Pędzel do różu, Artdeco

Pędzel do różu, Artdeco

Dostępny w kilku rozmiarach i kształtach, gruby pędzel z naturalnego, jedwabistego włosia. Dobrze wyprofilowany, pozwala wygodnie modelować twarz różem i zapewnia "miękkie rozłożenie" kolorów.

Cena: ok. 70-80zł

świetny pędzel

Jeden z lepszych pędzli, jakie miałam. Mam model ściety, na krótkiej rączce, do postawienia. Pędzel jest miękki, delikatny, włoski nie wyłażą ani nie odginają się. Nie da się nim nałożyć źle różu. Nie tworzy plackow ani żadnych smóg. Używam go do różu, pudru brązującego i rozświetlacza - wszystko nakładam na policzki :D Polecam każdemu pędzle tej firmy.

lepszy niz ten do pudru

jako ze nie jestem ekspertem w pedzlach z wlosia naturalnego daje taka a nie inna ilosc gwiazdek, bo mozejest cos jeszcze lepszego? Bedac na stoisku Art Deco byl tylko jeden pedzel do rozu, wiec albo akurat nie mieli innych, albo firma posiada juz tylko jeden pedzel. Moj ma dluga roczke, ale juz nie scieta jak ten do pudru, wiec sam od sibie stac nie bedzie, trzeba go do czegos wlozyc. Blacha ktora laczy raczke i wlosie jest w kolrze czarnym. Wlos jest sciety i dosc twardy przez to fantastycznie sie nim modeluje twarz. Do tej pory mialam pedzle z duzo miekciejszym , dluzszym wlosem i nie byl skosnie sciety, wiec makijaz nie byl taki prosty do wykonania, przy tym pedzlu idzie to naprawde szybko, bez komplikacji. Pedzel kosztowal ok. 12-13€, wiec nie tak duzo. I tutaj sprzedawczyni poinformowala mnie ze na poczatku pedzel moze lekko liniec i to szybko przejdzie. Tak tez sie stalo, nie to co w przypadku pedzla do pudru. Linienie trwalo b. krotko i malo wlosia wylazlo. Posiadam go od ok. pozdziernika lub listopada zeszlego roku i jestem pozytywnie zaskoczona.

Niestety musze poprawic moja recenzje. Chodz pedzel wydaje sie byc lepszy od tego do pudru to jednak musialam sie go pozbyc. Pedzel ten nie byl kompatybilny z kazdym rozem. Z miekkimi rozami jakos mu nie szlo malowanie. Nabieral kosmetyku za duzo i zamiast ladnie modelowac twarz, robil plamy. Nabylam inny pedzel o tradycyjnym ksztalcie i teraz przy kazdym rozu daje sobie rade

Świetny

ArtDeco ma kilka modeli pędzli do różu. Różnią się wielkością i profilowaniem włosia oraz typem rączki.
Mój jest dość dużym, skośnie ściętym pędzlem typu "contour" - doskonałym do modelowania twarzy różem i do nakładania pudru brązującego. Miękki i jedwabisty włos, doskonale wyprofilowany kształt miękko rozkłada kolor i nie tworzy "placków".
Osadzony jest na długiej rączce, ozdobionej logo firmy, na której można go postawić (choć nie jest tak stabilny, jak ten do pudru).
Mam go już czwarty rok. Przez ten czas nie zgubił włosia, nie zmienił kształtu i nie stracił właściwości. To drogie, ale naprawdę profesjonalne pędzle. Ostrzegam jednak, że mój model nie jest już produkowany (lub sprowadzany przez dystrybutora), zastąpił go gorszy, z dużo krótszym i sztywniejszym włosiem.

Ilość używanych: 1