Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kat Von D, Tattoo Liner (Konturówka w płynie)

Kat Von D, Tattoo Liner (Konturówka w płynie)

Pojemność 0,55 ml

Wysoce napigmentowy liner, 24-godzinna trwałość, wodoodporny i pozostający na miejscu. Możesz zrobić nim kreskę jaką chcesz, końcówka jest precyzyjna i składa się z elastycznego włosia, które zbite może tworzyć cienkie linie. Pędzelek gładko sunie po powiece, zarówno początkujący użytkownik jak i zaawansowany będzie zadowolony. Sama Kat używa go codziennie.
Produkt wegański oraz 100% cruelty free.

w pędzelku
Efekt
matowe

najlepszy eyeliner ever

dlugo szukalam idealnego eyelinera - trwalego, megaczarnego i wygodnego w uzyciu. ten jest idealny. nie wysycha, nie rozmazuje sie, ladnie pokrywa powieke nawet nalozony na cienie. Nawet cenę ma przystępną. Moge z calego serca polecic dla osob lubiących kreskę!

Poniżej oczekiwań

Jako wierna fanka kresek/jaskółek na powiekach (nawet w codziennym makijażu) skusiła m się w końcu na kultowy eyeliner Kat von D.
Niestety, chyba moje oczekiwania były zbyt wysokie, bo kolejny raz tego produktu już nie kupię.

Nie jest warty swojej ceny

Miałam bardzo duże oczekiwania co do tego linera i spodziewałam się, że będzie o niebo lepszy niż mój ulubiony Clinique Pretty Easy Liquid Liner. Otóż zdecydowanie NIE. Początkowo miałam trudności z narysowaniem kreski. To co dla wielu jest zaletą - czyli cienka końcówka - dla mnie jest zdecydowanie wadą. Jeśli ktoś lubi kreski grubości nitki - będzie zadowolony. Ja muszę dokładać warstwy, żeby uzyskać odpowienią grubość. Po drugie - dokladanie warstw i tak jest konieczne, ponieważ liner nie jest intensywnie czarny (porównuję do Clinique, którym wystarczy jedno pociągnięcie ręką i już mam odpowiednią grubość i kolor kreski). Te mankamenty mogłabym przeboleć, ale nie fakt, że liner jest NIETRWAŁY. Po kilku godzinach znika. Jaskółek nie ma w ogóle (z Clinique to się nigdy nie zdarzyło, mogę nawet płakać i nic). Ponadto aplikacja kreski na wcześniej położone cienie - to jakiś koszmar. Końcówka linera jakby oblepia się cieniem i kreska ledwo się maluje. Trzeab mieć cierpliowść i czas, żeby wykonać precyzyjny makijaż.
Ja zdecydowanie nie kupię ponownie i wracam do ukochanego Cliniqua.

Kontigo - Karolina Pisarek - sklep

Najlepszy!!

Eyeliner KatVonD Tatoo liner jest produktem, zrewolucjował mój makijaż w minionym roku. Robienie kresek dzięki niemu nabrało całkiem inny wymiar. Nie jest to już tak stresująca czynność, a sama przyjemność. Pędzelek jest mega precyzyjny, a produkt utrzymuje się aż do zmycia makijażu. Jego cena jest dosyć wysoka, ale jest to chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, eyeliner jaki możecie dostać na rynku. Jeżeli przeważałyście jego zakup to nie ma co zwlekać.

Wykorzystała: kilka próbek

Kreska pod kontrolą

Kat von D to najlepszy eyeliner we flamastrze. Dlaczego?
- precyzyjną końcówką można stworzyć zarówno grubszą kreskę jak i delikatną
- dobrze napigmentowany
- super jakość
- wytrzymały
- łatwy i przyjemny w użytkowaniu

Nada się zarówno dla profesjonalistow jak i osób zaczynających przygode z makijażem.

Genialny !

Wahałam się nad zakupem tego produktu, jednak po pierwszym użyciu nie pożałowałam jego zakupienia

Najlepszy eyeliner jaki do tej pory używałam ;)
Wcześniej używałam eyelinera z clinique który jest równie dobry ale niestety przy Kat von D spada na 2 miejsce

Świetnie się z nim pracuje, polecam każdemu jego zakup. Oczywiście 85 zł to nie małe pieniądze ale naprawdę warto

Super precyzja

Do tej pory myślałam że produkty Kat Von D są mocno przereklamowane ale okazuje się że bardzo się pomyliłam.

Ten eyeliner jest najlepszym i najprecyzyjniejszym jaki miałam do tej pory.
Ładny czarny kolor w pisaku który bardzo ułatwia pracę z tym produktem.

Cena dosyć wygórowana ale bywają droższe a nie koniecznie wyższej jakości.
Krótko mówiąc produkt wart swojej ceny.

Mistrz precyzji

Przez bardzo długi czas poszukawałam eyelinera, który spełniłbymoje oczekiwania co do precyzji. Przebrnęłam przez kilkanaście różnych produktów, aż trafiłam na tattoo liner. Jest on cudowny :) malowanie nim kresek to sama przyjemność.

Bardzo dobry

Zacznę od tego, że nim kupiłam ten eyeliner używałam (wciąż używam) epic linera firmy NYX, którego pierwowzorem jest ten od Kat. Teraz mogę powiedzieć, że oprócz bardzo podobnej końcówki są to zupełnie inne produkty, ale oba naprawdę bardzo dobre, tylko dla osób o różnych oczekiwaniach.
Po pierwsze czerń w Kat ma odcień lukrecji, taki węglowy-nie jest to typowa czerń, w epic linerze jest to intensywna czerń bardziej onyks. Oba linery nie zastygają na typowy mat, ale ten z Kat błyszczy się dużo mniej. Dalej tattoo liner dużo łatwiej poprawić, bo wolniej zastyga i dla osób, które mają mniej precyzyjną rękę ten będzie lepszy.

niestety nie

Od dłuższego czasu poszukuję swojego idealnego eye linera i niestety póki co nie znalazłam. Dużej wprawy w rysowaniu kresek też nie mam, więc rozglądam się za czymś łatwym w użyciu.

Plusy:
-cienki i precyzyjny pędzelek
-ładne opakowanie

Minusy:
-mam kolor czarny i niestety nie jest on wystarczająco kryjący, trzeba dać 2 warstwy
-odbija się na powiece
-drogi
-niezbyt trwały

Prawie genialny

Jestem niezbyt uzdolniona jeśli chodzi o malowanie kresek. Z eylinerami w flamastrze zupełnie sobie nie radzę.
Myślałam, że z tym będzie podobnie.
A tu niespodzianka. Najlatwiejszy w obsłudze eyliner dostępny na rynku.
Pędzelek jest bardzo precyzyjny i równo rozprowadza liner.
Konsystencja świetna. Nie rozpływa się.

Ma niestety jedną wadę. Jest bardzo słabo napigmentowany. Trzeba nakładać kilka razy, żeby uzyskać przyzwoicie czarną kreskę.

Najlepszy

Wypróbowałam wiele eyelinerów, do tej pory ten jest najlepszy. Jego największym plusem jest ultraprecyzyjny aplikator. Niczym tak łatwo nie rysuje się idealnej kreski. Do tego jest głęboko czarny, z czasem nie traci na intensywności, jest bardzo trwały i wodoodporny. Niestety po pięciu miesiącach zaczął się kończyć, co nie jest złe, ale miałam nadzieję, że wytrzyma trochę dłużej.