Christina Aguilera X-POSE Desire - zielone

Christina Aguilera X-POSE Desire - zielone

X-POSE Desire w nucie bazowej podkreśla słodka i zmysłowa woń piżma, paczuli i wanilii.
Woda toaletowa gamy zapachowej X-POSE wyróżnia się eleganckim opakowaniem. Piękny, połyskujący papier, złote, wypukłe litery, zapięcie przypominające damskie podwiązki. Butelka przywołuje swym kształtem kobiece ciało: mocne wcięcie w talii przechodzi w lekko zaokrągloną linię bioder. Całość osłonięta jest delikatną materią przypominającą kabaretki - symbol flirtu i uwodzenia. Jednocześnie z wodą toaletową w każdym z trzech zapachów jako uzupełnienie linii pojawiły się dezodoranty.
Twarzą X-POSE jest Christina Aguilera gwiazda muzyki pop, symbol seksu i kobiety, która potrafi zaskakiwać.

Cena: 60 zł / 50 ml

Najgorszy z serii.

Będąc 15latką (fanką Christiny Aguilery zresztą) kupiłam wszystkie zapachy z serii X-pose prócz tego w czarnym opakowaniu który został wprowadzony póżniej niż reszta.
Zielony lubiłam zdecydowanie najmniej ze wszystkich zapachów X-pose.
Był dla mnie stanowczo za mocny, trochę jak męski.
Przyprawiał o ból głowy, kręcił w nosie zaraz po rozpyleniu, nie przypadł mi do gustu.
Opakowanie było śliczne!

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

Najlepszy z najlepszych !

Zakochałam się!
To był niesamowity zapach, po prostu nie mam słów...zresztą wszystko zostało już powiedziane ;)
Do dziś chowam w półkach wszystkie flakoniki, i próbkę :D Serce mi się kraje, że przepadł bez wieści ;-(
Gdyby ktoś coś wiedział na temat ewentualnych dojść do tego zapachu to proszę o info :) Od momentu gdy nie mogę znaleźć kolejnego flakonu, błądzę po zapachach ;( jak dziecko w ciemności... i nie ma dla mnie satysfakcjonującego zastępstwa :(
Pozdrawiam osóbki podzielające mój gust :D

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił...

taka sobie krysia

nie jest to cos wyjatkowego no niesty a po opini wydawalo sie ze tak cana niska to i jakosc ;/ czesto slyszalam ze to jakis meski zapach a nie chce pachniec jak facet ! jedyny plus za opakowanie

Używam tego produktu od: pare razy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Cudowny, najlepszy!

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam ten zapach!!! Zniknął tak nagle, że jestem strasznie rozczarowana, a akurat ten najtrudniej jest dostać z całej serii.
Cudowny zapach, niesamowicie trwały, czułam go na skórze nawet po całym dniu i kąpieli.
Uwodzicielski, słodki, lekko pikantny, naprawdę zwracał uwagę mężczyzn i świetnie się go "nosiło", nigdy nie stawał się irytujący.
Najlepsze perfumy, jakie miałam.

Ilość zużytych opakowań: 1, desire.

Moj zapach

Cudo!
niestety niegdzie nie jest juz dostepny posiadam w zapasie jeszcze jeden flakon uzywam go bardzo oszczednie jednak to nie problem bo zapach juz po jednym psiknieciu jest idealny kocham i chyba nigdy nie znajde wystarczajaco dobrego zastepstwa

SUPER...

Cudowny, tajemniczy, sexowny zapach:) Długo się utrzymuje, ale to chyba zależy od PH skóry. Bardzo wydajny. Opakowanie cudowne, estetyczne. To zdecydowanie zapach dla mnie, tylko, że NIESTETY, NAGLE zniknął z drogerii!! Dlaczego?? Bardzo trudno go nabyć. Czasami dostępny na ALLEGRO. Napewno będę poszukiwała tego zapachu...

Używam tego produktu od: ok 2 LAT
Ilość zużytych opakowań: OK 4

Seksowny zapach

Zakochałam się w tym zapachu stojąc pewnego dnia w hipermarkecie przy półkach z dezodorantami :)
Urzekł mnie od razu... Bardzo zmysłowy, ciepły, kobiecy... Mojemu mężczyźnie też się podoba :)
Mam tylko dezodorant, ale muszę pochwalić go za jego trwałość. Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie cały dezodorant

ciepły i namiętny;)

Bardzo podobają mi się, dużo bardziej niż to przechwalone różowe X pose, które jest za bardzo nachalne i duszące. Ten zapach jest dla mnie idealny. Ciepły, otulający, na pewno nie nazbyt delikatny i dobrze,bo lubię czuć swoje perfumy i jak inni je też zauważają:)Nie są mydełkowate ani oklepane w żadnym wypadku, są słodziutkie i sexowne ale z wyraźną zaczepną nutką ostrości co czyni je wartymi uwagi. Tylko jak dla mnie za mało trwałe!! Ale ja stawiam ten zarzut prawie wszystkim perfumom.O 10 razy droższe perfumy dla mnie i tak nie są tak trwałe jakbym chciała:(..więc może dla innych będą trwałe w sam raz.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i pewnie nie ostatniego

fioletowego nie pobije ;)

rowniez testowalam ,a nuz bedzie ladniejszy niz fioletowy? .... ale nie. zielone perfumy aguilery mnie nie porywaja, moze innym sie spodobaja, ja wole fioletowe.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Śliczne!

Pierwsza byla próbka a dopiero później buteleczka :) Zakochałam się w tym zapachu. Wreszcie Siostra się zlitowała nademną i kupiła mi ten śliczny zapach :) A ja dokupiłam dezodorant (ale sie wykosztowałam :P )Mogłam w końcu wyrzucić tą próbke w której nic nie było a ciągle (!) pachniała :) Zapach bardzo ładny, długo się utrzymuje. A co do opakowania juz chyba wszystko było o nim powiedziane :) Mistrzostwo :D POLECAM

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

super

zapach spodobał mi się od razu! jak żaden inny :), moje ulubione!
Zapach intesywny, opakowanie idealnie dobrane do zapachu, cena w sam raz.W dodatku pierwsze opakowanie dostałam na urodziny od przyjaciólki więc tym bardziej jest dla mnie najlepszy.

Używam tego produktu od:...

Może być

Zapach...dość świeży, a jednocześnie przesycony słodyczą. Mydełkowaty. Niczym się nie wyróżniający. Mocny, wibrujący, intensywny, powiedziałabym, że dość zaczepny, zwracający uwagę. Niestety robi bardzo neagtywne wrażenie na płci przeciwnej, przynajmniej z mojego otoczenia. Pomylo te perfumy z męskimi, lecz nie najwyższych lotów ;) Na początku całkiem mi się spodobał, ale z z czasem... :( Nie mogłabym go znieść. Nie pasujemy do siebie zupełnie. Za to opakowanie jest fajne... myślę że taki stara się być zapach. Dopasowany do flakonika, sexi. Średnio to wyszło.