Versace, White Jeans

Versace, White Jeans

White Jeans został stworzony w 1997 roku. Ten wyjątkowy zapach pieści skórę i pokreśla jej zmysłowość. Jest odzwierciedleniem nieskazitelnej kobiecości.

White Jeans podobnie jak całą serię Jeans zaprojektowano dla młodych, pewnych siebie kobiet. W kompozycji dominują drzewne nuty zapachowe. Zapach otwiera lekka, owocowa mieszanka aromatów. W środku otacza nas bukiet kwiatów ylang-ylang, gardenii i pomarańczy. Całość uzupełnia ciepła i zmysłowa paczula, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Jest to perfum polecany na porę wieczorową.

Cena: 220 zł / 75 ml

Pod zakurzonym kocem:)

Miałam to coś około 25 lat temu.Okropnie się męczyłąm, by zużyć opakowanie.Ten zapach mnie dusił, czułam sie w nim jak pod zakurzonym kocem, brakowało mi powietrza, nie wiem która nuta, ale potwornie mnie dusiła,Brzydka butelka, puszka fajna.ja wspominam jako męczącego smierdziuszka.Nie polecam zakupu w ciemno.Dla mnie nie jest to zapach dla młodej dziewczyny, dla dojrzałej kobiety też nie, wieczorowy absolutnie nie-kto by tak chciał wieczorowo pachnieć?Ogólnie jestem na nie.Trwałość dobra za to połowa gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: jedno umordowane

babcina szafa

Perfumy te na wiele lat zraziły mnie do Versace.. dawno dawno temu miała je moja siostra i razem z mamą po pewnym czasie wszystkie trzy zgodnie stwierdziłyśmy, że zapach ten niezmiernie przypomina klasyczne perfumy 'nobliwej starszej pani', po prostu 'zapach babuni'.. dlatego pewnie bardzo przypadły mojej babci do gustu, toteż została nimi obdarowana ;) Trwałość raczej bez zarzutu, babcia zawsze narzeka, że większość jej perfum wietrzeje jakieś 5 minut po przekroczeniu progu domu.. A co do tych zdaje się, że nie miała takich uwag :)
Flakon niby elegancki, a jednak brzydki .. produkt zupełnie nie dla mnie.. aczkolwiek inne buteleczki z serii 'jeans' prezentują się lepiej, być może zapachy też.. musze wypróbować kiedyś :) W każdym bądź razie White Jeans nie i jeszcze raz nie.