Silk-flex z proteinami jedwabiu, Żel-krem do włosów nabłyszczający mocny

Silk-flex z proteinami jedwabiu, Żel-krem do włosów nabłyszczający mocny

Żel-krem do włosów nabłyszczający mocny - innowacyjna forma żelu o kremowej konsystencji.
Łatwo rozprowadza się na włosach, nie skleja ich, pozostawia uczucie elastycznego utrwalenia, lekkości i gładkości fryzury.

zł / 150 ml

niefajny

Kupiłam go daaaawno temu z myślą o używaniu głównie na moją niesforną grzywkę - puszącą się, odstającą we wszystkie strony, ale która przy odrobinie jakiejś pianki chociażby daje się ułożyć i jest w miarę prosta.

Ten żel-krem miał nie tylko nabłyszczać ale z tego co pamiętam wygładzać/prostować włosy. Szczerze mówiąc nabłyszczenia raczej nie widzę, niby trochę wygładza włosy, napewno je dyscyplinuje (przy gładkich fryzurach) - nie puszą się, łatwiej je ułożyć. Niestety kosmetyk totalnie obciąża włosy, niezależnie czy dam go więcej (o zgrozo) czy dosłownie odrobinę (z pewnością nie aplikuję go za dużo! nie w tym rzecz). Włosy są przyklapnięte, obciążone, brzydko wyglądają, nawet przy bardzo małej ilości kosmetyku mam wrażenie, że mam włosy obciążone, tłuste, z toną kosmetyku. Efekt mało fajny i włosy niemiłe w dotyku:(. Używałam tylko do puszącej się grzywki, nie wyobrażam sobie użyć tego czegoś na całe włosy, to by była istna tragedia. Może dla niewymagających ujdzie, ale ja jeśli chodzi o kosmetyki do włosów (te stylizujące) oczekuję o wiele wyższej jakości.

Używałam kiedyś, potem leżał gdzieś w otchłani szafki, ostatnio znów po niego sięgnęłam (i już sobie przypomniałam dlaczego leżał odstawiony kilka miesięcy). NIE POLECAM!

Używam tego produktu od:dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie mogę skończyć pierwszego

dla mnie okropny, zlepia włosy

Ten kosmetyk zdecydowanie mi nie leży. Myślałam na początku że może za mało/ za dużo go używam i stąd problem, ale po kilku tygodniach widzę że zwyczajnie nie służy moim włosom.
Mam kręcone, długie włosy i zależało mi na naturalnym utrwaleniu, może niezbyt mocnym ale bez szkody dla włosów. Dodam, że producent pisze na opakowaniu że ten produkt zawiera proteiny jedwabiu i efekt będzie jedwabisty...

Główny problem: nawet świeżych włosach ten kremik tworzy lepką, kołtunowatą pajęczynę, nie utrwala bynajmniej żadnych loków.. trudno z jego pomocą cokolwiek "wyczarować" no i wcale nie nabłyszcza, wręcz przeciwnie - wysusza końcówki włosów tak że wyglądają niezbyt kusząco. Plus za opakowanie i konsystencję - żelokrem fajnie się rozprowadza na palcach no i potem na włosach, ale to co zostawia na głowie jest dla mnie nie do przyjęcia... Może mniej wymagającym włosom będzie bardziej służył, ja go więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

jestem bardzo zadowolona na 5+

szczerze mówiąc, kupilam ze względu na cene, cos najtańszego i okazało sie ze wybór był rewelacyjny

- ładnie pachnie
- lekka konsystencja
- nie skleja wlosów, nie lepi sie do rąk
- nie obciaża wlosów
- nie tworzy sztucznej fryzury

mam półdługie włosy z grzywką, pieknie eksponuje kosmyki, moze włosy nie lśnia jak u mega gwiazdy, ale napewno nie są matowe :)Używam tego produktu od: tygodnia

Serum na zmarszczki

mocna czwórka

Był taki okres, że używałam tego żelu po każdym myciu włosów, nawet z suszarką prostującą:D Nie zniszczył mi włosów, fryzura trzyma się naprawdę długo, nie obciąża, nie powoduje przetłuszczenia się czupryny. Dodatkowym atutem tego żelu - kremu jest delikatny zapach i leciutka konsystencja. Wydajny - przy stosowaniu co dwa, trzy dni wystarcza mi na ponad pół roku. Szkoda, że nie nabłyszcza tak, jak obiecuje producent:o bo byłby moim KWC

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 i czwarte rozpoczęte

dobry ale nie rewelacyjny

Faktycznie nie skleja i nie obciąża włosów
.Ładnie pachnie
Jednak na pewno:
- nie utrwala na 24h
- nie nabłyszcza
Nie jest wydajny.
Ma rzadką lejącą konsystencję i często po otworzeniu opakowania wylewa się.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

Nie bardzo

U mnie się nie sprawdził :(

PLUSY:
+ ładny zapach
+ nie skleja włosów
+ nie wysusza

MINUSY:
- wcale nie nabłyszcza
- nie utrwala - efekt utrwalenia tylko przez krótką chwilę
- obciąża włosy

Na moich cienkich i delikatnych oraz krótkich włosach się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy, jednakże nie systematycznie
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

do nablyszczania sie nadaje.

kolejny kosmetyk-milosc mojej mamy :D nie lubie uzywac kosmetykow do ukladania wlosow, wystarcza mi szampon i odzywka, ale ten kosmetyk (w kwadratowym opakowaniu) zdarzalo mi sie podebrac, gdy chcialam utrzymac w ryzach grzywke :) i tu sie sprawdza. trzeba stosowac oszczednie, by nie przeciazyc fryzury, inaczej kosmetyk ja "przetlusci". aha-ladny zapach, jak na zel-fluid.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:troche podebrane

bleee

Może dla blondynek byłby OK, dla ciemnowłosych zdecydowanie odpada - pięniądze wyrzucone w błoto.
Jedyny plus tego kremo-żelu to zapach, poza tym same minusy:
- utrwalenie właściwie zerowe
- to co go dyskredytuje totalnie to resztki we włosach jakie po nim zostają. I nie jest to tylko kwestia odpowiedniego rozporowadzenia na włosach, bo nawet jak wcierałam go w małych ilościach i sprawdzałam czy aby na pewno go dobrze rozprowadziłam (bo jak nie rozprowadziłam to zostawały białawe stronki :/ ), to i tak pod koniec dnia jakby sie z włosów wykryszał co wyglądało KOSZMARNIE - feeeee

Używam tego produktu od: męczyłam długo - jakieś 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 i nigdy więcej

Śliczny zapach

Jak dla mnie najlepszy kosmetyk do codziennego układania fryzurki.Nie skleja włosów jak zwykły żel.Idealnie nadaje się i do romantycznych loków lub fal, jak i do prostowania włosów. Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów, nadaje piękny połysk i bardzo ślicznie pachnie. Jest moim faworytem i polecam każdemu.Dobre opakowanie, łatwo się nakłada, odżywia włosy.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

ok

Jestem wlascicielką bujnch, kręconych wlosow i uzywam go aby podkreslic i lekko usztywnic pojedyncze pasma i loczki. Efekt jest bardzo naturalny,a loczki maja poządany ksztalt. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam,na pewno kilka

kiepski

Na moich lekko kreconych wlosach wogole sie nie sprawdza po nim sa one suche, matowe i okropnie szorstkie w dotyku (zarowno jak je prostuje jak i podkrecam). Jedynym jego plusem jest zapach i niska cena

zdecydowany faworyt

Moj ulubiony kosmetyk do codziennej stylizacji wlosow.
Moje wlosy:
-rozjasniane od dobrych kilku lat na jasny blond
-przetluszczajace sie u nasady
-przesuszone koncowki
-w polowie dlugosci zdecydowanie traca na grubości-mokre szybko wysychają w tych partiach
-delikatne i raczej trudne do ułożenia

W moim przypadku kosmetyk sprawdza sie swietnie. Jako jedyny z do tej pory stosowanych nie wysusza i nie niszczy wlosów. Nakładam go dość oszczędnie od polowy dlugosci wlosow i ukladam wlosy jak zwykle przy pomocy suszarki i okrąglej szczotki bez obawy o moje delikatne koncowki, ktorych stan dzień po dniu się polepsza. Stają się nawilzone i wygladzone.Zdecydowanie wplyw na polepszającą się kondycję moich włosów ma rowniez to, ze wlosy myję szamponem Gliss Kur z plynnym jedwabiem oraz stosuję odżywkę przywracającą gęstość Elseve Regenium. Kosmetyk nie obciąża, nie wysusza.Daje bardzo naturalny efekt. Włosy stają się miękkie, nie sa sklejone i usztywnione. Wbrew nazwie raczej nie nablyszcza, ale tez nie matowi.Stosowany na suche włosy doskonale podkresla "pazurki" oraz, jak twierdzi moja koleżanka, ujarzmia loki. Plus za mily zapach. Wydajność: mi starczyl na jakiś miesiąc codziennego stosowania. Cena niezbyt wygórowana, dlatego też skusilam sie na pierwsze opakowanie, za ktore zaplacilam ok 9zl w Rossmanie. Polecam dziewczynom, ktore mają suche, szorstkie w dotyku wlosy, wymagające delikatnych kosmetykow.