Baume Efficace Contour des Yeux et des Lèvres (Krem pod oczy i wokół ust)

Baume Efficace Contour des Yeux et des Lèvres (Krem pod oczy i wokół ust)

Baume Efficace to balsam pielęgnacyjny pod oczy i do ust, który wygładza i nawilża skórę w okolicy oczu i ust. Zawiera wyciągi roślinne (woda kwiatowa z oczaru wirginijskiego, fitostymuliny z pomidora i hydrolizaty białek roślinnych), które chronią wrażliwe, ruchome części twarzy, ten żel o przejrzystej konsystencji:
- wygładza i nawilża,
- zmniejsza opuchliznę pod oczami,
- wygładza zmarszczki i drobne bruzdy,
- zapobiega wysuszeniu skóry,
- zapewnia skórze miękkość i świeżość.

koszmarna aplikacja i brak działania

Kupiłam ten żel, bo od zawsze mam duży problem z cienami pod oczami i do tej pory nic mi nie pomogło. Ten specyfik zirytował mnie już na samym początku. Producent zaleca stosowanie go rano. Mimo, że używałam bardzo niewielkiej ilości, krem nie chciał się wchłonąć. Do tego dyskwalifikuje go to, że koszmarnie roluje się pod podkładem, po prostu schodzi płatami zostawiając pod spodem wysuszoną skórę :/ Dla mnie krem na dzień, na który nie można nałożyć makijażu jest niewarty żadnej ceny (a na pewno nie ceny żelu Sisleya). Kiedy próbowałam delikatnie wklepać pod oczy korektor, kosmetyk zasychał i robiły się nieestetczyne strupy, jak na suchej skórze. Postanowiłam więc stosować go tylko na noc, licząc przynajmniej na dobre nawilżenie i redukcję opuchnięć. Niestety nic z tego, cienie po miesiącu stosowania nie zmniejszyły się ani trochę.
Wykończyłam go z bólem.

Sama nie wiem

Mam problem z oceną tego kremu bo jednak za taką cenę człowiek oczekuje cudu i złotych łez. Cudu nie zauważyłam. Stosowałam zimą tylko pod oczt, kiedy cała moja cera wołała o wiadro wody. Mam istny problem z odwodnieniem. Krem ukoił moje przesuszone partie pod oczami. Komfortowo się go używało, ale jak się skończył wszystko wróciło do poprzedniego stanu. Wydawało mi się, że tak wyszukane składniki mają głębszy wpływ na dalsze warstwy skóry i jego stosowanie przyniesie wymierne efekty, ale jednak nie. Dopóki się go stosuje DZIAŁA, po odstawieniu nie ma śladu bo tak bogatej i drogiej pielęgnacji. Wielka szkoda bo kosmetyki Sisley cenię bardzo wysoko.

Używam tego produktu od: całą zimę

Usuwa opuchliznę jak nic innego, ale słabiutko nawilża

Nie przepadam za pielęgnacją i kolorówką Sisleya, większość produktów mnie rozczarowała. Ale Baume Efficace to dobry krem.
Ten przezroczysty żel fenomenalnie usuwa sińce i opuchnięcia, ale nic dziwnego, skoro ma oczar wirginijski na drugim miejscu w składzie. Bardzo odpręża oczy, wygładza i napina skórę i fantastycznie usuwa zmęczenie - zbieram komplementy nawet po zupełnie zarwanej nocy.
Mnie nie roluje się makijaż, wręcz przeciwnie - fantastycznie się na nim trzyma korektor Touche Eclat YSL.
Od 2 lat mam zawsze w domu podobny preperat Eye Care Gel Ch. Bretona (który jest tańszy i większy) i chyba jednak przy nim pozostanę. Otóż, jak dla mnie Sisley w ogóle nie nawilża! Nakładając krem ok. godz. 9 rano, o 9 wieczorem mam uczucie ściagnięcia i suchości, a często wracam do domu i zmywam makijaż dopiero po północy, wówczas nakładam mocny krem.
Także Sisley sprawdza się, jeżeli mamy możliwość reaplikowania ok. 18 (w przeciwieństwie do Bretona nie można nakładać na makijaż się jednak ). Moja ponad 30 letnia cera domaga się nawilżenia. Nie wiem, jak się sprawdza przeciwzmarszczkowo, nie mam zmarszczek, ale o to dba ANR EL i Genifique Lancome.
Ale na opuchnięcia i doraźne odmłodzenia bardzo polecam, działa lepiej niż niejedna maseczka pod oczy. I jeśli będę go kupować, to tylko w tym celu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego i kilka próbek.

O botoksie mity

Na cienie i opuchnięcia

Krem budzi we mnie skrajne emocje, dlugo przymiezałam się zanim odważyłam się napisać ta recenzje.
Kometyki Sisleya uważam,za jedne z najlepszych jakościowo,ale oczywiscie nie każdemu wszystko może pasować o czym przekonałam się w wakacje stsoujac ten krem.

Przechodząc do plusów:
-naturalne składniki: olejki eteryczne
-niesamowita ulga przy opuchniętych oczach (i w cale nie trzeba trzymac w lodowce)
-natychmiastowy efekt odświeżenia spojrzenia
-bardzo wydajny
-wystepuje w pojemnosci 30ml (wiec mimo wysokiej ceny się opłaca)

Niestety nie wroce ,do niego o czym zadecydowal w zasadzie jeden główny minus:
-w moim wypadku krem roluje się pod podkładem i korektorem
-nie zniwelował linii
-początkowo dosc dlugo się wchłanial

W zasadzie przebolałabym fakt,ze jednynie dobrze nawilzą,koi i się długo wchłania (bo korektora pod oczy używam tylko jak sie nie wyśpie) to o tyle nie przeboleje faktu,ze jak nkąłdam coś innego (w zasadzie nei koniecznie musi to być podkład,moze być krem do twarzy) to produkt nie milosiernie się roluje pod całym okiem! Dlatego niestety tylko 2 *.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Dla młodych, prewencyjnie.

Używałam tego żelu przez ok. rok. Trzymałam w lodówce i rano starannie wklepywałam pod oczy. Być może lekko likwidował cienie i opuchnięcia, ale spektakularnych efektów nie było. Kurzych łapek i linii w ogóle nie wygładzał. Myślę, że jest to dobry kremik prewencyjny dla młodych dziewczyn. Po 30-stce radzę sięgnąć po coś bardziej kompleksowego. Plusem jest duże jak na kremy pod oczy opakowanie - 30ml.

Używam tego produktu od:roku

nie dla mnie;/

produkt bardzo zawiodl moje oczekiwania. kupilam go pod wplywem recenzji na wizazu ze niby zlikwiduje moje malutkie zmarszczki a tu nic;/ wydaje mi sie ze jeszcze bardziej sie pogłebiły i wcale nie nawilzyl mojej skory .okropienstwo za tyle kasy...............

Używam tego produktu od:miesiaca

Działa

Chociaż mam dopiero 20 lat, od jakiegoś czasu mam liczne zmarszczki wokół oczu. To chyba genetyczne ;p Wypróbowałam już kilka różnych kremów, ale żaden nie spełniał obietnic producenta.
Do czasu, gdy w drogerii trafiłam na konsultacje pani z Sisleya. Zrobiła mi bardzo ładny makijaż, ale największe wrażenie zrobił na mnie krem, który nałożyła mi pod oczy. Już po jednym zastosowaniu skóra była bardziej napięta i rozjaśniona. Po kilku dniach zdecydowałam się na zakup, pomimo WYJĄTKOWO WYSOKIEJ CENY.
Dziś mogę powiedzieć, że jest jej wart. Zmarszczki widocznie się zmniejszyły, cienie powoli są coraz mniej widoczne. Używam kremu od 3 tygodni i codziennie jest lepiej, dlatego czekam z niecierpliwością na dalsze efekty :)

Warta wspomnienia jest doskonała żelowa konsystencja - szybko sie wchłania i nie utrudnia makijażu. Zapachów niestety nie czuję, więc nie mogę sie wypowiedzieć na ten temat ;)

1 gwiazdkę ucinam za zaporową cenę oraz dlatego, że mam nadzieję trafić na jaeszcze lepszy krem...Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (wydaje się bardzo wydajny)

niestety dziala

Niestety, bo to cudo kosztuje az 60euro. Polecila mi go zaprzyjazniona kosmetyczka kiedy w douglasie poskarzylam jej sie ze od kilku misiecy nie moge uporac sie z drobnymi (to slowo techniczne, w odroznieniu od prawdziwych glebokich zmarszczek -ale jakze to jest przerazajace w moim wieku) zmarszczkami wokol oczu. Spowodowane sa one stresem ostatnich miesiecy i dlugim przesiadywaniem porzed komputerem. skora jest po prostu odwodniona i potrzebowala b.silnego nawilzenia. Uzywalam juz wielu tanszych specyfikow, i nic, nawet nie drgnelo. Zeby zachecic mnie do zakupu, dostalam dosc pokazna probke w sloiczku ktory starczyl mi na 10 dni uzywania rano i wieczorem. I co? I moje zmarszki naprawde zaczely sie rozprasowywac!!! Nie moglam uwierzyc wlasnym. oczom heh. Boje sie co sie stanie teraz kiedy moja skora nie bedzie juz dostawac takiej dawki nawilzenia, i ei wiem czy go zakupie ze wzgledu na koszmarna cene, ale tak jak napisala bozena, warto uzywac go raz na jakis czas, jako kuracje. Wiec moze pojde do innego sklepu i znow wyblagam o maly sloiczek tego cudenka.
Jest to bezbarwny zelik, ktory podobno nie pachnie, ale jak dla mnie smierdzi. Rzeczywiscie szybciutenko sie wchlania, nie pozostwaiajac nic pod oczami, wogole go nie czuc, a widac efekty. Niesamowicie wydajny. Nadaje sie b.dobrze pod makijaz, czego nie moge powiedziec o wiekszosci kremow pod oczy, na ktorych wszystko sie rozmazuje. Co do cieni, nie zauwazylam jeszcze nic specjalnego, ale to pewnie zbyt krotko.

Oceniam na 4.00

Cena wysoka ale jest jej wart-polecam jako kurację. U mnie spowodował szybką, zauważalną poprawę w napięciu skóry wokół oczu.