Kat Von D, Tattoo Liner (Konturówka w płynie)

Kat Von D, Tattoo Liner (Konturówka w płynie)

Pojemność 0,55 ml

Wysoce napigmentowy liner, 24-godzinna trwałość, wodoodporny i pozostający na miejscu. Możesz zrobić nim kreskę jaką chcesz, końcówka jest precyzyjna i składa się z elastycznego włosia, które zbite może tworzyć cienkie linie. Pędzelek gładko sunie po powiece, zarówno początkujący użytkownik jak i zaawansowany będzie zadowolony. Sama Kat używa go codziennie.
Produkt wegański oraz 100% cruelty free.

w pędzelku
Efekt
matowe

Najlepszy!

Matowa czerń, precyzyjny pędzelek, wodoodporność, intuicyjna aplikacja i możliwość rysowania kreski nawet na brokacie sprawiają, że zużyłam już trzecie opakowanie.
Pierwsze przyjechało ze mną ze Stanów, kiedy Kat nie była dostępna w Polsce.

Rewelacyjny

Świetny produkt. Bardzo łatwy w aplikacji, super precyzyjny. Kolor jest intensywnie czarny, a trwałość rewelacyjna. Eyeliner należy przechowywać w pionie - zatyczką do góry, żeby produkt nie spływał i nie gromadził się na końcówce, i co za tym idzie nie zasychał.

U mnie się nie sprawdził

Zachęcona opiniami wychwalającymi go pod niebiosa, jaki jest świetny, kupiłam go w miniaturce. I jakie było moje ogromne rozczarowanie jak okazało się, że eyeliner nie jest w całej taki długotrwały. Mam tłuste powieki, ale nawet dziewczyny z takim problemem go polecały :( Straszna szkoda bo pędzelek okazał się genialny: precyzyjny, gładko sunie po skórze, jest dobrze napigmentowany i łatwo się nim pracuję. Ale ta trwałość.... wszystko przekreśla.

Bardzo dobra jakość, ale na krótko.

Kreskę eyelinerem robię sobie codziennie, ale nawet po wielu latach czasem to dla mnie problem. Mam długie rzęsy, które skutecznie mi przeszkadzają w namalowaniu cienkiej kreski tuż przy linii rzęs. Jestem fanką eyelinerów w pisaku - mimo wszystko uważam, że są najbardziej poręczne.

Kupiłam go, szukając nowego eyelinera. Cena na grała roli (no, powiedzmy, do pewnego poziomu :)), chciałam wypróbować po prostu najlepszy eyeliner.

Jakość faktycznie jest świetna.
- Głęboka czerń - ok, bywają bardziej wyraziste kreski, ale ta jest naprawdę w porządku,
- Niesamowicie łatwo się go aplikuje (miękki pisak, z którym poradzą sobie też początkujący) - dużo prościej zrobić idealną kreskę.
- Nie rozmazuje się - ok, po kilku godzinach potafi "zejść", nie bardziej, niż przeciętny eyeliner.

...ale, niestety, do czasu.
Główna wada - eyeliner, jak na taki w pisaku, bardzo szybko wysycha. Nie zostawiałam go nigdy otwartego. Po miesiącu zaczęły się problemy (słabo "pisał", jakby barwnik w środku nie "docierał" do całości pisaka). W efekcie w miejscu aplikacji kreska "przerywała", a luki nie dało się wypełnić. Efekt robił się podobny, jak przy "ciastkowaniu" podkładu, który za nic nie chce w danym miejscu z powrotem "przykleić" się do skóry. Próbowałam jeszcze raz, i jeszcze raz - po prostu nie dało rady, musiałam wtedy zawsze użyć innego eyelinera, żeby to naprawić.
- Ten problem dotyczył pisaka tylko z jednej strony, ale żadne trzymanie go długo do góry nogami i w innych pozycjach nie pomagało. Po prostu się z jednej strony się "wypisał" i już.
To wszystko wydarzyło się już po miesiącu, no, może półtora. Za takie pieniądze - to go dyskwalifikuje.

Możliwe, że zdecyduję się spróbować jeszcze raz - może po prostu miałam wadliwy egzemplarz? Jeśli jednak dotyczy to każdego eyelinera, to wydajność jest bardzo, bardzo słaba. Po próbie z kolejnym eyelinerem dodam aktualizację recenzji. Na razie jednak zostaję przy swoim sprawdzonym cienkim pisaku z L'Oreala - którym ciężej zrobić idealną kreskę, ale wystatcza spokojnie na kilka miesięcy przy codziennym używaniu.

Cenna wskazówka dotycząca każdego eyelinera, a którą ja poznałam dopiero niedawno - kreskę najlepiej rysować zaczynając od zewnętrznego kącika oka, nie od wewnętrznego. A ja zawsze utrudniałam sobie życie i robiłam odwrotnie :)

Najlepszy eyeliner w pisaku

Jest to zdecydowanie najlepszy eyeliner w pisaku jaki miałam, jednakże uważam iż o wiele lepszą opcją jest eyeliner w płynie który kosztuje zdecydowanie mniej a może być tak samo precyzyjny.
Stosowałam go codziennie i skończył się po miesiącu, faktycznie nowy był bardzo precyzyjny ale po czasie irytujące stało się, że udawało mi się namalować kreskę tylko na jednym oku a na drugą musiałam poczekać 5 minut bo płyn tak powoli napływał do gąbeczki.

SUPERR

Dla idealny eyeliner uwielbiam te w pisaku są poręczne i łatwo je nałożyć nawet jeśli trzęsie się nam często ręka. Co do jakości tuszu jest niezły ja często poprawiam jeszcze żeby był mocno czarny. Wydajny i trwały nie zmywa się zbyt szybko i nie blaknie.

Super !

Kupiłam ten produkt ponieważ dużo vlogerek i blogerek bardzo go zachwalało. Postanowiłam spróbować i kupiłam eyeliner w Sephorze. Jestem bardzo zadowolona. Przede wszytskim - bardzo łatwo narysować tym produktem kreski na powiece. Kupiłam go 4miesiące temu i używam średnio raz na 3 tygodnie i jeszcze nie zasechł.

Kocham

Cudowny produkt - nie zacina się, można namalować nim zarówno cienką jak i grubsza kreskę, jest czarny, bardzo precyzyjny i dosyć trwały. Na dodatek codziennie cieszy oko, bo jest to najpiękniejszy eyeliner i jeden z najładniejszych kosmetyków w ogóle, jakie w życiu widziałam - szczególnie, że osiadam złotą urodzinową wersję.

Bardzo dobry eyeliner

Dostałam próbkę tego linera przy okazji innych zakupów. Kreski maluję codziennie, więc z chęcią go wypróbowałam. Największą zaletą tego produktu jest moim zdaniem opakowanie i pędzelek. Jest dużo wygodniejszy od gąbkowych pisaków. Formuła nie jest idealna, mogłaby być nieco bardziej napigmentowana, a czerń mogłaby być głębsza i bardziej matowa. Podoba mi się za to, że nie tworzy skorupki podczas nakładania kolejnych warstw.

Dużo osób narzeka na to, że się zatyka i przestaje pisać. W instrukcji jest wyraźnie napisane, żeby przed każdym użyciem przetrzeć pędzelek wilgotnym wacikiem. Ja tak robię i nie mam problemu z zatykaniem się końcówki.

Czad!

Po pierwszych dwóch użyciach byłam rozczarowana, powodem była własna głupota :D na codzień nie przechowuję kosmetyków w kosmetyczce ponieważ zawsze miałam ją całą ubabraną a opakowania produktów porysowane co mnie doprowadzało do szału. Dlatego kosmetyki stoją grzecznie w organizerze, gdzie znalazł się także liner, oczywiście końcówką rysującą do góry co doprowadziło do spłynięcia produktu na dół. Po odwróceniu go wszystko idzie jak po maśle. Kreski maluję okazjonalnie, dlatego nie mam w nich wprawy a mimo to wychodzą nad wyraz dobrze. Krycie jest idealne, liner się nie zacina. Nie utrudnia a wręcz pomaga narysować najlepszą kreskę. Trafia do moich kosmetycznych Graali.

Najlepszy, niezawodny

Tak, jak w tytule - to najlepszy liner, z jakim miałam styczność (a wypróbowałam ich wiele). Banalny w obsłudze, pędzelek bezproblemowo sunie po powiece (a moja nie jest już idealnie gładka :P), jest mocno napigmentowany, bardzo trwały i bardzo wydajny. Można nim swobodnie narysować zarówno cieniutką, jak i grubą kreskę. Jedną z jego najważniejszych cech jest też to, że się nie odbija- ze względu na to, że mam opadające powieki używałam zawsze eyelinerów wodoodpornych i każdy się odbijał. Tattoo liner jako pierwszy tego nie robi. Taka mała rzecz, a tak bardzo cieszy :D

Ideał, którego szukałam baaardzo długo

Wprawę w kreskach mam od gimnazjum, przeszłam przez bardzo wiele eyelinerów od ponoć kultowego Bobbi Brown w żelu, MUFE, wszelkie Essence i rzekomo zamiennika Tattoo Linera - NYX Epic Ink, który okazał się być porażką.
Ten liner sprawia, że narysowanie równej, nasyconej i przede wszystkim trwałej kreski staje sie naprawdę proste, niezależnie od tego czy chcemy tylko lekko zagęścić linię rzęs czy wyrysować dramatyczną jaskółkę.
Mimo, że nie jest najtańszy, uważam, że warto zaoszczędzić sobie czasu i szukania innych produktów, bo ten zdecydowanie spełni swoje obietnice :)