taki sobie

Po zużyciu całej buteleczki nie zauważyłam u siebie jakiś spektakularnych rezultatów. O niebo lepszy wydaje mi się Guerlain Serum Mythic (mimo, że droższy).

Oceniam na 3.00

Ja niestety nie byłam nim aż tak zachwycona. Dostałam go od mamy po kuracji silnymi antybiotykami , gdy miałam suchą zmęczoną cerę i wyglądałam na starszą niż w rzeczywistości. Jednak efekty działania tego kosmetyku nie były zachwycające. W sumie nikłe rezultaty i nadal miałam problemy z nawilżeniem.

Oceniam na 4.00

Trafiłam przypadkiem i bardzo mi posłużył. Akurat na 30 lat i bardzo skuteczny, jako kuracja na noc nie zniechęca troszkę jakby tłustą konsystencją