Christina Aguilera, X-POSE Glamour - fioletowe

Christina Aguilera, X-POSE Glamour - fioletowe

Woda toaletowa gamy zapachowej X-POSE wyróżnia się eleganckim opakowaniem. Piękny, połyskujący papier, złote, wypukłe litery, zapięcie przypominające damskie podwiązki.
Butelka przywołuje swym kształtem kobiece ciało: mocne wcięcie w talii przechodzi w lekko zaokrągloną linię bioder. Całość osłonięta jest delikatną materią przypominającą kabaretki - symbol flirtu i uwodzenia. Jednocześnie z wodą toaletową w każdym z trzech zapachów jako uzupełnienie linii pojawiły się dezodoranty.
Twarzą X-POSE jest Christina Aguilera gwiazda muzyki pop, symbol seksu i kobiety, która potrafi zaskakiwać.
Lekkie owocowo-kwiatowe składniki X-POSE Desire w nucie bazowej podkreśla słodka i zmysłowa woń piżma, paczuli i wanilii.
Kobieta X-POSE to symbol fascynującej kobiecości, która porusza zmysły i pobudza wyobraźnię.
Dominujące nuty kwiatów jaśminu, frezji i fiołka tworzą lekki zapach X-POSE Glamour podkreślony soczystością i świeżością owoców. O delikatnym zapachu jaśminu i kropli świeżej brzoskwini.

Cena: 60,00 zł / 50 ml

Z tego co pamiętam....

to był bardzo fajny zapach. Pamiętam, że jak tylko wszedł na rynek to był bardzo popularny, wszystkie moje koleżanki go miały :)

- cena,

+ bardzo ładne opakowanie,
+ śliczny zapach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Lubiłam bardzo dekadę temu.

Będąc 15latką (fanką Christiny Aguilery zresztą) kupiłam wszystkie zapachy z serii X-Pose prócz tego w czarnym opakowaniu który został wprowadzony póżniej niż reszta.
Fioletowa wersja była niemal tak przeze mnie uwielbiana, jak różowa.
Jaśmin to mój ulubiony kwiat, w X-Pose Glamour woń kwiatów została nieco złagodzona wanilią, co bardzo przypadło mi do gustu.
Zapach był dość słodki, trochę mocny na początku, mało trwały.
Opakowanie było śliczne!

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

Całkiem całkiem

Zapach ładny,typowo kobiety,dość długo się utrzymuje.Flakonik poręczny i ładny.Nie są to jednak perfumy,które spełniają w pełni moje oczekiwania.Zapach słodki jednak jak dla mnie za mało wyrazisty.Gdy lekko wywietrzeją tracą to co najlepsze.Dobre do stosowania w zimę-nie polecam używać ich,gdy temperatura jest wysoka.Zapach wydaje się wtedy męczący.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Makijażowe wpadki gwiazd

za kwaśny

Zapach oryginalny jak na taką jakość składników. Stworzono całkiem kobiecy i figlarny zapaszek. Jest taki trochę bieliźniany, trochę wyszminkowany. Ogólnie zmysłowy i promienny. Jednak pośród nut wyczuwam bardzo kwaśne akordy, takie, które zakwaszają zapach i robi sie nieciekawie, wręcz tandetnie. Duzy minus też za ilość mililitrów jaką trzeba na siebie wylać, żeby było je czuć przez cały dzień. Ogólnie ładnie skonstruowany chemiczno-kwiatowy zapach. Duże uznanie dla umiejętności Christiny ;)

Jestem zadowolona :)

Jeden z nielicznych zapachów, który się na mnie dobrze utrzymuje. Jest trwały, czuję go na ubraniach przez następne dobre kilka dni.

Zapach dość ostry, tak jak napisano "zimny" (ale to mi odpowiada), mocne i zdecydowane nuty kwiatowe, wśród których najmocniej przebija się jaśmin.

Butelka niezbyt ładna, ale duży plus za to, że można ją zmieścić do każdej torebeczki.
Nie wiem, czy jeszcze kupię, bo lubię zmiany.
Zapach mi odpowiada, ale nie uwiódł mnie, aż tak bardzo...

Używam tego produktu od: ok. 2msc

nie bardzo

Zaraz po rozpyleniu czuc mocno alkohol. Gdy już troche odparuje, czuć coś jakby lilie i to najlepsze co nas spotyka, bo pózniej zapach robi się bardzo ostry, nieprzyjemny (zaznaczam - dla mnie, a może to moja skóra tak reaguje :(
Butelka - ujdzie w tłoku, w sumie nie przeszkadzałaby mi gdyby był ładny zapach. Trwałosć - taka sobie, niestety, to cos ostre trzyma się mnie dość długo :(

Używam tego produktu od: dwa-trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

niezbyt...

Zapachy Aguilery nigdy mnie nie interesowały... do czasu gdy poznałam XPose stadust-przepiekny ciepły zapach. no ale nie o nim mam tu pisac;)
Wersja fioletowa niestety jest najmniej ciekawa z tychj, które do tej pory poznałam. Na poczatku czuje jasmin. Ale zapach jest bardzo zimny... Później jest mieszanka kwiatów i owców. Mało ciekawa, zdecydowanie brakuje jej jakiejs słodyczy i ciepła.
Zapach iezbyt trwały.
Flakon nie w moim guście.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

piekny!:)

Lubiłam w wieku lat nastu, teraz na pewno bym nie wróciła.

Używam tego produktu od:zamiar zakupu pierwszego ;)
Ilość zużytych opakowań:testy (jak na razie)

SUPER!

tak popieram recenzje napisane przez inne wizazanki, i zgadzam sie z tym, ze jest idealny na zime :) wlasnie nidlugo go kupie bo na jesien, te pochmurne dni idealnie sie nadaje!! dla mnie bomba :D

Używam tego produktu od:06.2006
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

ładne, zmysłowe

Miałam mase probek tych perfum i bardzo przypadly mi do gustu. Zapach jest raczej wieczorowy, albo dobry na zime. Na poczatku troche ciezki i duszacy, pozniej staje sie bardzo cieply i zmyslowy.
Dosc dlugo wyczuwalny na skorze. POLECAM!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:duzo probek

Zaskoczenie na plus!

Przez przypadek psiknęłam tą wodę na nadgarstek i... zaskoczenie! Bardzo ładny zapach, owocowy, z lekką kwiatową nutką. Trochę fiołków, trochę frezji, trochę brzoskwini. Szkoda tylko, że z trwałością gorzej! Chyba kupię buteleczkę!