Celebration

Celebration

Kwiatowo-owocowo-piżmowy zapach słynnego domu mody.

Nuta głowy: gorzka pomarańcza, czereśnia, mandarynka, pieprz.

Nuta serca: róża, czarna porzeczka, jaśmin, kwiat wiśni.

Nuta głębi: piżmo, drzewo sandałowe, cedr, ambra.

Na szczególną uwagę zasługuje prosty flakon ozdobiony szatą z logo Fendi.

Zapach pełen optymizmu i radości.

Cena: 250 zł / 100 ml

Owocowa celebracja

Gdyby owoce mialy nogi... To pewnie wyruszylyby wszystkie w stone flakonu Fendi Celebration, aby wspolnie swietowac :)
Impeza bylaby huczna, do bialego rana... Na ozdobionych kwiatami stolach, stalyby mrozone owocowe sorbety i chlodne koktajle... Stoly bylyby z surowego drewna a naczynia biesiadnikow zdobilyby gorzkie ziola....

Gdyby...

Trwala dosc, ale nie moja bajka ;)

Używam tego produktu od: ok.roku
Ilość zużytych opakowań: mecze 100ml

Dosc ladne, ale niemrawe

Niemrawy i straszliwie nietrwaly kwiatowy zapach. Zupelnie nie czuc w nim tych przeciez ciekawych skladnikow - sa tylko zupelnie pozbawione charakteru kwiatki, nic wiecej.
Ladne dosc, owszem... ale po co? ;-))

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

Ładne

Bardzo przyjemny zapach, aż się dziwię,że tak mało popularny...a może to i dobrze. Owocowy z delikatną orientalno-ambrową bazą, cały czas ewolujący jednak w kierunku owoców.Dziwne,ale czuję trochę malinę,której nie a w składzie(chyba).Trwały i dobry na każdą okazję.POLECAM!
Flakonik ładny,lubię takie:))

Używam tego produktu od: testy od kilku dni

Ilość zużytych opakowań: mam 4 ml od zaprzyjaźnionej forumki

wrastające włoski

Mój zapach...

Zgłosiłam go, więc ocenię.
Od razu powiem, ze nie potrafię pisać o zapachach, więc moja ocena będzie chaotyczna, ale mam nadzieję, ze mi wybaczycie.
Chodziłam po perfumeriach w celu wybrania dla siebie jakiegoś odpowiedniego zapachu (jakoś nigdy wcześniej nie zwracałam większej uwagi na to czym pachnę, ale w końcu postanowiłam to zmienić).
Babeczka pokazywała rożne zapaszki, aż w końcu pokazała mi Fendi Celebration. Najpierw test na papierku, a za momencik na nadgarstku. I od tego się zaczęło... Wyszłam z tej perfumerii z nosem przy dłoni i tak mi zostało do dnia następnego.
Zapach niesamowicie ewoluuje na skórze. Wyrażnie daje się rozpoznać wszystkie jego nuty, a przy tym jest tak wspaniały, że poprostu się w nim zakochałam...
Nie jest to zapach z gatunku słodkich, nie rzucają się zbytnio w "nozdrza" nuty orientalne. Jest doskonale wyważony, harmonijny, choć pierwsza jego nuta nie zdradza co kryje się dalej i trzeba czasu, aby poznać jego całą naturę.
Kolejnym plusem jest jego trwałość. Nawet po wieczornej długiej kąpieli w wannie czułam go na ręce.
Ładne opakowanie, choć może wykonane bez rozmachu (ale teraz chyba jakaś moda jest na takie proste buteleczki).
Jedynym minusem jest jego małe rozpowszechnienie na rynku, bo w moim mieście niestety nikt nawet nie słyszał o marce Fendi, a co dopiero o jej nowym zapachu :( i dlatego poluję na niego na Truskawce, a jak się bardzo wkurzę, to pojadę gdzieś w Polskę i zakupię największą butlę jaką będą mieli ;)