Artdeco, Eyeshadow Double Applicator 6011, 6012, 6013 (Podwójny aplikator do cieni do kaset magnetycznych)

Pojemność 1 szt

Podwójne małe aplikatory do rozprowadzania cieni na powiekach. Ich końcówki wykonane są z miękkiej gąbki (rubicell latex). Grubszy, zaokrąglony kształt aplikatora sprawia, że linia nałożonego cienia jest miękka i delikatna, a cienki służy do wykonania kreski lub precyzyjnego cieniowania oka. Dostępne w 3 rodzajach, różniących się nieco wielkością, dopasowaną do rozmiaru kasety.
Przeznaczone do kaset magnetycznych Beauty Box Trio (6013), Quattro, Quadrat, Magnum i Premium (6011, 6012).

pojedyncze
aplikatory, gąbki
do cieni

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Hmmmm.. jak dla kogo..

Ja uwielbiam bawić się 3,4 cieniami naraz. Jak dla mnie gąbeczki się nie sprawdzają. O wiele lepsze są pędzle do cieni. Kolor jest uzyskany tak jak bym chciała- w odpowiednim miejscu itd a gąbeczka zakrywa dużą cześć oka co dla mnie jest nie precyzyjne..

Używam tego produktu od: wiele lat..
Ilość zużytych opakowań: wiele..

małe cudeńko

mam ten czarny aplikatorek z jedna końcówka cieńszą- jest świetny! nie za twardy, nie za miekki, łatwo nałozyc nim cienie i -co najważniejsze- precyzyjnie. cieńszą końcówką robie ciemne kreseczki. trwały.

Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań :1

Czarne tak, białe nie

Mam "dwupacynkowe" białe i czarne.
Gąbeczki w białych są zbyt okrągłe i mało precyzyjne. Do tego szybko łamie się to coś w środku gąbeczki, co je powinno usztywniać. Nie polecam.
Czarne aplikatorki są wystarczająco twarde; dobrze się na nie nabiera cienia, nanoszą go we właściwe miejsca i we właściwej ilości. Z węższej końcówki gąbeczka się ciut zsuwa, ale ja używam jej tylko do najciemniejszych cieni w kąciku oka i to nieczęsto, więc mi to umiarkowanie przeszkadza.
Ogólnie jedne z lepszych na rynku, jeśli już te oryginalne z paletki cieni trzeba czymś zastąpić.

Używam tego produktu od: rok? Dwa?
Ilość zużytych opakowań: Dwa po 5 szt. Używam nadal.

Czym nakładać podkład?

Zwykłe-niezwykłe

No cóż, oprócz tego, ze CZARNE wyglądają bardzo elegancko (ArtDeco zawsze miało dobre wzornictwo), a krótkie rączki ułatwiają wykonanie makijażu krótkowidzowi, byłyby to całkiem zwyczajne aplikatorki - ot, miękka lateksowa gąbeczka, osadzona na elastycznym trzpieniu, jak we wszystkich innych tego typu "narzędziach". Byłyby całkiem zwyczajne ... gdyby nie"pancerna" wręcz trwałość! ;-) Używam ich codziennie od ośmiu lat i ciągle są w doskonałym stanie - gąbeczka się nie odkleja, nie twardnieje i nie kruszy, cień nakładany jest precyzyjnie, równą warstwą i zostaje na powiece, a nie na pacynce. To zdecydowanie moje ulubione aplikatorki!

Spośród wielu rodzajów oferowanych przez producenta ja mam cztery: dwa czarne aplikatorki, zakończone z obu stron pacynkami (6012) i dwa zakończone z jednej strony białą pacynką, z drugiej pędzelkiem (6010) - na jakość tych z pędzelkiem spuśćmy litościwą zasłonę milczenia. Czerń rulez! ;-)