Christina Aguilera, X-POSE Passion - różowe

Christina Aguilera, X-POSE Passion - różowe

Zgłaszająca osoba: Pomadka

X-POSE Passion świeży zapach mandarynki i limonki zostaje w intrygujący sposób przełamany aromatem bergamotki i różowego pieprzu. Dominujące nuty kwiatów jaśminu, frezji i fiołka tworzą lekki zapach.
Kobieta X-POSE to symbol fascynującej kobiecości, która porusza zmysły i pobudza wyobraźnię.
Woda występuje w trzech wersjach, które firmuje
swoim nazwiskiem Ch. Aguilera.

Cena: 60,00 zł / 50 ml

Lubiłam bardzo dekadę temu.

Będąc 15latką (fanką Christiny Aguilery zresztą) kupiłam wszystkie zapachy z serii X-pose prócz tego w czarnym opakowaniu który został wprowadzony póżniej niż reszta.
Różowy przypadł mi do gustu najbardziej.
Nie czułam w nim pieprzu, frezji ani limonki, gdyby było inaczej, to by mi się nie spodobał.
Zapach był dość słodki, trochę mocny na początku, mało trwały.
Opakowanie było śliczne!

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

Uwielbiam

Przecudny zapach,bardzo zmyslowy. Ubrany w urocza buteleczke. Jeden z moich ulubionych zapachów. Niestety bardzo nietrwaly, moge sie nim pozachwycac albo wąchając nakrętke,albo przez 15 min na ubraniu. Trwalosc jest jego jedyna i najwieksza wada. Gdyby nie ta wada gościłby u mnie na toaletce zawsze.

Używam tego produktu od:2 lata

Śliczny zapach

Zapach jest prześliczny.. bardzo przypadł mi do gustu, jednak trwałość niestety pozostawia wiele do życzenia :( bardzo krótko utrzymuje się na skórze i na ubraniu.. za taką cenę spodziewałam się czegoś co będzie się utrzymywać przynajmniej te pare godzin, a ja go nie czuję juz po 30 min! buteleczkę zawsze noszę ze soba i psikam sie co trochę, ale w ten sposób woda bardzo szybko znika.. :/ Oprócz zapachu moim zdaniem wielkim plusem jest buteleczka.. strasznie mi się podoba ten pomysł, może dlatego bo uwielbiam kabaretki :D
Xpose używam raczej tylko do większych wyjść.. niestety już mi się kończy.. i przynajmniej na jakiś czas się pożegam z tymi perfumami :)

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Makijażowe wpadki gwiazd

zimny...

Na początku pachnie jak zimne świeze kwiaty, dopiero później na chwile pojawia sie coś słodkiego.
Zapach cąły czas jest delikatny i zimny, właściwie to bardzo przyjemny-niezwykle kobiecy i seksowny. Moze nie zachwyca ale nie dziwie sie, ze wielu kobietom sie podoba.
Ja raczej nie kupie ale probke sobie pouzywam z przyejnością;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Piękny zapach!

Ten zapach jest po prostu cudny. Bardzo często zmieniałam zapachy, ale żaden nie zachwycił mnie tak jak ten. Jest trochę słodki.
Ale co najważniejsze podoba się też facetom i przyciąga ich ;)

Używam tego produktu od: 3 msc

tez fajny!

to rowniez ladny zapach- slodki i tajemniczy, ale ja okreslilam juz swojego faworyta z tej serii perfum ;) opakowanie, podobne jak w innych x-pose, oceniam na ****

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

mrrau... ;)

Zdecydowanie najpiękniejszy zapach. Pachnie niesamowicie! Seksowny, ale nie nachalny... Jednocześnie świeży... W żadnym wypadku nie słodki, czego nie znoszę! Czuję się z nim super.

sexowny

Ubrana w ten zapach czuję się kobieco i sexownie:) Jest taki erotyczny i otulający.Ma coś w sobie elektryzującego.Jest to ciepły zapach , słodkawy ale nie duszący.Podoba mi się, ale najlepiej na wieczór do sukienki:)