Olejek do kąpieli `Lawendowe ukojenie`

Olejek do kąpieli `Lawendowe ukojenie`

Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z lawendy, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin. Przytulny zapach lawendy Mont Blanc pozwala przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa, odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Idealny, aby zniwelować napięcie, wyciszyć i usunąć zmęczenie po całym dniu. Kąpiel otula zmysłowym zapachem, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.

Nie aż tak fajny, jak myślalam

Kiedyś miałam płyn "Mleko i miód" z tej samej serii, który był ideałem, dlatego zainwestowałam kolejne 20 zł w to cudo. I żałuję, bo lawenda nie dorasta swojemu waniliowemu bratu nawet do pięt.

Jak dla mnie, ten płyn:
- za mało pachnie lawendą (zapach znika z mojej łazienki parę minut po wlaniu wody do wanny :( )
- za mało się pieni (piana, tak jak zapach, znika z wody po paru minutach)
- za szybko się zużywa
- a przez to jest stanowczo za drogi.
Wybaczyłabym to, gdyby miał naturalniejszy skład, ale tu ani działanie nie jest dobre, ani skład tego nie tłumaczy.

A zalety?
- ładnie wygląda na półce
i to chyba tyle :(

Ogólnie, krzywdy nie robi, ale po co przepłacać?

znakomity

Nie jest to co prawda olejek, jednak znakomity lawendowy płyn do kąpieli..
- Nie wysusza, delikatnie pielęgnuje
- Pięknie, naturalnie pachnie, zapewniając chwile najczystszego relaksu
- Świetnie się pieni
-Ładne, ciężkie, higieniczne opakowanie
Minusow brak ;-)

Ilość zużytych opakowań: 500 ml

tylko jako gadżet prezentowy

To co na pewno trzeba podkreślić to bardzo miły design firmy Farmona: szklane butle, z kolorową etykietką, korkowym korkiem, jakąś ozdobą przy szyjce... nic tylko wręczać na prezent.
Bo kupowanie tego produktu regularnie na własny użytek to dla mnie trochę zbędny wydatek bo wydajność mierna (butelka starczyła mi może na 6-7 kąpieli) a właściwości "olejku" (a właściwie płynu bo nazwa moim zdaniem wprowadza w błąd) porównywalne z płynem Apart czy Luksja. Tak pieni się, tak pachnie i to właściwie tyle.
Dodałam od mamy która dostała od koleżanki...Potwierdza to więc moja teorię że to świetny pomysł na neutralny prezent.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dieta na AZS

świetny

Generalnie ma same zalety, wymienione już w poprzednich recenzjach. Jedyną wadą był dla mnie zapach ( nie przepadam za lawendą- ale nie było aż tak źle żebym nie mogła go używać) jednak później używałam też innych zapachów i byłam bardziej zadowolona. Wydajny, efektowne opakowanie, bardzo naturalny zapach. Generalnie kupuję tańsze produkty do kapieli, ale od czasu do czasu jak najbardziej.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże lawendowe , kilka małych o innych zapachach

Lubię to!

Kupiłam ten olejek wraz ze solą do kompletu...oczarowała mnie(jak zwykle) przeurocza szklana butla...no i dobre wspomnienia związane z marką Farmona.
Butla jest ozdobiona kwiatem lawendy...
a po otwarciu...od razu czuć relaks i rozluźnienie...i to nie jest efekt plebeco..kupuję wiele masełek, olejów relaksacyjnych...żaden nie dorównuje serii Lawendy...mięśnie od razu się rozluźniają, opadają wszystkie emocje..zapach delikatnie pieści zmysły, w sposób subtelnie, w żadnym wypadku nie nachalny i drażniący..
woda ma piękny, lawendowy kolor...
pieni się średnio, ale nie tego oczekuje od kosmetyków..
biorę kąpiel z użyciem tego olejku plus sól do kompletu..mieszam ze sobą na ręce i wcieram... po wyjściu z wanny czuć ochronny film na ciele, skóra nie jest napięta, wołająca i prosząca się o balsam...
ten film nie znika nawet po wytarciu ręcznikiem...
polecam całą serię, MINI SPA W DOMOWYM ZACISZU!

jedyny minus kosmetyków Farmony:
wydajność

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa

ohhh...

Mysle, ze wystarczyloby, gdybym napisala, ze wlasnie wyszlam z wanny pelnej piany po calym dniu malowania pokoju, ale rpzwine. Dostalam na prezent - lubie takie prezenty, taki olejek jest idelnym rozwiazeniem - piekne opakowanie, poczucie luksusu. Do tego przyjemny kojacy zapach, meeeeega piana - cos niesamowitego. Naprawde kapiel z tym olejkiem jest cudownym przezyciem. Bardzo polecam, poniewaz biorac pod uwage efekt, ale tez wydajonosc (zgodnie z zaleceniami producenta - wystarcza na 20 kapieli) cena jest niewysoka. Bede probowac innych zapachow.

Używam tego produktu od: tydzien