Ultra Volume Brush (Tusz pogrubiający)

Ultra Volume Brush (Tusz pogrubiający)

Nowy tusz do rzęs Ultra Volume Astor ze szczoteczką zapewnia idealne wymodelowanie rzęs i nadanie im objętości. Opatentowana szczoteczka "double effect" ma dwie najważniejsze cechy.
Po pierwsze dodaje rzęsom objętości, modeluje i rzeźbi je, dzięki czemu mają trzy razy większą objętość. Po drugie precyzyjnie rozczesuje rzęsy, "wyciąga je".
Szczoteczka została zaprojektowana "na 3 cięcia", żeby uzyskać jak największą objętość rzęs i wzmocnić efekt makijażu.
Trzy razy lżejsza formuła zawiera termomechaniczny kompleks, który natychmiast pokrywa rzęsy jednolitą warstwą tuszu. Nakładanie kolejnych warstw wzmacnia efekt pogrubienia rzęs i perfekcyjnie wygładza makijaż oka.
Tusz nie rozmazuje się i nie kruszy, nie pozostawia też smug. Łatwo się zmywa. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

Cena: 29,90 zł

Mój KWC

Mój KWC, ten tusz jest najlepszy. Pogrubia rzęsy, lekko wydłuża, nie skleja. Pod koniec lekko wysechł i zaczęły się robić grudki, ale można mu to wybaczyć bo jest naprawdę rewelacyjny.
Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć od pewnego czasu...

Używam tego produktu od: używałam go 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

rzesy posklejane niczym odnoza robaka

Po otwarciu i pierwszym spojrzeniu na szczoteczke wiedziałam ze zbyt wiele do zaoferowania nie ma i cudow z rzesami nie zdziała. Zatem dałam szanse „treści” czyli tuszowi wierząc ze się wybroni. Ale i tutaj poległ.
Niemiłosiernie skleja i oblepia rzesy tworząc z nich jakby odnoza robaka. Ani to efektowne ani estetyczne. Bazarowy efekt.aby zniechecic mnie ostatecznie po ok 4 godzinach ma tendencje do kruszenia się i osypywania.
Nie wiem czy to na szczęście ( ze prędzej pozbede się go) czy nieszczęście ale po niecałym miesiącu używania zaczal wysychać dodatkowo utrudniając malowanie tak ze daje mu jeszcze max pol miesiąca zywotnosci i spokojnie wyrzucę do kosza z postanowieniem „nigdy więcej nie kupie”.

Używam tego produktu od: miesiaca

Oj nie

Ten tusz nie robi nic.
Nie daje mocnego efektu, maluje jak zwykły tusz za 10 zł (np ten z Essence, który zjechałam w innej recenzji;).
Astor chce być dobrą marką, ale wypuszczając takie dziwadła na rynek, chyba nią nie będzie. Kosmetyki dobrej marki bierzemy z półki (obojętnie jakie) i zawsze działają. Kosmetyki Astora są raz dobre a raz zupełnie kiepskie. Nie rozumiem tego, nie przekonam się do nich.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1, skończyło w koszu

depilacja zalety

SUUPER !!!

stosuje go już od jakiś 3 lat i jak dla mnie jest nr 1 naprawde świetny mam długie rzęsy ale rzadkie, a on daje moim rzęsom megaa objętośc i są naprawde gęste! nie skleja ich ani nie pozostawia żadnych grudek...
jak dla mnie tusz rewelacyjny !!! z czystym sumieniem mogę go polecic każdemu !!!

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:trudno powiedziec około 4-5

super

Tusz świetny, dodaje objętości rzęsom, zagęszcza je, pogrubia, wydłuża. Po zastosowaniu 2-3 warstw rzesy twoarza istne wachlarze. Czern mocna i wyraźna. W tym tuszu najlepsze jest to, że wspaniale zagęszcza rzęsy i unosi, dzieki czemu prezentuja sie wybornie. Efekt jest dardzo dobry. Tusz jest wydajny i godny polecenia.

dobrze pogrubia

Jeden z fajniejszych pogrubiajacych tuszu ze sredniej polki! Pamietam,ze podkradlam go mamie i bylam bardzo zadowolona z efektu. Czern jest taka najprawdziwsza czernia, bardzo internsywna. Rzesy pogrubia bardzo mocno, lekko wydluza, rozdziela. Nie pamietam,zeby mi sie osypywal... Trwaly i za ta cene warto go polecic i zapamietac:) Nie kupie, bo moim KWC jest Volume Clubbing i on daje bardziej profesjonalny efekt. Poza tym ciezko tu w UK dostac cos od Astora.

Szkoda pieniędzy

Oj jaka ja byłam rozczarowana tym tuszem. Takie piękne reklamy... A efekt na rzęsach... marny.

Kompletnie nie wiedziałam, jak się malować tym czymś, żeby nie mieć posklejanych rzęs, pełnych grudek. Próbowałam, próbowałam.... i niestety nic nie wykombinowałam. Nie na moją cierpliwość było używanie tego pseudo-pogrubiającego tuszu ;). Może tylko na moich rzęsach tak kiepsko wyglądał ten tusz, nie wiem. Nawet próbuję sobie przypomnieć gorszą maskarę i nic mi do głowy nie przychodzi.

Do Loreali to mu bardzo daleko, do Maybelline - Define-A-Lash też.

Używam tego produktu od:próbowałam kiedyś, nie udało się
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Swietny

Dziewczyny, czy mozna go jeszcze gdzies dostac? Mialam go ze 2 raz,y ale jakis rok moze dwa lata temu. Bylam zachwycona, dobrze rozdzielał rzesy, super sie prezentowaly, ale teraz nigdzie go nie widze, w zadnej wiekszej drogerii w miescie nie ma :(

Używam tego produktu od:2 lata

Faajny ;)

Na początku nie byłam do niego przekonana, ponieważ po umalowaniu się nim miałam rzęsy-igiełki. Ale z czasem on zaczął trochę gęstnieć i wtedy rzęsy naprawdę wyglądały super. Są ładnie podniesione i pogrubione (tylko bez takich rewelacji ).
Wady to ze po dłuższym czasie trochę się skrupiają i przy długich rzęsach tusz ten odbija się na powiekach.

Używam tego produktu od:2 lat

;/

kupiłam ten tusz , ponieważ szukałam maskary w odcieniu brązowym do dziennego makijażu., do jasnych wlosów. niestety ale wybralam 840 brown z tej serii. okazał się kolorystycznie niemal jak czarny. bardzo źle się rozprowadza, zostawia grudki i się można latwo wybrudzic mrugając okiem. na dodatek jest to jedyny tusz po którego nalozeniu swędza mnie oczy i czasami mam wrazenie jakby usiadla mi muszka na rzęsie.
ciężko się zmywa.Używam tego produktu od: 8miesiecy (posiadam)
Ilość zużytych opakowań:1 ((prawie nieuzywany))

dla wyrazistego efektu

Po pierwszej aplikacji tuszu na rzęsach byłam bardzo na siebie zła, że go kupiłam,a uwielbiam tusze Astora. W ogole się nie "przyklejał" do rzęs, pewnie dlatego że ma taką gęstą konsystencję.Przez to również wydaje się go mało w pojemniczku, a kupiłam nie otwierany.. Po jakimś czasie spróbowałam znowu, a ze wychodziłam na impreze zaszalałam z jego użyciem. Dopiero kilka pociągnięć poziomych znacznie pogrubia rzęsy i stają sie one z daleka widoczne. Jeśli się człowiek wprawi w używanie tego tuszu to nawet rzęsy mogą być podkręcone.
3* za to że raczej nie nadaje się do codziennego używania,a jesli chce sie delikatnie podkreślic rzęsy to sie osypuje po szybkim czasieUżywam tego produktu od:pół roku

trzeba się z nim namęczyć

Tusz bardzo (!) wymagający. Na początku myślałam że go wywalę do kosza - sklejał, nie wydłużał ani nie unosił. Na szczoteczkę nabiera się go zdecydowanie za dużo. I tu pojawiają się jego wymagania - szczoteczkę trzeba bardzo dokładnie wytrzeć, musi zostać na niej jak najmniej tuszu. Wtedy efekt jest na prawdę bardzo dobry, jeden z lepszych jaki pojawiał się na moich rzęsach :) też jeszcze nie mam z nim wprawy, ale idzie mi coraz lepiej. Fakt - trzeba na malowanie się nim poświęcić dużo czasu, ale końcowy efekt, według mnie, jest tego wart :)
A czy go kupię ponownie to nie wiem - lubię eksperymenty z tuszami i ciągle szukam tego najlepszego :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego