Pędzle do makijażu oczu (stara wersja), Artdeco

Pędzle do makijażu oczu (stara wersja), Artdeco

Dostępne w wielu rodzajach, kształtach i rozmiarach pędzle do makijażu oczu. Wykonane z naturalnego włosia, miękkie i odpowiednio wyprofilowane, pomagają - w zależności od rodzaju - w równomiernym i precyzyjnym nałożeniu cienia na powiekę lub w wykonaniu kresek podkreślających kontur oczu.
Producent oferuje również aplikatory z gąbki i spiralę do rzęs, wszystkie osadzone na wygodnych, długich rączkach.

Cena: ok. 50zł
/n/

czarodziejska różdżka

Jestem od kilku lat posiadaczką pędzla do cieni. Z naturalnego włosia, na długiej rączce, kształtem i wielkością odpowiadającą pędzelkowi nr 2 od lewej strony.

Ten pędzelek to najważniejszy przyrząd w mojej kosmetyczce. Perfekcyjnie nakłada cienie, których jakość lub trwalość pozostaje czasami do życzenia. Mimo to moje makijaż oka jest wykonany zawsze dokładnie i bez zarzutu. Doskonale cieniuje, wygładza powiekę i można nim stopniować warstwy cienia. W pielęgnacji (która nie musi być koniecznie-raz-na-tydzień, jak w przypadku innych pędzelków) czy używaniu nie zgubił jeszcze żadnego włoska. Wszystkie włoski zawsze przylegają do siebie zwarcie i są tak mile śliskie w dotyku. Niech będzie błogosławiona miła pani sprzedawczyni z jednej drogerii, która mi go ofiarowała w prezencie, bo sama bym na niego nie wpadła... ;-)

Używam tego produktu od: 5 lat z hakiem
Ilość zużytych opakowań: na razie 1

na wieki

posiadam ten drugi od lewej. zastanawialam sie ktory kupic, bo sa dwa pedzelki. Ten na zdjeciu jest odrobinke mniejszy i jest twardszy. Po uzyciu go stwierdzilam, ze przydalby sie tez ten grubszy, bo bedzie lepszy do nakladania jasnego ciena na cala powieke, ten sprawdza sie idelanie , zeby wycieniowac oko, ale takze mozna nakladac jasny cien, chodz wtedy czuc, ze jest troche za twardy. Pedzelek nie linieje i wlosie nie twardnieje jak przy pedzlu do pudru(chyba ten do pudru naprawde felerny egzemplarz mi sie trafil). Ogolem pedzelek ten jest mi zebedny, wiec zadko uzywam. Cienie Art Deco sa tak miekkie, ze mozna je nanosic palcami, a ja ta sztuke opanowalam juz do perfekcji, gdyz od ponad roku uzywam w wiekszosci cieni w kremie, ktore lepiej aplikuje sie palcami. Dla perfekcyjnego makijazu wieczorowego, gdy uzywamy ciemnych kolorow, pedzelki oczywiscie nam sie przydadza, gdyz cien nanoszony palcem jest delikatniejszy i ma miekkie kontury. zaznaczylam opcje ze nie wiem czy kupie ponownie, bo i jak skoro nic sie z nim nie dzieje, wiec bedzie na wieki

Na wieki

Jestem szczęśliwą posiadaczką pędzla do nakładania cieni i drugiego- do pomadki. Mija dziesięć lat, od kiedy w nie zainwestowałam i wciąż trwają niezmiennie. Pranie w wodzie z mydłem i suszenie ręcznikiem im nie szkodzi. Nie wypadają włoski, nie odkształcają się. Zaczynam przypuszczać, że będą mi służyć do emerytury

Max Factor 3

polecam!

Cena wygorowana, ale warto sie skusic. Posiadam chwilowo 2 sztuki : liner (39zł) i pedzelek do nakladania cieni (ponad 50zł). Były to moje pierwsze pędzle do makijazu i w porównaniu do kolejnych zakupionych - innych producentow - najlepsze. Włosie jest bardzo delikatne, nie wypada. Całość - pieknie, estetycznie wykonana z dbaloscia o detale. Wlosie zachowuje nadal pierwotny ksztalt - nie puszy się.
Warto!

jedyny i niezastąpiony

Z przyjemnością daję zasłużone ***** pędzelkom mojego życia.

Są idealnie wyprofilowane, doskonałej jakości - nie gubią "sierści" i przy odpowiedniej pielęgnacji - chyba wieczne! Nabierają tyle cienia, ile chcę, pozwalają dokładnie rozprowadzić go na powiece, dla mnie - lenia - wygodne, bo wystarczy strzepnąć i są czyste. Niezastąpione przy cieniach sypkich. Miękkie, ale nie za miękkie, doskonale przycięte, wygodne dzięki długiemu trzonkowi.

Cienie do powiek zmieniam jak przysłowiowe rękawiczki, ale pędzelkom Art Deco byłam jestem i będę wierna. To po prostu "Akcesorium Wszech Czasów" ;)

Bardzo dobre

Bardzo dobrej jakości pędzle do makijażu oczu - miękkie, naturalne, doskonale przycięte i wyprofilowane włosie dobrze chwyta cienie, które przylegają do niego, a nie gromadzą się w środku pedzelka i rozprowadza je równo i precyzyjnie na powiekach. Można wykonać nimi każdy rodzaj makijażu: miękko wycieniować oko, precyzyjnie zaznaczyć kącik, czy narysować cieniem kreskę nad rzęsami. Ponieważ firma oferuje wiele modeli, każdy znajdzie pedzle odpowiednie dla siebie.
Osadzone są na długich, czarnych rączkach z logo ArtDeco. Jak wszystkie pędzle tej firmy - niewiarygodnie trwałe: nie gubią włosia i nie zmieniają kształtu przez całe lata codziennego użytkowania.

Używam od: ponad 7 lat, 4 modele. Aplikator z gąbki ma wymienne końcówki (szkoda jednak, że wszystkie są tego samego kształtu).