Silk-flex z proteinami jedwabiu, Nabłyszczający wosk do włosów

Silk-flex z proteinami jedwabiu, Nabłyszczający wosk do włosów

Linia zawiera unikalną formułę Silk Effect Protection 24h+. Z jednej strony gwarantuje ona utrwalenie fryzury bez efektu sklejania włosów, z drugiej strony nadaje im jedwabisty połysk oraz delikatność prawdziwego jedwabiu.
Wosk do włosów nabłyszczający - dzięki niemu możemy zaakcentować pojedyncze pasma lub końcówki włosów, dodać fryzurze fantazji, odrobinę szaleństwa i polotu.

Cena: 10-12 zł / 50 ml

Bardzo dobry produkt na suche, szorstkie włosy.

Mam suche, puszące się, długie, nieco kręcone włosy
Używam wosku taft w plastikowym różowym słoiczku/ konsystencja stała.

1 opakowania starcza na wieki. Stosuję tylko dla zakcentowania nawilżenia zklejenia, ujarzmienia pojedynczych kosmyków, gł. na przodzie głowy i ogólnie końcówki.
Moje włosy są suche, po rozczesaniu fal i loków sprawiają wrażenie napuszonego siana. Dla zdrowego wyglądu potrzebuję im nadać połysku i zdyscyplinować (jak to się ostatnio profesjonalnie określa) niekontrolowane napuszanie.
Ogólnie poza suchością włosy mam w dobrej kondycji, nie łamią się, nie rozdwajają. Są jednak cienkie i bardzo lekkie. Pojedyncze kosmyki poruszają się od najmniejszego podmuchu powietrza (nie mam na myśli porywającego wiatru :-), przy tym elektryzują się i puszą. Tworzy mi się łatwo na głowie lwia szopa, w tym negatywnym znaczeniu:-)
Wosk ma zadanie nadać moim włosom ciężkości, przez lekkie natłuszczenie.Wersja o stałej konsystencji dobrze spełnia swoje zadanie, pewnie dlatego, że w odróżnieniu od mnóstwa preparatów pięlęgnująco modelujących w sprayu ta nie zawiera tzw. akohol denat:-) zabójczego dla suchych włosów.
Wosk taft bardzo mi odpowiada.

słabo

Atomizer bardzo delikatny. Wymarzona mgiełka jednak to koniec plusów. Zapach tragicznie męczący słodkością. Utrwalanie bardzo delikatne i szybko znika zostawiając obciążone włosy

Używam tego produktu od:użyte kilka razy

zadowalający

Używam tego produktu, gdyż lubię nadać kształt fryzurze, nieco wygładzić włosy (które mam naturalnie proste) i "zaostrzyć" końcówki. Jeśli zaś chodzi o efekt nabłyszczenia to jakiś dostrzegam..ale z naciskiem na jakiś. Poza tym jak z większością tego typu produktów trzeba bardzo uważać, by nałożyć tylko odrobinę, gdyż natychmiast nadaje efekt "nieumytych" włosów.
Używam go i pewnie postoi w mojej szafce bardzo długo, gdyż nie zamierzam kupować innego, a ten robi to co do niego należy, czyli kształtuje fryzurę, jednak jeśli ktoś kupuje go pod kątem nabłyszczenia, bardzo się rozczaruje.
Plusem jest też niesamowita wydajność.

Jak makijażem powiększyć usta

nic takiego:/

ma nie sklejac a skleja
ma nablyszczac a nie nablyszcza
ciekawy zapach
bardzo twardy
trzeba nakladac malutenko oj ciut ciut
twrdnieje
mysle ze na rynku sa lepsze woski zdecydowanie

Używam tego produktu od:kilka mcy
Ilość zużytych opakowań:prawie cale

beznadzieja

po nalozeniu wlosy wyfdaja sie mieciutkie i mile w dotyku, to jednak zluydzenie! po wyschnieciu wygladaaja jakby byly zniszczone na calej dlugosci! suche, szorstkie i matowe....raz nalozylam(niewielka ilosc) i podziekowalam...od razu musialam umyc glowe;]
szczerze NIE POLECAM.

Używam tego produktu od:raz w maju
Ilość zużytych opakowań:stoi prawie pelne :)

nie będzie powtórki

Wosk ten sprawdził się u mnie dobrze, gdy chciałam rozprostować moje włosy po trwałej. Nakładany na mokre włosy początkowo sprawia wrażenie, że jest zbyt cięzki i mocno usztywnia. Jednak po wysuszeniu wrażenie to znika i otrzymujemy względnie proste włoski [oczywiście przy użyciu szczotki, bo bez tego efektu w ogole by nie bylo :P ] Jednak gdy chciałam podkreślić skręt włosków, to zupełnie nie mogłam otrzymać zadowalającego efektu. Włosy były sztywne, suche i bez połysku. Dlatego należy używać go oszczędnie i chyba jedynie do wyprostowania tudzież wygładzenia kosmyków.
Nie podoba mi się w nim to, że mimo niezłego efektu wygładzenia, włosy nie są sypkie, a ja takie mam z natury i bardzo nie lubię sztywnych włosów..