Sól do kąpieli bursztynowa

Sól do kąpieli bursztynowa

Aromatyczna sól do kąpieli z naturalnym ekstraktem z bursztynu. Zawartość ekstraktu z bursztynu pozwala rozkoszować się uczuciem kąpieli w prawdziwie morskiej wodzie. Dzięki zawartości mikroelementów sól wygładza i ujędrnia ciało, nadaje jedwabistą gładkość i miękkość.

wysuszacz

Skusiłam się na buteleczkę. Wracałam do niej kilka razy w sklepie za każdym razem widząc oczyma wyobraźni jak mi pasuje do łazienki :) I wzięłam.

Sól ta ma bardzo grube kryształy. Trzeba wrzucić jej sporo do wanny, żeby chociaż zabarwiła wodę. Niestety rozpuszcza się słabo. Za każdym razem najpierw do wanny wkładam nogi i od razu robię sobie peeling ;)

Zapach w opakowaniu jest wg mnie typowo męski, jednak po dodaniu do wody ulatnia się.

Najbardziej jednak przeszkadza mi to, że sól ta bardzo wysusza skórę. Wychodząc z wanny czuję jak skóra mnie swędzi i taki stan utrzymuje się aż do kiedy nie użyję balsamu. Mam jednak skórę suchą, więc może dlatego.
Także dlatego chwilowo z tego preparatu zrezygnowałam i wracam jedynie kiedy gotowa jestem "zaryzykować" ;)

Używam tego produktu od: prawie roku

nic specjalnego

Soli uzywam okazjonalnie (konkretnie wtedy kiedy jestem u rodzicow, bo u siebie mam tylko prysznic). Opakowanie bardzo ladne, ale na tym chyba koniec pozytywow. Sol jest bardzo niewydajna, trzeba jej sporo sypnac, zeby woda nabrala koloru. Producent obiecuje tez piane, a ja ile bym soli nie wsypala, piany nie ma. Nie wiem czy poczas kapieli relaksuje mnie sol, czy po prostu jest to zasluga cieplej wody. Niestety moja skore wysusza, dlonie po niej mialam jakbym nasypala do wanny proszku do prania. Musze przyznac ze jest to pierwsza sol jakiej uzywam, ale chyba przerzuce sie na olejki.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy, nieregularnie

Pielęgnujący śmierdzioszek

Uwielbiam dodatki do kąpieli (co ja wypisuję, przecież uwielbiam wszystkie kosmetyki) i cieszę się, jak mam cokolwiek, co mogę dodać do wody, ale ta sól nie przypadła mi do gustu.

Jak dla mnie w tego typu produktach działanie jest tak samo ważne, jak zapach, przyjemność, którą kosmetyk daje, jeśli nawet nie najważniejsze. W końcu takie rzeczy stosuje się głównie po to, żeby się zrelaksować. Zapach tej soli jest jak dla mnie okropny, mdlący, morski jak w tanich odświeżaczach do powietrza. Jeszcze gorzej jest wtedy, gdy komuś się spodoba, bo po dodaniu do wody zapach się ulatnia.

Kryształki za wolno się rozpuszczają, drapią po pupie, co zbytnio przyjemne nie jest, a nierozpuszczona sól czasami zostawała na dnie nawet po długiej kąpieli.

Dodatkowo kosmetyk jest bardzo niewydajny. Jeśli chcemy wsypać go tyle, żeby w ogóle zauważyć, że coś mamy w wodzie, to wystarczy tylko na kilka użyć.

Ciągle tylko narzekam i narzekam, ale trzeba przyznać, że ta sól ma jedną ogromną zaletę. Pielęgnuje skórę, różnica pomiędzy jej stanem po kąpieli z tym produktem i bez niego jest łatwa do zauważenia.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Manicure - klasyczny

nie lubię soli

To oczywiście prezent jednak mało udany bo nie jestem specjalną fanką soli do kąpieli a ta zupełnie nie przypadła mi do gustu.
Kiepsko się rozpuszcza a siedzenie na kamyczkach nie należy do najprzyjemniejszych. Nie pachnie (albo ma zapach ma tak subtelny że przez mój nos niewyczuwalny). Barwi wodę na lekko pomarańczowy kole i to tyle jeśli chodzi o efekty specjalne.
Kąpiel z tą solą czy bez niej to jednakowa przyjemność.
Jedyny plus to ładny design opakowania ale korek (z korka) ułamał mi się już przy pierwszym otwarciu butelki.
Kiedyś miałam sól Farmony o zapachy sosnowym i wspominam ją dużo lepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie przypadła mi do gustu

ale to może dlatego, że nie lubię soli do kąpieli ;) Dostałam ją w prezencie, zeby się do nich właśnie przekonać, ale cóż, nie wyszło :) Użyłam jej kilka razy, nigdy nie umiałąm zrobić tak, zeby rozpuściła się całkowicie w wodzie i gdzieś tam pływały mi w wodzie jej ostre kawałki. Miałam też wrażenie że woda jest tak dziwnie tłusta, nie było to przyjemne uczucie. jedną gwiazdkę daję za miły zapach, drugą za ładnie wyglądającą na półce w łazience szkalną masywną butlę, która swoją drogą jest strasznie nieporeczna;)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż męczę ;)

Sposób na przyjemną kąpiel

Bursztynową sól do kąpieli Farmony dostałam kilka miesięcy temu w prezencie. Od razu zauroczyło mnie jej opakowanie - solidna, duża szklana butla, o ciekawym kształcie zamykana korkiem i ozdobiona sznureczkiem, do którego przymocowane jest kilka kawałków bursztynu. Całość prezentuje się bardzo elegancko i cieszy wzrok, stojąc na brzegu mojej wanny.

Sól wyglądem przypomina właśnie bursztyny. Po wsypaniu jej do wanny barwi wodę na pomarańczowo i sprawia, że zaczyna ona pachnieć delikatnie morzem. Jest to bardzo świeży i nie drażniący zapach. Kąpiel z jej użyciem jest bardzo przyjemna i pozwala się skutecznie zrelaksować.

Po kąpieli z dodatkiem tej soli mam wrażenie, że moja skóra jest bardziej wygładzona i miękka. Nie ma mowy o jakimkolwiek przesuszeniu. Kolejny plus dostaje za bardzo dobrą wydajność.

Jedyną wadą jaką znalazłam w tej soli jest fakt, że sól jest dosyć gruba, przez co rozpuszcza się bardzo długo. Nie raz drobinki podrapały mi tyłek ;) Wchodząc do wanny i siadając w niej, czuję jakbym siadała na grubym żwirze, co nie jest najprzyjemniejszym uczuciem.

U-wie-lbiam!

Co tu dużo gadać.
Testowałam tak wiele soli do kąpieli,
ale ta jest po prostu najlepsza!

Pięknie pachnie,
nie powoduje bólu głowy.

Nadaje delikatnego koloru wodzie,
ale nie zostawia osadu.

Butelka, cóż. Zdobi łazienkę,
chociaż sam produkt kokosów nie kosztuje.

Zdecydowanie rozluźnia,
relaksuje.

Skóra po takiej kąpieli nie jest przesuszona, a wręcz wydaje się delikatniejsza, gładsza.

Z moją skłonnością do zanurzania się w całości pod wodą nie powoduje łupieżu na skórze głowy, ani podrażnień na twarzy.

Czego jeszcze można chcieć?
Cudowny produkt. Polecam. Byłby moim KWC, gdyby nie to, że można wybrać max 10 produktów :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 8 standardowych

super!

Farmona ma to do siebie, że jej kosmetyki czy to z serii gabinetowej czy drogeryjnej uwodzą zapachem, tak jest również w tym przypadku.

Plusy;

sól jest wydajna

ma piękny bardzo zrównoważony, ekskluzywny zapach bursztynu

zapach jest na tyle intensywny by uwodzić zmysły i na tyle subtelny za razem aby nasza kąpiel była prawdziwym relaksem i nie kończyła się bólem głowy

bardzo gustowna, elegancka butelka

cena

Minusów jak dla mnie brak

Ilość zużytych opakowań: jedno 610 g

ekstra sól

Jeden z lepszych kosmetyków odkrytych przeze mnie w ciągu ostatniego roku. Za największą zaletę uważam to,że po kąpieli w tej soli mam wrażenie bardzo dobrze oczyszczonej,oddychającej swobodnie skóry. Duży komfort. Ponadto zapach ma ładny, dobrze się rozpuszcza i nie pieni się wcale ,a to muszę przyznać podoba mi się :-) Buteleczka estetyczna i bardzo przyjemna dla oka.Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: niecały rok czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Bursztynowy relaks !!!

Odkrylam to cudenko rok temu i od tego czasu uzywam w nieprzyzwoitych ilosciach !!! :) Ponadto zarazilam uzywaniem - moja tesciowa !!! :) :)
Sol barwi wode, nie pieni sie, ale pieknie pachnie i niesamowicie relaksuje cialo i zmysly... UWIELBIAM !!!!
Rzeczywiscie wygladza i pojedrnia. Zawsze "po" wklepuje balsam nawilzajacy i mam wrazenie, jakby skora bardziej korzystala z wlasciwosci balsamu.
Polecam baaardzo !!!
Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

przyjemność

Kiedyś kupiłam tą sól z myślą, żeby mieć coś pod ręką, jakbym potrzebowała dla kogoś nagle jakiegoś drobnego prezentu. Niestety, przecudowne opakowanie z grubego szkła z drewnianym korkiem i łańcuszkiem bursztynów skusiło mnie. Sół ma grube cząsteczki, fajnie drapie w cztery litery ;) Zapach przyjemny, morski. Dobra rzecz, gdy che się zrelaksować w wannie, poleżeć. Polecam :D

przyjemnne kąpiele

Na początku muszę napisać, że naprawdę piękne opakowanie ma ta sól :) Jest tak ozdobne, że poprostu nie można przejść obok niego obojętnie :) Głównie dlatego skusiłam się na ten produkt :)

Sól sama w sobie pachnie bardzo przyjemnie - morsko i świeżo. Dodana do kąpieli roztacza swój zapach bardzo intensywnie :) Kąpiele z jej użyciem są niezwykle relaksujące i przyjemne.
Jedynym małym minusikiem jest cena - niby 20 zł za 500 g to niedużo, ale soli szybko ubywa, choć staram się używać jej w jak najmniejsych ilościach, by na długo wystarczyła. Myślę jednak, że najlepiej używać jej np. raz w tygodniu, bo przy codziennych kąpielach wystarczyłaby raptem na tydzień.

Podsumowując - jest to naprawdę dobry kosmetyk, warto zakupić i dodać tej soli do kąpieli. Jak dla mnie jest świetna! Odejmuję tylko 1 * za to, że jest mało wydajna.

Używam tego produktu od: