Silk-flex z proteinami jedwabiu, Pianka do układania włosów

Silk-flex z proteinami jedwabiu, Pianka do układania włosów

Pianka do układania włosów (w 2 wariantach: mocna do włosów zniszczonych, bardzo mocna do włosów normalnych) - doskonale układa włosy, przydaje im objętości, gwarantując elastyczne utrwalenie fryzury, bez efektu sklejania włosów. Podobnie jak lakier jest łatwa do wyczesania.
Linia zawiera unikalną formułę Silk Effect Protection 24h+. Z jednej strony gwarantuje ona utrwalenie fryzury bez efektu sklejania włosów, z drugiej strony nadaje im jedwabisty połysk oraz delikatność prawdziwego jedwabiu. W nowej linii są zarówno lakiery i pianki, jak i unikatowa formuła kremowego żelu oraz nowość w linii Taft Na Każdą Pogodę - nabłyszczający wosk do włosów.

Nie polecam

Kupiłam tę piankę bo chciałam wypróbować czegoś nowego. Bardzo lubię tę piankę z Welli, ale pomyślałam, że Taft również jej sprosta. Niestety, zawiodłam się.

Plusy:
*cena - ok. 6 zł
*wydajność
*utrwalenie

Minusy:
*strasznie skleja - moje loki posklejały się w strąki, widać było, że mam piankę na włosach. dopiero po dłuższym ugniataniu coś niecoś daje radę ten efekt zniwelować
*zaaplikować można tylko na mokre włosy - na suche raczej nie polecam
*ciężko ją wyczesać

jakie badziewie!!!

kupiłam kilka miesięcy temu w zestawie z lakierem.byla promocja a wszędzie są one tak reklamowane..Pomyślałam że spróbuję.

Ale zachwalany taft to 1 wielki badziew.
-kiepsko trzyma
-nakładać można tylko na wilgotne włosy
-skleja włosy nawet w takie stronki ..nawet jak nałożę na wilgotne włosy i suszę suszarką!

Nie podoba mi się, NIVEA był już duużo lepszy!
ja mam już go dosyć i chyba go oddam mamie bo mi nie służy

Używam tego produktu od:z przerwami od listopada lub października

Przecietna

Pianka jest raczej srednia, nic specjalnego. Ma ladny, przyjemny zapach i faktycznie dosc nablyszcza, ale skleja wlosy przez co wygladaja one na przetluszczone. W dodatku robia sie sztywne i nieprzyjemne w dotyku.

depilacja zalety

Zawiodłam się:(

Stosujac te pianke zastanawiam się gdzie te proteiny jedwabiu...pianka owszem bardzo utrwala i ładnie pachnie ale nic poza tym:( Włosy po piance sa strasznie posklejane, nie da się ich rozczesać! Wyglądają bardzo nieestetycznie:/ Na dodatek mam wrażenie, że włosy mi się szybciej przetłuszczają po zastosowaniu pianki:( Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Skleja włosy

Dostałam tę piankę w prezencie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowana. Już po pierwszym jej użyciu zadałam sobie pytanie: CO JEST? Włosy nie są ułożone tak jak trzeba, poza tym pianka bardzo je skleja, że później naprawdę są duże problemy z rozczesaniem. Na koniec stwierdzam, że włosy się szybko przetłuszczają, co jest niezwykle kłopotliwe. Ogólnie mówiąc, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 razy użyłam jedną butelkę

nie dla mnie ;/

Ciężko było mi po niej układać włosy, kiedy się w końcu udało, fryzura nie utzrymywała się zbyt długo (używałam pianki i lakieru z tej serii). Miałam wrażenie, że sklej włosy i powoduje, że bardzo szybko się przetłuszczałam, zawiodłam sie na niej, bo inne pianki z taftu są dobre.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

wstrętna!

Już od dawna nie używałam pianek do włosów.Po zmiamnie fryzury potrzebowałam czegoś do jej układania na codzień.Piankę kupiłam przypadkowo w Tesco.Mam ją w nowszym opakowaniu niż na załączonym zdjęciu. Pianka ma dwie zalety: pachnie ładnie, ale nie kupiłam jej dla zapachu, utrwala - owszem,ale przy tym skleja włosy niczym woda z cukrem! Do tego okropnie je wysusza.Nie wyobrazam sobie użycia jej na długie włosy:( Na moje króciótkie nakałdam jej teraz odrobinkę, może jakoś zmęczę to opakowanie, ale już więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 tydz.
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Taka sobie...

Uwierzyłam reklamie, kupiłam tą piankę... I zawiodłam się. PLUSY: przyjemny zapach (utrzymujący się na włosach); poręczne opakowanie (ale dosyć wysokie); wydajna; rzeczywiście mocna (mam poziom 3); nie niszczy włosów. MINUSY: obciąża włosy; czuć ją na włosach - są śliskie w dotyku (nawet jeżeli użyło się niewielkiej ilości), potem robią się szorstkie; włosy są po niej takie sobie - jakoś nie potrafię dzięki niej ułożyć fajnej fryzury. PODSUMOWUJĄC: pianka jak pianka, raczej rozczarowuje. Za tą cenę spodziewałam się nieco więcej... Waham się między 2 a 3, ale producent tak ją zachwala (i nie spełnia obietnic), że daję 2!

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ostatniego

:-( oczekiwałam wiecej

Włosy są po niej niesklejone, ale niezbyt puszyste, nie utrwala skrętu loków tak jak chciałabym - włosy prostują sie już po niewielkim kontakcie z wilgocią, skręt loków prostuje się zbyt szybko. Niestety przy dłuższym używaniu powoduje powstawanie łupieżu.

NIE!

Gdzie te proteiny , gdzie to nawilżenie? Pianka strasznie przesusza i skleja włosy,ktore po paru godzinach nie maja zadnego polysku.Jedynym plusem jest ladny zapach. Naprawde nic wartego polecenia!

jestem na nie

A więc przejdę do konkretów:
- skleja i to dośc mocno
- włosy są niemiłe w dotyku i " nieświerze"
Jedyny + to ładny zapach.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

extra

przyznam, że z piankami nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale w tej się zakochałam od pierwszego wejrzenia!
stosuję ją do utrwalenia fal robionych na mich przeraźliwie prostych włoskach i rewelacyjnie się sprawdza :)
ma cudooooooowny zapach, który ubóstwiam i przez długi czas czuję na włoskach :)
nie skleja i nie obciąża kosmyków
po prostu super!! :)