Christian Dior, L'or J'adore EDP

Christian Dior, L'or J'adore EDP

Perfumy damskie Christian Dior J´adore to wyraz absolutnej kobiecości. Nowoczesny zapach J´adore jest niezwykle lubiany przez wiele kobiet. Owocowo-kwiatowy zapach perfum J´adore łączy w sobie świeżą mandarynkę z jaśminem, orchideą i różą. Kwiaty ylang-ylang wnoszą do kompozycji powiew elegancji i oryginalności, a wspomniane wcześniej jaśmin i róża odzwierciedlają całą skalę emocji.
Perfumy Christian Dior J´adore będą idealne do noszenia każdego dnia. Zapach ten rozgości się na twej skórze jak promienie słońca. Perfumy te to ponadczasowa klasyka, kobiecość i wdzięk. Opakowanie perfum o pięknych liniach i kształcie amfory ma symbolizować zmysłowość. Ta doskonała kompozycja zasłużyła na miano legendy. Jej piękno będzie doskonale podkreślać twą osobowość każdego dnia.

Głowa: mandarynka, orchidea, róża
Serce: fiołek, śliwka, jeżyny
Podstawa: bluszcz, piżmo, drzewo

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Elegancka mieszanka szykownych kwiatków.

Nie jest to mój zapach, ale doceniam za trwałość i kompozycję. Bardzo ładne perfumy, chociaż pierwsze wrażenie miałam bardzo negatywne. Pomyślałam, że nie jest to nic oryginalnego, nic ciekawego, oklepane, nieaktualne. Pomyliłam się. Przy drugim użyciu spryskałam się nieco mocniej i wtedy zapach pokazał swoje prawdziwe oblicze, które trochę mnie uwiodło. Zaczęło się bardzo mocno, elegancko i szykownie, trochę ostro i drażniąco. Jednak kwiatki szybko zaczęły się rozwijać, ocieplać, lekko osładzać i otulać. Nuty, które przede wszystkim wyczuwam to magnolia, orchidea i konwalia. Mój nos okazał się najbardziej czuły na uroki konwalii i to z nią przede wszystkim będzie kojarzył mi się ten zapach. Podoba mi się, że jest to mieszanka kwiatów, które mają swój wyraźny zapach, intensywny, przeszywający i nieco ostry. Zdecydowanie są to perfumy eleganckie i szykowne, dość mocne, ale na pewno nie są ciężkie. Nie bałabym się używać ich na codzień, a jestem jeszcze przed 30-tką ;) Fakt, nie jest to zapach frywolny i energetyczny. Na pewno widzę w nim kobietę zdecydowaną i rozważną, ale też romantyczną, wrażliwą i delikatną. Kompozycja ta jest bardzo kobieca, nieco poważna, dlatego bardziej nada się na wieczór. Moim zdaniem te perfumy są wystarczająco ciekawe, żeby zasłużyć na dobre 4 gwiazdki. Prawdopodobnie jeszcze czymś mnie zaskoczą przy kolejnym użyciu. Nie czuję, żebym miała do nich wrócić po przetestowaniu próbek, ale jednak zaintrygowały mnie.

OK

PERFUM BYL JEDNYM Z MOICH ULUBIONYCH, NIESTETY W CZASIE CIAZY NIE MOGLAM GO UZYWAC I NIESTETY OD TEGO CZASU JUZ MI SIE NIE PODOBA ALE OGULNA OCENA BARDZO DOBRA

Jak ubrać w słowa ideał?

Nigdy nie byłam dobra w opisywaniu zapachów... i może dlatego tak lubię zapachy, które trudno do czegokolwiek porównać? A jeszcze bardziej te, które w żaden sposób nie kojarzą się z jedzeniem ;)

I J'adore jest właśnie takim zapachem - dla mnie trudnym do opisania, porównania, a jednocześnie zawierającym to wyraziste, ale trudno uchwytne coś...coś niezwykle eleganckiego, wyrafinowanego, nieco zdystansowanego.
Po prostu kocham... czasem zdradzam. ale zawsze wracam ;)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

I rozśpiewały się chóry anielskie...

Gdyby można było zamiast z facetem wziąć ślub z zapachem to już dawno padłabym na kolana i błagała, aby mój L\'or został ze mną do końca życia, na dobre i na złe, itede. (zresztą porządny zapach znaleźć łatwiej niż porządnego faceta).
I tak jak w ogóle nie przypadły mi do gustu klasyczne J\'adore, tak w tej konkretnej wersji po prostu się zakochałam. Moja aktualna miłość towarzyszy mi już trzeci rok z rzędu w okresie jesienno - zimowym. Porażająca kompozycja z niesamowitą projekcją i trwałością (przynajmniej na mojej skórze). Uwielbiam zapachy kwiatowe. Uważam po prostu, że stanowią kwintesencję kobiecości. W przypadku L\'or nie tylko skoncentrowano to co w kwiatach najpiękniejsze, ale jeszcze podano to w wersji ciepłej, otulającej, zachęcającej do przytulenia osoby je noszącej. Wiele osób pyta mnie czym pachnę i bardzo żałuję, że na początku mojej przygody z L\'or odpowiadałam zgodnie z prawdą, a mogłam po prostu skłamać albo udać, że nie pamiętam - byłyby tylko moje :)
Wystarczy odrobia i pachnę nie tylko ja, ale i cały pokój. I wbrew temu, co można sądzić, że to olfaktoryczny killer, który może być uciążliwy dla otoczenia, nikt nigdy nie narzekał (a nawet prosili o więcej).
Na tę chwilę mówię sakramentalne "tak" i trwam przy L\'or.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno 40 ml

Brak własnej osobowości

Oj nie. Nie dla mnie, przynajmniej jeszcze nie teraz. A jeśli już przybędzie mi kilkadziesiąt lat, wtedy mam nadzieję, że mój gust perfumiarski pójdzie w szlachetniejszą stronę. Dlaczego?
Dlatego, że to poprostu Jadore L\'or są mocno kwiatowe, duszące, esencjonalne i tak popularne.

Kojarzą mi się ze słońcem, złotym kolorem, blaskiem, żółtymi kwiatami, ale nie na mnie. Ja i ten zapach? -dodałabym sobie nim ze dwie dychy i braku wyobraźni jednocześnie.
Kojarzę je z kobitką 50-tką na imprezie okolicznościowej. Czuć jest od niej zapach mocny, ogoniasty, ale żeby robił wrażenie pozytywne? Nie na mnie. Uff... ciężkie są te nuty. Pachną ubiegłym stuleciem. Miałam nadzieję, że L\'or będą inne od pierwowzoru.

Wolę bardziej wyszukane zapachy. Uważam, że bardziej złożone, wcale nie znaczy lepsze. W L\'or jest za dużo tych skladników, jest to jakaś porażka, kto jest w stanie wyczuć poszczególne nuty? To ja sobie usiąde. A efekt jest włanie duszny i ciotkowaty.

Nie mówię, że jest brzydki, ale jest taki oklepany i przepraszam za to co teraz napiszę :) Według mnie, gdy ktoś wybiera Jadore, to po prostu nie ma żadnych zainteresowań perfumiarskich i po prostu idzię w klasykę, by napis Dior świecil na toaletce. Przecież jest tyle cudownych bogatych dojrzałych woni, mozna zawsze sobie coś wyszukać i byc wiziytówką tego zapachu, a z Jadore nie mam mowy, mnóstwo Kobiet tym pachnie i to mnie właśnie przeraża. Jadore to brak własnego zdania i osobowości.
Wiem, to było okrutne, ale niestety tak jest. Jeżeli ktoś kocha ten zapach i potrafi o nim napisac coś ciekawsszego niż tylko to że jest piękny, drogi i kobiecy, to jestem to w stanie zrozumieć, no bo wiadomo, że nie zmienimy komuś gustu, ani nosa.
Kolejną domeną sukcesu Jadore jest to, że nabył sobie zwolenniczki w czasach, kiedy rynek perfumiarski nie był, aż tak bogaty. Wiele osób do niego przywykło i wybiera byc może z przyzwyczajenia i sentymentu dla wspomnień.
Z resztą tak jest nie tylko z tym zapachem.

No dam mu te 3 gwiazdki za tę nieszczęnsa przeładowaną kompozycję, trwałość i renomę.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: nigdy w życiu

Po Voile de parfum drugi ulubiony J\\\'adore

Po Voile de parfum jest to drugi z J\\\'adore, który bardzo ale to bardzo mi sie podoba.

Te perfumy to absolut kwiatowej kobiecosci. Mocne, intensywne ale jednocześnie otulające kobietę niczym jedwab.

Sa to perfumy dla wymagających kobiet, które chcą odejść od mocno masowych zapachow.

W moim mniemaniu są dedykowane na wieczór i tylko na wyjątkowe okazje. Przepięknie rozwijają się na skórze, są bardzo wyraziste i nalezy dozować je bardzo oszczednie.

Buteleczka jest śliczna. Recznie zdobiona, bardzo ekskluzywna. Zachwyca

Te perfumy to prawdziwa eksplozja wyrafinowanego zapachu. Choc bardziej preferuje Voile de parfum bo nadają się na co dzień to L\\\'Or chce pachnieć w wyjatkowych sytuacjach i okolicznościach. :-)

Polecam choćby przetestowanie próbki.

mydło ekskluzywne

Generalnie w moim odczuciu wszystkie zapachy z serii \'J\'adore\' mają w sobie (w mniej lub bardziej wyczuwalnym stopniu) nutki chemiczne, mydlane, niczym płyn do mycia podłóg bądź konwaliowy odświeżacz powietrza. L\'or J\'adore to koncentrat mydła. Ekskluzywnego, ale nadal mydła. A ja nie chcę pachnieć jak mydło. Jestem na nie.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

najlepszy na wieczór

cóż jest coś takiego w skąłdzie zapchóe jadore że każdy jedny pachnie na mnie dobrze :) nawet jak ktos nie lubi tego zapachu pyta się czym tak ładnie pachnę- nie wiem co to takiego ale tak jest i już :)

wersja perfum z dodatkiem nuty drzewa balsamicznego otula i nastraja baaardzo zmysłowo, ponętnie, elegancko, trochę seksualnie

bardzo zmysłowa ciepła kompozycja tak niepowtarzalna że na pewno nie nadaje sie na co dzień- wyłącznie na wyjątkowe okazje :)

polecam dla wybrednych którzy mieli juz wszystko- to tak jakby zatopić się w świetlistej mgle ze złota- hipnotyzuje

Ilość zużytych opakowań: kilka miniatur

Luksus i klasa

Kobieta sukcesu. Zadowolona z życia i pewna siebie. Gdziekolwiek się nie pojawi zostawia za sobą powabny i intrygujący obłok zapachu.

Najpiękniejsza wersja wszystkich J\'adore. Zdecydowanie mniej świeża, bardziej miękka i puszysta. Fantastycznie układa się na mojej skórze. Perfumy, które dodają kobiecie szyku i elegancji. Zdecydowanie na wieczór lub wielkie wyjścia.

Szalenie trwałe. Czuć je jeszcze po kąpieli, a szal delikatnie pachnie nawet po praniu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 40 ml