Foot care, Balsam do stóp z ekstraktem z szałwi (stara wersja)

Foot care, Balsam do stóp z ekstraktem z szałwi (stara wersja)

No. 36 intensywnie nawilżający balsam do stóp przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry stóp. Poprawia strukturę naskórka, zmniejsza objawy zrogowacenia. Zawarte w balsamie składniki intensywnie nawilżają, zmiękczają i wygładzają skórę stóp. Codzienne używanie balsamu likwiduje suchość i szorstkość skóry.

dla niewymagających

Muszę zapamiętać, że jesli kiedys cos już miałam i już wiecej nie pojawilo sie u mnie na polce to mam unikac;) jednak skuszona cena i opiniami na wizazu zakupilam sobie ten balsam ponownie.

Pierwsze wrażenie: super! zapach strasznie mi sie podoba, konstystencja jest fajna, nie lepi sie i latwo sie wchlania w skore.

Niestety - nie dziala! nawilza doslownie na chwile, gdy stosowalam go na noc, rano nie mozna bylo poznac ze smarowalam nim stopy. Nie mam tez szczegolnie wysuszonych piet, ale ostatnio troszke opuscilam sie w ich pielegnacji i niestety ten balsam ani troche nie pomogl w ich nawilzeniu:/

Wiecej juz nie kupie.

Używam tego produktu od: pare mcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (jedno dawno temu, drugie teraz)

nawilża

Produkt ładnie nawilża i wygładza. Dla mnie największym problem są jednak pękające piety, z czym ten kremik sobie nie radzi (ale i producent nie pisze o tym ani słowa).
Zapach przyjemny. Fajna cena.
Jednym minusem jest jego długie wchłanianie

Używam tego produktu od: ok dwa miesięce

Dobry

Ten balsam jest zwyczajnie dobry. Nie jest to mój KWC, ale jest godny polecenia. Dobrze nawilża, koi i regeneruje suchą skórę. Jak dla mnie mało przyjemny zapach. Zaznaczam, że nie kupię ponownie, ponieważ mam już swój KWC.

Salon fryzjerski

Godny.

Na początku nie byłam do niego przekonana, jednak z czasem przywykliśmy do siebie :)

PLUSY:
+ rewelacyjnie nawilża nawet przesuszone stopy
+ wygładza
+ zmiękcza naskórek
+ przystępna cena :)

MINUSY:
- nawilżenie nie utrzymuje się zbyt długo
- zbyt wolno się wchłania

pomaga!

Używałam go w ubiegłym roku do zregenerowania skóry zmęczonej zimą i przyznaję szczerze- to jeden z najlepszych kremów do stóp.
Bardzo dobrze regeneruje, nawilża i wygładza. Smarując stopy wieczorem, cały następny dzień były głaciutkie.
Zapach delikatny, przyjemny.
Co do wydajności- myślę, że jest ok.
Do tego ta cena...:)

Myślę, że zaopatrzę się w niego ponownie!

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące

Dobra jakość, niska cena

Lubię się miło zaskakiwać :-). Mam problematyczne, przesuszone stopy i rzeczywiste efekty przynosi mi tylko używanie kremów z kwasami AHA. Do tej pory używałam avonowskiego z serii Planet Spa. Bardzo dobry-minus to wysoka cena (na promocji kilkanaście złotych). Przypadkiem trafiłam na tej kremik i jak dotąd jestem naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od:1 miesiac

Może być

Plusy:
- wydajny
- dobrze nawilża
- skóra jest po nim gładka
- ładnie pachnie
- cena

Minusy:
- mógłby lepiej zmiękczać skórę stóp

Krem jest nawet dobry, ale mógłby być lepszy.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Dobrze wygładza!

Bardzo przyjemny balsam o kremowej konsystencji.
Chociaż jestem zwolenniczką produktów naturalnych to gdy w portfelu była pustka skusiłam się na ten tani produkt. Muszę przyznać, że gdyby nie skład kupowałabym go już cały czas.
Gdy często noszę grube skarpetki i ciężkie obuwie zimowe (w lato japonki czy jakieś klapki) wtedy robi mi się tarka na stopach. Zawsze pozbywałam jej się tygodniami, a ten balsam mi wspaniale wygładził stopy już przy pierwszym użyciu. Szybko się wchłonął i pozostawił przyjemny film. Dzięki temu naprawdę chroni 24h na dobę. Zapach też jest bardzo przyjemny taki w sam raz, lekko kwaśny, jakby cytrynowy. Produkt naprawdę godny polecenia!

Używam tego produktu: dość długo
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

odkrycie!!

Krem jest genialny. Nie wiem czy nie najlepszy jaki do tej pory stosowałam. Kupiłam, gdyż akurat nie było nic pod ręką innego w osiedlowej drogerii. Zapłaciłam za niego 5,50zł.
Krem sprawił, że mam wreszcie piękne, gładziutkie stopy! Od bardzo dawna nie miałam tak dobrego kremu do stóp. Kiedyś moim ideałem były kremu Avonu, ale ten jest bezkonkurencyjny. Jest tani, wydajny, genialnie nawilża i zmiękcza skórę stóp, ładnie, delikatnie pachnie, efekt nawilżenia trzyma się dość długo, pozostawia taką gładkość, nie zostawia tłustego filmu. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

REWELACYJNY

Musze przyznać, że miałam różne kremy do stóp, gdyż od zawsze miałam z nimi problemy i żaden krem nie był wystarczająco skuteczny, ale ten BALSAM moim zdaniem jest rewelacyjny :)

- tani
- wydajny
- skuteczny
- nawilża
- jest wystarczająco tłusty, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu
- stopy po nim są bajecznie gładkie!
- AVON wysiada, testowałam niemal wszystkie kremy do stóp z AVONU i ich użycie jest NIEZAUWAŻALNE !!! A ten balsam jest znacznie tańszy o i wiele bardziej skuteczny !!! :)

UWAGA !!!
Widzę, że większość z Was nie jest z niego zadowolona, pamiętajcie, że najlepiej aplikować go po odpowiedniej kuracji stóp (np. złuszczeniu zrogowaciałego naskórka pumeksem) wówczas użycie tego kremu daje najlepsze rezultaty! GORĄCO POLECAM !!! :):):)

Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry

Nawilża,stopy miękkie i gładkie,ale stanowczo zbyt wolno się wchłania.Trzeba długo czekać.Zapach miły,konsystencja bardzo tłusta..ale skórę na stopach zmienia..widzę poprawę.Cena bardzo niska..polecam

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Za słaby

Używałam tego kremu już poprzednio i wydawał się całkiem niezły, ale teraz nie jestem już z niego zadowolona. Przede wszystkim za słabo nawilża i nie zmiękcza dostatecznie skóry stóp. Niezbyt dobrze się wchłania. Do stosowania latem odpada.
Co do plusów to na pewno zachęcająca cena i duża wydajność. Dla tych, którzy nie mają problemów z szorstką skórą może być dobry. Dla mnie to taki przeciętniak.