Adidas, Fresh Vibes EDT

Adidas, Fresh Vibes EDT

Jedna z czterech nowych wód toaletowych Adidasa. To świeży zapach o delikatnej, słodkiej nucie. Orzeźwiający, pełen energii a przy tym bardzo delikatny i lekki.

Nuty zapachowe: owoce cytrusowe, nuty kwiatowe.

Czar wspomnień.

Jeden z moich pierwszych wybranych samodzielnie zapachów, gdy go zakupiłam miałam jakieś 12 lat, więc już grubo ponad dekada minęła od tego momentu.
Zapach był dla mnie wtedy idealny, świeży, nie był duszący ani męczący, taki w sam raz dla nastolatki.
Nie wiem jak z trwałością, bo tak się cieszyłam swoim flakonikiem, że psikałam się tą wodą przy każdej okazji, przez co nie wystarczyła mi na zbyt długo ;)

Używam tego produktu od: używałam dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Przyzwoity, zapomniany zapach

Jeśli by powróciła to z chęcią bym zakupiła.
Kiedyś była dodana próbka w gazecie i postanowiłam, że muszę ją mieć. I dostałam:)
Niezwykle świeży, lekki zapach. Idealny na codzienne otulanie się zapachem:) Trwałość przyzwoita, wydajność również.

Używam tego produktu od: dawno, dawno

świeża cytryna

Kiedy myślę o świeżym, cytrusowym zapachu przypominają mi się właśnie te perfumy. Nie jest to jakaś bazarowa tandeta, tylko naprawdę intensywny, świeży zapach na co dzień. Trwałość do 2 godzin. Polecam bardziej wymagającym co do świeżych zapachów nosom:)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Ideał na fitness

Dostałam cały zestaw od Mikołaja, wodę, żel i dwa deodoranty w sprayu. Woda ma ładny zapach, lekki, kwiatowo- morski, kojarzy się z podmuchem morskiej bryzy w upalny dzień. Stosuję ja tylko na zajęcia fitness, z uwagi na prosty i banalny zapach, aczkolwiek muszę przyznać, że świetnie się spisuje, bardzo długo ją czuć, na ubraniach nawet po kilku dniach. Polecam gorąco wszystkim aktywnym kobitkom, na fitness, siłownię, rower i jogging.

Używam tego produktu od: 3 miesięcu
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Podoba mi się :)

Lekki świeży zapach na dzień. Nie jest zbyt ciężki.Fakt trwałość nie jest zbyt dobra, ale to tylko woda toaletowa :) Mimo tego zawsze chętnie do niego wracam.

Używam tego produktu od: 2007 roku

Ilość zużytych opakowań: około 3

taaaaki...

Zapach zdecydowanie średni. Zaraz po psiknięciu mnie denerwuje, jest taki... jakby trochę męski. Dopiero po chwili łagodnieje. Niestety, baaaaaaardzo nietrwały. Po godzinie już go praktycznie nie czuć.

Ilość zużytych opakowań: nadal 1 :)

Całkiem Ok

Co jakiś czas go kupuję. Idealny na lato. Bardzo przyjemny sportowy zapach. Zdecydowanie nie na romantyczną kolację;) Trzyma się raczej krótko, więc trzeba co jakiś czas się w ciągu dnia popsikać. Jak za tę cenę nie ma na co narzekać. Na pewno kupię go znowu:)

Good

Kupiłam pomyłkowo,szukałam jakiejś lekkiej wody i pomyślałam dokładnie nie wąchając (o zgrozo;)),że wezmę te;)
Są świetne,naprawdę długo się utrzymują,są lekkie i w sam raz na lato;)
Wiem,że to nieważne,ale mają ładną buteleczkę i niebieski kolor(np.nie lubię koloru zielonego perfum heh;))
Nie są drogie,więc nie trzeba odkładać kasy jak w przypadku niektórych drogich i czasem nieuzasadnionych perfum;)

Polecam gorąco,ponieważ w lecie są niezastąpione

Używam tego produktu od:2 tygodni

Summer time;)

Świetny, orzeźwiający zapaszek na lato;) I właśnie z tym mi sie kojarzy...słońce, spacerki itp..:)
Dość trwały - 4/5, wystarczą dwa "psiknięcia" :)
Byłam zadowolona, ale nie wiem czy na tyle, by do niego powrócić;) Może dlatego, że lubię zmieniać zapaszki - choć mam cztery , które mi sie nie nudzą - Hypnose ( Lanocme) , Cerutti 1881, Avon Rare Gold i Puma Flowing :)

Używałam tego produktu : 2m-ce
Ilość zużytych opakowań:1:)

Przyjemny i tyle;)

Nie kupię go juz więcej z tego wzgledu ze nie powtarzam nigdy zapachów-zawsze mam inny. Flakonik normalny, ładny, poprawny. Zapach? Analogicznie:) Lekki, łatwy w odbiorze, nie męczący. Na lato ok. Z początku jakby troche męski ale z czasem wyczuwalne są fajniejsz-kobiece nuty. Trwałość raczej mierna, no ale co zrobić...;p

moze byc

dostalam na urodziny(!)
a wiadomo jak to jest, ze kazemu inny zapach odpowiada
zapach dosc mily, swiezy, chociaz dla mnie zdecydowanie za mocny, troche pod meski podchodzi
i troche czuc alkoholem
ale dla odmiany..

Używam tego produktu od:czerwca

Zero subtelności

Znalazłam jakąś próbkę i nie pamiętając zupełnie zapachu- użyłam. Na poczatku ostry, sportowy, nieco nawet męski. Potem trochę łagodnieje, przebijają spod ostrej nuty jakieś owoce chyba bardziej niż kwiatki- taka prosta, niewyróżniająca się woda toaletowa raczej dla nastolatek. W sumie- sportowy świeżak dla amatorów.
Używam tego produktu od: 1x test
Ilość zużytych opakowań:próbka