Olejek do kąpieli `Pomarańczowa energia`

Olejek do kąpieli `Pomarańczowa energia`

Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z pomarańczy, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin. Orzeźwiający cytrusowy zapach wprowadza
w pozytywny nastrój, zapewnia cudowną świeżość i uwalnia od stresu. Przywraca wewnętrzną harmonię, równowagę i komfort. Kąpiel otula zmysłowym zapachem hiszpańskich gajów pomarańczowych,
a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.

Szkoda, ze olejek tylko w nazwie …

Szata graficzna ulegla pewnym zmianom, wiec w postaram się w najbliższych dniach zalaczyc zdjecie aktualnego opakowania.
Szklane opakowanie jest solidne i elegancko prezentuje sie w łazience. Otwarcie - korek moze nie jest za bardzo praktyczny, ale z drugiej strony stanowi spojna calosc ze szklana karafka z grubego, przezroczystego szkla.
Pobudzajacy, energetyczny zapach gorzkich (według mnie) pomaranczy jest intensywny zarowno w butelce jak i w lazience podczas kapieli (a także przez pewien czas po). Kapiel z uzyciem tego specyfiku nie pozostawia tlustego osadu na wannie.
W moim odczuciu nie nalezy traktowac Magic SPA Olejku do kapieli jako olejku, lecz raczej w kategorii plynu do kapieli… Plyn sie bardzo dobrze pieni (nic dziwnego, w koncu SLS na drugim miejscu w składzie…), a gesta piana nie znika w trakcie kapieli. Po kapieli cialo nie jest wysuszone, ale tez nie zauwazylam dzialania nawilzajacego czy natluszczajacego. Mam wrazenie, ze nie szkodzi i nie pomaga skorze, lecz pachnie i relaksuje… Zapach nie pozostaje na skorze po kapieli.
Niewatpliwa zaleta tego produktu jest zapach w trakcie kapieli i dla niego wlasnie warto kupic choc jeden raz.
Milosniczki prawdziwych olejkow do kapieli musza natomiast niestety poszukac innego produktu, ktory rzeczywiscie posiada olejek w skladzie.

cudny zapach

Dostałam w prezencie,bardzo udanym prezencie zresztą.
Po pierwsze, wizualnie kosmetyk wygląda naprawdę ładnie. Szklana, masywna, kanciasta butelka wygląda pięknie w łazience na półeczce.
Po drugie - zapach. Nooo, nie można przejść obojętnie obok czegoś takiego. Praktycznie "czyste" pomarańcze. dodatkowo zapach odpręża i relaksuje.
Uwielbiam go używać pod prysznic, bo wtedy intensywność jest jeszcze większa.
Posiada przyjemną, olejkową konsystencję.
Bardzo delikatnie nawilża skórę, może nie długotrwale, ale zawsze coś.
Myślę, że wrócę do niego kiedyś, ale chcę wypróbować inne z tej serii.

Cudownie pachnie i odpręża

Kocham wszelkie olejki i sole do kąpieli, tutaj skusiło mnie piękne opakowanie, a zawartość jest cudowna.

Olejek jest gęsty, ładnie się pieni, delikatnie nawilża i natłuszcza skórę, w żadnym wypadku jej nie wysusza.

Ale największą zaletą jest zapach - prawdziwe, słodkie, delikatne pomarańcze, cudownie odpręża, wspaniale pachnie, jestem nim zachwycona.
Zapach unosi się jeszcze jakiś czas łazience.

Śliczna buteleczka, pięknie wygląda w łazience.
Zaopatrzyłam się już w inne wersje zapachowe.

Przy nalewaniu troszkę brudzi się buteleczka, trzeba uważać.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

Manicure - pastelowe paski

Tropiki w wannie

Olejek spełnia swoje zadanie-przede wszystkim niesamowicie relaksuje. Od olejku, który stosuje raz w tygodniu, nie wymagam szczególnych właściwości pielęgnacyjnych.
- obłędnie pachnie dojrzałymi pomarańczami
- nie wysusza skóry
- dobrze się pieni
- nie zostawia tłustej warstwy na wannie
- bardzo ładny flakon
Nie wiem czy kupię jeszcze raz, bo prawdopodobnie będę testować inne zapachy

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Pól butelki

Cudny

Przede wszystkim cudnie, realistycznie ^^ pachnie tak samo w opakowaniu jak już w wannie, po kapieli na skorze rownież czuć delikatny zapach pomarańczy ;)
Ma śliczną butelkę, zmiekcza wodę, ładnie się pieni ,ale mimo tego nie wysusza skóry, od czasu do czasu można zrezygnować z balsamu po kapieli z tym olejkiem, ponadto jest bardzo wydajny :)

Zdecydowanie polecam

Mniam :3

Pierwsze co rzuca się w oczy to oczywiście śliczne opakowanie, które dumnie prezentuje się w łazience. Niestety, potem okazuje się trochę niepraktyczne bo ciężko nalać olejku do wanny, nie zalewając przy okazji troszkę flakonu.

Dwa- ogromny plus za zapach. Jest boski ! Mogłabym siedzieć z nosem przy flakonie cały dzień. Co najważniejsze po wlaniu do wanny zapach nadal jest intensywny.

Specjalnych właściwości nawilżających nie zauważyłam, no może troszeczeczkę nawilża skórę, ale w tym względzie szału nie ma.

U mnie schodzi bardzo szybko, bo stosuję znacznie więcej niż 25 ml na kąpiel.

Ogólnie- polecam! Bardzo uprzyjemnia czas spędzony w wannie i po ciężkim dniu to jest właśnie to czego mi trzeba aby wypocząć :)

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3/4 flakoniku

dla zapachu

Wszystkie olejki i sole z tej serii Farmony mają piękne opakowania - tutaj jest podobnie. Jednak dodatkowym walorem tego kosmetyku jest piękny zapach olejku - relaksujący, długo unoszący się w powietrzu. Sam olejek nie jest typowo olejkowy - nie unosi się na wodzie w postaci rosołowych oczek (ufff). Nie jest agresywny dla skóry, chociaż dość mocno się pieni. Przy tych wszystkich zaletach jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Egzotyczna atmosfera

W bardzo miły sposób zostałam jego właścicielką. Wygrałam go w konkursie:).
Bardzo duża, ozdobna buteleczka zrobiła na mnie miłe wrażenie. Przy korku ma zaczepioną wysuszoną gałązkę cynamonu. Bardzo pięknie ona pachnie. Konsystencja olejku jest dosyć gęsta, przez co szybko i obficie sie pieni. Ma ładną, naturalną pomarańczową nutę. Zapach w łazience i na skórze utrzymuje sie bardzo długo. Jest delikatny, słodki i łagodny. Delikatnie wygładza i nawilża naskórek. Chciałabym się na niego jeszcze kiedyś skusić, ale może jak kasa pozwoli, bo bez bicia idzie się przyznać, że cenę ma dosyć wygórowaną:). Ale mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

energetyzujący

polecam
miły gadżet :)
świetne opakowanie:) pięknie sie prezentuje, miło dać kkomuś w prezencie i miło otrzymac ;)

cudownie pachnie, to chyba jego podstawowe zadanie :) kąpiel staje sie bardzo miła i przyjemna, dopóki woda jest gorąca zapach wydziela sie z parą,
nawilża ale jednocześnie nie natłuszcza :)

polecam do miłych kąpieli we dwoje, ale nie tylko :)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Uwielbiam go

Największy plus to zapach, w dodatku fajnie nawilza skore, dobrze sie pieni i niesamowicie relaksuje i odpręża co razem powoduje,że nie chce się przerywać kąpieli i wychodzić z wanny
jedyny minus to fakt,ze przy nalewaniu brudzi się butelka (zresztą pięknie ozdobiona)

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

miły, ale...

mało olejkowaty. Zgadzam się z poprzedniczką. Ładne, stylowe opakowanie, z którego jednak cięzko cos wylać bez rozlania na boki. Miły, pomarańczowy zapach. Niezła wydajność. Tyle, że ciut za mało olejku w olejku ;). Znam lepsze

fajny

Niby olejek a jednak pieni się jak płyn do kąpieli. Mimo tego mam wrazenie iż bardzo dobrze wpływa na moja skórę, koi i nawilża, oczekiwałam wprawdzie bardziej natłuszczającego efektu ale ten tez jest ok. Piana pachnie wspaniale-cała łazienka wypełnia sie cudownym zapachem pomarańczy- i ten pobudzający zapach to właśnie jego największa zaleta. Aż nie chce się wychodzić z kąpieli. Jest wydajny, na jedna kąpiel wystarcza naprawdę niewielka ilość. Fajna butla, z klimatem. Ja jednak będę poszukiwać "prawdziwego" olejku do kąpieli, ale kto wie, moze jeszcze skuszę się na któryś z pozostałych zapachów z lini Magic Spa.